Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje takie i przekładam same gumki.

U mnie na stacji jakieś 10 zł. za sztukę.

e7ixkuxv.jpg

Też używałem kiedyś takich. Jak w tych pieniądzach to dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tylna wycieraczka już słabo zbiera. Możecie polecić jaką kupić wycieraczkę, ewentualnie jakie pióro? ^_^

Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie :D

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli podesłałby ktoś odpowiednią wycieraczkę na allegro. :) Nie jestem leniwy tylko chcę kupić odpowiednią. :D

Ja kupiłem zamiennik z tego linku http://allegro.pl/audi-q5-08-12-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-i5130511010.html

Pasuje bez problemu na trzpień od b6, zbiera ładnie i przy okazji lepiej wygląda niż ori od b6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys juz widzialem taka wycieraczke ale myslem ze nie bedzie pasowac bo ma takie wypsustki na bokach, mowisz ze bez problemu wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Bosch Aero 55cm od dwóch lat i sobie chwalę. Nic nie skrzypi, dobrze zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWF, Valeo, albo Denso. Żaden Bosch.

Ja z kolei nie polecam Valeo. Kupiłem silencio xtrm i porażka od samego początku. Myślałem o boschu, ale widzę że też sporo negatywnych opinii. Chyba kupię SWF. Są po 105 zł w iparts i to chyba dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam boscha lepiej pracują niż SWF które skrzypią i chroboczą jak za sucha szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tutaj kolego nie polecamy Boscha...

Czemu nie? Sam mam Boscha i bardzo sobie chwale, tylko koszt 92zł

Edytowane przez kiemon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedyny.

Poczytaj ostatnie nasze posty, to się dowiesz, czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedyny jak na tej stronie są jeszcze 2 inne osoby, które sobie chwalą Boscha? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby na 30 stron. Mieliście szczęście chyba. Ja tej firmy nie chcę na oczy widzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje takie i przekładam same gumki.

U mnie na stacji jakieś 10 zł. za sztukę.

e7ixkuxv.jpg

Też używam tych tylko banany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pazdziernika używam silencio xtrm. Juz wczesniej wypowiadalem sie na ich temat ale tylko po tygodniu i miesiacu od poczatku uzytkowania. Teraz minelo juz prawie 5 miesiecy. Powiem tak, zbieraja ok ale nie we wszystkich miejscach (mam dwa miejsca na szybie - co prawda małe - gdzie dopiero w drodze powrotnej wycieraczka zabiera calą wodę. Nie są też na pewno do końca silencio ( według mnie cisza i do tego extremalna powinna wygladac inaczej :tongue4: ). Ogólnie oceniłbym te wycieraczki w zakresie cena/jakość na 7/10 gdyż nie są po prostu złe ale też mają mankamenty ( ale drobne ). Jestem ciekaw jak bedzie za następne 5 miesięcy, na pewno dam znać. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak pisałem powyżej, chcę teraz zmienić ramię wycieraczki na takie, żebym nie musiał bulić po 70 zyli za pióro, tym bardziej, że połamałem plastikowe mocowanie w starym ramieniu. Pytanie: czy ramię o takim numerze katalogowym podejdzie do mojego auta: 8E1 955 408C?

W tej chwili mam 8E1 955 408A

Edytowane przez fido920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie: czy ramię o takim numerze katalogowym podejdzie do mojego auta

A cholera wie jakie masz teraz auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy ramię o takim numerze katalogowym podejdzie do mojego auta

A cholera wie jakie masz teraz auto.

Teraz A4 b6 z 2001 r ALT. Szlag mnie trafi...kupiłem z B7 ramie o numerze 408 C i kiedy chciałem kupić nowe pióro... w sklepie sprzedawca odparł "Z deszczu pod rynne". W kilku sklepach chciałem kupić i podchodzą aero tyle tylko że są jeszcze droższe niż te pasujące do poprzednich ramion!!! Mocowanie: w piórze jest takie wycięcie w kształcie literki V, wkłada sie je w ramie i zatrzaskuje klipsikiem plastikowym (bosch). Teraz muszę kupić jeszcze lewe bo zatrzask ledwo zipie (w tej chwili mam o numerze 8E1 407 A) Powiedzcie z jakim mocowaniem kupić ramie, bo już całkiem zgłupiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tylna wycieraczka już słabo zbiera. Możecie polecić jaką kupić wycieraczkę, ewentualnie jakie pióro? ^_^

Wycieraczka od Q5 pasuje P&P i zbiera idealnie :D

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli podesłałby ktoś odpowiednią wycieraczkę na allegro. :) Nie jestem leniwy tylko chcę kupić odpowiednią. :D

Ja kupiłem zamiennik z tego linku http://allegro.pl/audi-q5-08-12-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-i5130511010.html

Pasuje bez problemu na trzpień od b6, zbiera ładnie i przy okazji lepiej wygląda niż ori od b6 :D

Tez kupiłem i wycieraczka jest za długa bo zahacza o lotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby na 30 stron. Mieliście szczęście chyba. Ja tej firmy nie chcę na oczy widzieć :)

Kolego serwisowałeś kiedyś auto w boschu? Czy tylko kiedyś próbowałeś części z "boscha" ? Bo jeśli już takie rzeczy mówicie to potwierdzajcie te słowa. Serwisuje auto w Boschu i jestem w 120% zadowolony. To tak jak z Castrol'em też ludzie nie polecają, a dlaczego?

Ponieważ na rynku PL jest mnóstwo podróbek i jeśli chcesz auto serwisować dobrze i na dobrych częściach to nic tylko mieć dobrego znajomego mechanika, który przede wszystkim ma dostęp do ORI części.

Bosch i Castrol jeśli nie masz dostępu z pewnej ręki do ORI to są podróbki i dlatego silniki wyglądają jak wyglądają...

Edytowane przez Mateusz Caputa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...