Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi sie znacznie bardziej w kratce podoba, jak swój samochód zrobie(o ile go zrobie) to też tak sobie wyrezam w kratce, tyle że w srodkowej :kox:

w środkowej lepiej co? :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej w srodkowej ;)))) ja tez chce kupic boosta ale c wy macie za zegarki ?? jaki to model ? , a srodkowej yglada jak deka w fordzie;p

Opublikowano

u mnie nigdy nie bedzie w srodkowej... to nie ford:D

Opublikowano

u mnie nigdy nie bedzie w srodkowej... to nie ford:D

u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć :polew:

Opublikowano

tak cwaniaku bo nie mam jescze flanszy;p

Opublikowano

u mnie nigdy nie bedzie w srodkowej... to nie ford:D

u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

Ale w aff niema czasem przy ecu wezyka ?

Jaki model jest tego Boosta ??

Opublikowano

Ale w aff niema czasem przy ecu wezyka ?

Jaki model jest tego Boosta ??

wlasnie dajcie line do niego, jak wskazowka robi test to ja go chcem :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie nigdy nie bedzie w srodkowej... to nie ford:D

u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć :polew:

Esemesik:d jak nie ma do czego...?:> AFF ma suszarke przeciez:>

Opublikowano

u mnie nigdy nie bedzie w srodkowej... to nie ford:D

u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć :polew:

Esemesik:d jak nie ma do czego...?:> AFF ma suszarke przeciez:>

to niech sobie jeszcze znaczek RS4 nakleji :naughty: jak dla mnie przerost formy nad treścią :wink4:

Opublikowano

Dlaczego ??? Jest Turbo Powinien być wskaźnik ;p, dla kontroli ;p

Opublikowano
  • Autor

wczoraj donosiciel podrzucil mi paczke z flansza i zalepka EGR. JARUCKI( robota pierwsza klasa... bede z Toba w kontakcie odnosnie spawania FMICA:D) Jutro wszytsko juz powinno banglac w aucie. Tylko dzisiaj małe rezanko... polerka flanszy i malowanie kolektora;)

Opublikowano

Karolu a co Jarucki będzie Ci spawał przy fmicu? :mysli: Orurowanie?

Opublikowano

Felgi zostawiasz czy zmieniasz :cool1::naughty:

Opublikowano

Karolu a co Jarucki będzie Ci spawał przy fmicu? :mysli: Orurowanie?

No Jarucki tym sie zajmuje :good:

Opublikowano

Dawaj Karol dawaj bo nam Dyno zamkną :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Karolu a co Jarucki będzie Ci spawał przy fmicu? :mysli: Orurowanie?

tak... Jarucki to mistrz, a ja fuszerki nie chce miec w aucie;)

Felgi zostawiasz czy zmieniasz :cool1::naughty:

na tych kolach z RS'a pojezdizlem jakis miesiac wiec wypadaloby jescze ich nie sprzedawac. Chodzi mi po glowie jednak cult... AMG/ LOrinser.

Opublikowano

no właśnie , bo cult bardziej pasuje do twojego auta , jakoś ten RS hmmm , jest ok. ale to nie to :decayed:

Opublikowano

Chodzi mi po glowie jednak cult... AMG/ LOrinser.

ale jak nie puścisz auta w dół to nie będzie efektu :no:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.