Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest niestety ze wszystkim po to aby klient kupował częściej. Ja w każdym razie nie znalazłem takich wycieraczek które by były na lata. Posiadam aero a w tych nie widziałem gumek ze spojlerem do sprzedaży gdzie można by było tylko gumki wymieniać tak jak w zwykłych piórach a szkoda bo koszt by był o wiele niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wycieraczki Bosch wytrzymały niecałe 2 lata (jakieś 35- 40 k km) zanim zaczęły mazać i chrobotać delikatnie. Kupiłem je w sklepie stacjonarnym za około 70 zł para, więc chyba nie takie tragiczne te Bosch-e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupiłem je w sklepie stacjonarnym

To objazdowe też są u ciebie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w auchan kupuję dwa płaskie pióra 53cm z jakimkolwiek mocowaniem po 8 zeta za sztuke (UNITEC) i tylko przekładam samo mocowanie z oryginalnych, zużytych valeo. Dwie minuty roboty i za grosze mam nowe wycieraki. Zawsze po zimie zmieniam na nowe i wycierają miodzio. Płacenie po kilkadziesiąt zeta za napis bosch czy valeo to gruba przesada



Według was ile powinna wytrzymać wycieraczka? Możecie podać według przebiegu auta albo okres eksploatacji wycieraczki. Ciekawy jestem waszych odpowiedzi

jeżeli zimą na mrozie nie oskrobiesz szyby tylko wycierakami po lodowej skorupie będziesz zaiwaniał to chwila i po gumie :)

Edytowane przez COXymoX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem miesiac temu od goscia wycieraczki cena 75 zeta za komplet adapter z4 czyli ten trudny do dostania,i dzialaja miodzio ,cicho nie smurza nic nie zostawiaja,jak ktos chce to zalatwie .a jak bedzie wiecej chetnych to moze cena zleci troche w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenienie wycieraczek po miesiącu ich działania mija się z celem. Daj znać za pół roku, jak się sprawują, to wtedy możesz je z czystym sumieniem polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenienie wycieraczek po miesiącu ich działania mija się z celem. Daj znać za pół roku, jak się sprawują, to wtedy możesz je z czystym sumieniem polecić :)

No i tu kolego cie zaskocze ,bo moje auto nie stygnie praktycznie,a do tego polowe czasu jezdze. Po drogach gdzie smigaja tiry z kopalni ,na drodze masz piach pyl i cala reszte tego syfu ,wycieraczki po miesiacu u mnie czesto wygladaja jak u innych po paru miesiacach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak banan to miałem.

Wywaliłem szybko, bo od strony kierowcy nie chciały za chiny dobrze zbierać.

Poszły do kosza i wróciłem do ori,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

Panowie i ja rowniez potwierdze ze wycieraczki Bosch to jeden wielki szajs zakupione w styczniu tego roku 153 zl poszło sie j...bać :facepalm::facepalm::facepalm: a mamy poczatek kwietnia i przestrogi okazały sie realne :kwasny::kwasny::kwasny: chyba teraz jednak wyprobuje SWF chyba ze macie koledzy cos bardziej pewnego i przetestowanego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jezdze i sobie chwale ,ja tez mialem problem od strony kierowcy ,a z tymi nie wszystko ladnie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

Panowie i ja rowniez potwierdze ze wycieraczki Bosch to jeden wielki szajs zakupione w styczniu tego roku 153 zl poszło sie j...bać :facepalm::facepalm::facepalm: a mamy poczatek kwietnia i przestrogi okazały sie realne :kwasny::kwasny::kwasny: chyba teraz jednak wyprobuje SWF chyba ze macie koledzy cos bardziej pewnego i przetestowanego ???

Kup ori w ASO i masz 2 lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem w ASO ori wraz z nowymi ramionami. Nadal działają, prawa od strony pasażera od początku nie zbierała na jednym końcu. Poza tym ok, tylko cena spora :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem autko i przydało by się wymienić wycieraczki, i tak nie do końca pewny jestem czy ramiona to aero, poniżej foto:

1.jpg

I drugie pytanie odnośnie wycieraczki tył, jak mam ramię od q5 to wycieraczka jaka idzie?

Z góry dzięki za opd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...