Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem , że zakochał sie w czarnej stali :polew::decayed:

:polew: ach ta młodzież :decayed:

:polew: :polew: :polew:Piechol a Ty to starszyzna już :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szykując sie na 17' licz sie i tak ..że jak chcesz kupić w przyzwoitym stanie to te 1800-> trzeba wyłożyć.. :decayed:

Spoksik panie raggusiu :> Być może mam inne ciekawe źródło i za ciekawszą cenę, też ori :cool1: A o ile dobrze wiem to opony topora nie są nowe czy coś w tym stylu a 2200 to wg mnie zbyt dużo za te fele i tyle... :decayed:

kolega rafalek chcialby kolka za 1000zl kupic;) szukaj, moze plasteline uda CI sie kupic;)

toporku, za 1000 to może nie ale za 2200 to się kupuje eSki z super oponami... :decayed: Gdybyś tak wyciągnął średnią z tych dwóch cen :naughty: to może bym to jakoś przekalkulował :tongue4: w sumie teraz nie mam kasiorki... mówiłem na wiosnę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ale nikt rafaello :evil: nie pwoiedzial ze musze te Felgi sprzedac Twobie prawda?: :rolleyes:

piechol i reszta :kox:

mialem okazje kupic ori felgi z Rs6... ale za taka cene juz dawno poszly, wiec szukam dalej.

Na pewno bedzie to taki sam wzór:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ale nikt rafaello :evil: nie pwoiedzial ze musze te Felgi sprzedac Twobie prawda?: :rolleyes:

jasna sprawusia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu Toporze i trzonku nie idź tą drogą co reszta kup fele 12 F 126p bardzo zacny model będę miał na spocie w Wolsztynie na sprzedaż :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki nowy trend mowisz:D jak mnie przekonasz to biore:D ale najpierw poprosze jakis VT:D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką parszywą zieleń to ja bym zakuł w czarny środek i poler rant :naughty::kox:

Srebro to jakoś .tak ..mało smacznie przy pleśni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga!! to jakies pomowienia;p to nie pleśń, to Lorbeergrun;p z polskiego kolor liscia laurowego :kox:

a tak serio to nie wiem czy faknie by wygladał czarny srodek i poler rant.... chociaz sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorbeergrun

Brzmi jak nazwa herbaty..albo środka na przeczyczenie :polew:

Zrób sobie VT..i zobaczysz efekcik :naughty:

Jakie felgi planujeszna wiosne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh foch za srodek na przeczyszczenie;p

co do Vt to wieczorem usiade i rozkminie cos, a planowalem jakies 18, np wzor rs6, nowakowe Mamy, lub cos innego jescze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Vt to wieczorem usiade i rozkminie cos, a planowalem jakies 18, np wzor rs6, nowakowe Mamy, lub cos innego jescze.

Rs6 i Mamy ..przy Twoim pleśniaku ..to bedzie kiszeńka troszkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co bedzie pasowac do plesniaka?:D prosze o przykłady:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;) wieczorkiem do Ciebie dryndolne i sie dogadamy!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;) ale nic pieknego w tym cudzie nie ma;) ;p [br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 14:55_________________________________________________nowa mysl, na nowe rezanie -idace w przeciwnym kierunku :evil: niz na poczatku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki;) ale nic pieknego w tym cudzie nie ma;) ;p [br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 14:55_________________________________________________nowa mysl, na nowe rezanie -idace w przeciwnym kierunku :evil: niz na poczatku :hi:

Co juz nowego wymysliles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wymyśliłeś .. będzie lans + bauns ...czy stawiasz na cicho ale szybko ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...