[B5 AVG++] madafaka OEM

• Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jescze nie. zbieram wszytskie graty zeby to za jednym razem wszytsko wsadzic. Rns'a bede ial w fajnej cenie. ale najpierw po zalozeniu body wybieram sie na Mineralna do warszawy:) Decyzja zapadla.

Nooo wreszcie podjałeś słuszną decyzje :good: sam programik czy grubiej bedziesz rzeźbił :naughty:

a możesz mi na PW puścić jaka ta cena?? :gwizdanie: bo też się ad tym zastawiam

sam program. nie chce mi sie duzo siana pakowac w moc bo po chipie i tak juz ladnie lataja Afn/Avg.

to choroba jest też tak mówiłem w tamtym roku :tongue4:

topor który bank obrabowałeś? :decayed: A może masz jakiegoś "sponsora/sponsorkę" :polew: Wygląda na to że LORBEERGRÜN będzie najostrzej wyrezanym sedanem B5 na forum :rolleyes: Zielona Góra szaleje :cool1:

heheh banku nie obrabowalem, sponsora ani sponsorki niestety tez nie mam;p ;( :confused4: Biedny uczniak jestem;p czasem cos tylko czescami zahandluje i finito;)

Biedny uczniak jestem;p czasem cos tylko czescami zahandluje i finito;)

Jaaasne :tongue4: A tak swoją drogą super plany :good: Tylko na Twoim miejscu jeszcze bym 18'' wsadził :)

heheh z kolami na razie starczy kombinownia. To juz moj 3 komplet alu. Jak bedzie siano to na przyszly rok mysle o grafitowych 19" z RS4 B7. i to tyle na temat kol:)

Świetne auto, dla mnie najładniejsze B5 na forum :kox:. Wszystko mi się podoba :gwizdanie: Planując zmiany w moim aucie, zawsze spoglądam na Twoje :)

btw choruje na ten grill.

odezwal sie ten co ma serie na 15" kolpakach:D:D [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 08:32_________________________________________________wczoraj zalozylem na autko progi tylny zderzak... :kox: :kox: :kox: wszytsko fahjnie. tylka trza polakierowac :kwasny:

A jak z przednim zderzakiem zakupiłeś wkońcu??? Termin ustalony??? Ja dzwonie w poniedziałek do Rogala bo juz będą częściowo graty załozone :kox: :kox:

zderzaka przedniego jeszce nie mam :( :( :( termin tez nie ustalony bo nie wiem gdzie program bedzie robiony. U rogala czy w Pachura motor sport.

poza tym kaski trza nazbierac.

no fajna sprawa, ogladalem go juz x razy;p

a za ile sprzedalbym moj kompletny poliftowy?

no fajna sprawa, ogladalem go juz x razy;p

a za ile sprzedalbym moj kompletny poliftowy?

Myśle że 400zł :mysli: ja za swojego z spryskami dałem 200zł u znajomego na szrocie :naughty: po rabatach :tongue4:

nawet wiecej z halogenami

tylko pytanie czy szybko pójdzie :mysli:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.