Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Miałem zwykłe wycieraczki w mojej b6 zmieniłem na aero z b7 kupiłem wycieraczki bosch w marcu tego roku działały do listopada i zaczęły robić okropne smugi :/ wymieniłem pióra na valeo działały rewelacyjnie 2 dni teraz smugi dalej wróciły :/ czym to może być spowodowane ? może byś słabo dokręcone ramie i nie dociska dobrze do szyby ? może trzeba bardziej nagiąć ramię do szyby ? nie wiem co się dzieję ale jest to udręka :/ z góry bardzo dziękuję za porady pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś ramion przy montażu? U mnie drugi rok aero śmigają, na myjce odciągam ramiona i karherem przelece

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, musze zmienic swoje plany co do wycieraczek i jestem zmuszony wymienic same pióra. Jakie polecacie pióra aero z adapterem do starego typu ramion w ksztalcie lotery U

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 58 minutes later

koledzy czy to są oryginalne ramiona aero ? 

97ef85e6c280.jpg

a4a6dcdad5f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na ramiona montowane w latach 2001-2003 z założonymi wycieraczkami bezszkieletowymi firm GoodRain/Oximo lub innych temu podobnych, które produkują wycieraczki pod te ramiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aiwer napisał:

A to nie są ramiona z B7? (mocowanie Z4).

Oczywiscie ze nie.... to sa zwykłe ramiona i wyczeraczki płaskie z mocowaniem pod B6

Na allegro pełno tego.... sam mam takie, kosztowały 34.99zł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 w standardzie ma inne mocowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, aiwer napisał:

B6 w standardzie ma inne mocowanie

No i o tym pisze ze trzeba je zdemontowac..... bo te płaskie maja juz mocowanie pod B6 razem ze stelażem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie.... to sa zwykłe ramiona i wyczeraczki płaskie z mocowaniem pod B6
Na allegro pełno tego.... sam mam takie, kosztowały 34.99zł [emoji3] 

Co ile wymieniacie te cuda? Bo ja też mam, bodajże GoodRain za 50zł pod stare ramiona od zeszłej wiosny i ostatnio zauważyłem pogorszenie zbierania. Chociaż, jeszcze nie jest źle ;) Warto raz po raz przetrzeć pióra szmatką.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch Aero wytrzymał u mnie pół roku. Po zimie lecą tam, gdzie ich zasłużone miejsce, czyli na śmietnik. Biorę traz Denso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licho jak na Boscha. A bardziej mi chodziło o te płaskie wynalazki pod zwykle ramiona. Bo to tanie i niszowe firmy robią.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

używał ktoś może takich wycieraczek http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html? Według opisu ta firma produkuje na pierwszy montaż. Jednak z tego co piszecie to OEM produkuje SWF.

Cena jednak  kusząca w porównaniu do OEM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wycieraczki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lorenzo80 napisał:

Witam,

używał ktoś może takich wycieraczek http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html? Według opisu ta firma produkuje na pierwszy montaż. Jednak z tego co piszecie to OEM produkuje SWF.

Cena jednak  kusząca w porównaniu do OEM.

 

Używałem Denso i sprawowały się bardzo dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę kupiłem nowe wycieraczki Bosch'a Aerotwin Ar 530s.. I nie mam pomyslu jak je zamontować :/

Stare ładnie schodzą ale nie mam pomysłu jak te nowe zainstalować. Mają taki plastik, który się otwiera i niby wkłada w to ramię ale u mnie czegoś takiego nie ma? Poratujecie? A może złe wycieraczki kupiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jacek70 napisał:

Potrzebujesz do nich adapterów. W necie znajdziesz.

Możesz konkretniej?

 

Czy po prostu może lepiej zwrócić i kupić ten sam model tylko że z numerem 933/s?

Edytowane przez grechut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...