Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] madafaka OEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wlasnie tu jest problem... nic sensownego wymyslic nie moge.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 114,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie tu jest problem... nic sensownego wymyslic nie moge.

jak niechcesz S4 to nic sensownego nie ma rezaj A4 :decayed: mi sie kończy sesja na dniach i robie 11ke :kox:

Opublikowano

bmw 5 e39 touring albo mercedes e-klasse w210 z ostatniego wypustu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bmw 5 e39 touring albo mercedes e-klasse w210 z ostatniego wypustu :tongue4:

dwa kondony, ;D

jak parch zostanie to rezam dalej,

Opublikowano

ale coś mi się wydaje, że dziś w miarę równo szliśmy na kisielińskiej. fakt, że u mnie wszystko jeszcze było zimne :evil:

ale co trzeba przyznać to już nie jest seria AVG :kox:

a fmic erste klasse :gwizdanie:

Opublikowano

Jednak coraz czesciej mysle o sprzedaniu parcha... :confused4

na B6/B7 się czaisz czy zupełnie coś innego?

Opublikowano

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

Opublikowano

sąsiad ma takiego C300 Avantgarde... generalnie nie powala jak na mercedesa... trochę za bardzo plastikowy w środku, B8 znacznie lepiej wykończone moim zdaniem

Opublikowano

tylko A8 D3

Opublikowano

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

czesc :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

czesc :kox:

chciałoby sie pojezdzic czyms nowyszym, ale jak mam jezdzic seria to wole chyba jednak jezdzic moim parchem. No i bolalby mysl ze jakis cieciu palant jezdzi moim śtuningowanym autem :polew:

Opublikowano

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

czesc :kox:

chciałoby sie pojezdzic czyms nowyszym, ale jak mam jezdzic seria to wole chyba jednak jezdzic moim parchem. No i bolalby mysl ze jakis cieciu palant jezdzi moim śtuningowanym autem :polew:

gorzej,

wpierdolilem worek zlota w to auto, kupie moze nowsze mocniejsze lepsze i od nowa wp***dalac dukaty?

NO WAY !!! :polew::naughty:

Opublikowano

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

czesc :kox:

chciałoby sie pojezdzic czyms nowyszym, ale jak mam jezdzic seria to wole chyba jednak jezdzic moim parchem. No i bolalby mysl ze jakis cieciu palant jezdzi moim śtuningowanym autem :polew:

Ja im wiecej ładuje w swojego i rezam dalej tym cześciej mysle o sprzedazy :decayed:

ten typ tak ma :polew:

czesc :kox:

chciałoby sie pojezdzic czyms nowyszym, ale jak mam jezdzic seria to wole chyba jednak jezdzic moim parchem. No i bolalby mysl ze jakis cieciu palant jezdzi moim śtuningowanym autem :polew:

gorzej,

wpierdolilem worek zlota w to auto, kupie moze nowsze mocniejsze lepsze i od nowa wp***dalac dukaty?

NO WAY !!! :polew::naughty:

Dokładnie :decayed:

Myślałem o b6. Ale tak popatrzyłem na seryjnego czarnego AWXa i tak do zmiany jest cała lista:

felgi, gwint, lampy diodowe na tył, bi -xenon plus spryski, czarny grill, żółte halogeny, malowanie dokładek, modyfikacje mocy (chip, turbina,fmic) itd. Z b6 zrobiłbym młodszego brata mojej b5.

Nie mógłbym jeździć serią, jak się zacznie mody to później nie można przestać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

takie małe OT :wink4:

moj parc zaraz po kupnie;p

1010742.jpg

Opublikowano

ale kozica :>

Opublikowano

takie małe OT :wink4:

moj parc zaraz po kupnie;p

1010742.jpg

I tak ładny bo polift :gwizdanie:

Opublikowano

Otóż to, kozica :wink4:

Opublikowano

takie małe OT :wink4:

moj parc zaraz po kupnie;p

1010742.jpg

Pamiętam jak się upierałeś, że obniżać nie będziesz i że felga Ci się podoba, ale jest trochę zbyt duża, bo twardo i bla bla bla :polew: i wtedy zamieniłeś ją na mniejszą 17'' :naughty: Ciężko z Tobą było ale nawróciłeś się :naughty::decayed:

Opublikowano
Ciężko z Tobą było ale nawróciłeś się

nawrócił się chłopina aż miło :kox:

Opublikowano
  • Autor

takie małe OT :wink4:

moj parc zaraz po kupnie;p

1010742.jpg

Pamiętam jak się upierałeś, że obniżać nie będziesz i że felga Ci się podoba, ale jest trochę zbyt duża, bo twardo i bla bla bla :polew: i wtedy zamieniłeś ją na mniejszą 17'' :naughty: Ciężko z Tobą było ale nawróciłeś się :naughty::decayed:

ej ej.. nie mow do mnie jak do innych tu... ktorzy musieli sie serio nawrocic:D

ja chcialem tylko ori 17" felge;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.