Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie.... trza rezać jakąś chłodnicę oleju :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj wracałem z bielska do tbg i tak samo na blacie oleju cały czas 100*c , po chwili postoju ok ,na obwodnicy tarnowa przy 200 miałem ok 120*C ,chlodniczka musi być , tyle że temp powietrza 0k 27*C , auto było wielkim mułem cooler zagotowany w mig

:kox:

Mój to cisnął jak głupi :decayed: , tylko barierą ten olej był, odpusciłem troche ale i tak zostało mi 35km do domu to temperatura nie spadła juz nizej niż 110stopni a juz nie leciałem wiecej i zbyt długo jak 140km/h :wallbash:

Więc kto przeciera szlaki :naughty: i tak btw tego to trzeba wtedy olej wymieniać przy tym rezanku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zobacz na koszty...

jeśli chłodnica z AWX kosztuje 1/5 z tego a obniży tem o 10-15*C to by się dużo bardziej opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore tę Mocala, i bedzie oks;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze tylko mi troche dymi , ale widze ze wszyscy rezacze maja ten sam roblem :naughty: , co do chlodnicy oleju to ja mam AWX i ta chlodnica ktora tam jest to tez za wiele nie pomaga , wiec lepszy rozwiazaniem jest odrazu rezac wydajniejsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u Ciebie moc jest zasadniczo o 50koni np większa niż u mnie :decayed: to i temp raczej inne.

Ale ja też pójdę w zewnętrzną. Tylko muszę trochę się z kasą odbić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze tylko mi troche dymi , ale widze ze wszyscy rezacze maja ten sam roblem :naughty: , co do chlodnicy oleju to ja mam AWX i ta chlodnica ktora tam jest to tez za wiele nie pomaga , wiec lepszy rozwiazaniem jest odrazu rezac wydajniejsza :wink4:

Dudi to mówisz że ta chłodniczka nie nada łapie Ci temp pod 120 stopni :mysli: A u Ciebie był jakiś moment kiedy AWX był tylko po chipie czy odrazu zrezałeś go turbinami i iinnymi gratami :mysli: Bo ciekaw jestem jak sie sprawuje AWX+chip pod wzgledem wydajnosci tej chłodniczki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem samego AWX + cips to nie pamietam ale nie mialem w tedy zegarow z wskaznikiem , a juz po zalozeniu BRD i przy butowaniu to potrafila dosyc szybko zblizyc sie do 120 . A teraz na GT22 musze sie troszke chamowac a nieraz jak mam jakegos sparing partnera na trasie i to zabardzo nie lubie mu odpuszczac , ale rozsadek zwycierza i folguje :confused4: i dlatego musze zapodac wlasnie taka chlodniczke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem samego AWX + cips to nie pamietam ale nie mialem w tedy zegarow z wskaznikiem , a juz po zalozeniu BRD i przy butowaniu to potrafila dosyc szybko zblizyc sie do 120 . A teraz na GT22 musze sie troszke chamowac a nieraz jak mam jakegos sparing partnera na trasie i to zabardzo nie lubie mu odpuszczac , ale rozsadek zwycierza i folguje :confused4: i dlatego musze zapodac wlasnie taka chlodniczke :naughty:

Noi u mnie na seryjnej szybko łapie granice :wallbash: Musze kogoś spytac co ma AWXa po chipie tylko jak to tam wygląda sprawa, bo pchać sie w mocala to troche kosztowna impreza, chyba żeby założyć jakaś rzędówke z innego w ogóle samochodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rzędówkę z fiata coupe :decayed: jak coś to oddam za flachę dobrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rzędówkę z fiata coupe :decayed: jak coś to oddam za flachę dobrą

...moze byc dobra flacha Aju:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozę na zlot to se obczaisz czy Ci odpowiada bo taka nawet spora jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a noz widelec sie upchnie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast intercolera fabrycznego myślę że wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie o tym myslalem... a Ty nie chcesz go do AJM'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się szarpnę na lansik za atrapą a wtedy wypada wstawić tam coś nowego i najlepiej z jakimś napisem :)

a ta nie jest ani nowa ani z napisem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się szarpnę na lansik za atrapą a wtedy wypada wstawić tam coś nowego i najlepiej z jakimś napisem :)

a ta nie jest ani nowa ani z napisem :cool1:

ja tam nieco FMIC'a wyeksponuje :D

btw... uporzadkowalem nieco pierwszego posta; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ykchym ... :naughty:

?:D co jest...

fotę jutro Danielu dostaniesz;p :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...