Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nawet wysokie zawieszenie nie razi

czym mniejsze koło tym zawias mniej istotny do wyglądu...

Karol ja Ci powiem tak, koło jest ładne, chyba ładniejsze niż poprzednie ale rozmiar nie ten :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet wysokie zawieszenie nie razi

czym mniejsze koło tym zawias mniej istotny do wyglądu...

Karol ja Ci powiem tak, koło jest ładne, chyba ładniejsze niż poprzednie ale rozmiar nie ten :decayed:

rs6 jest bardziej klepane, ale w 18"" a w 19 tylu nie ma.. ale liczy się głównie wzór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest git, auto nie ma syndromu czarnucha :naughty::polew:

BigWheels.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet wysokie zawieszenie nie razi

czym mniejsze koło tym zawias mniej istotny do wyglądu...

Karol ja Ci powiem tak, koło jest ładne, chyba ładniejsze niż poprzednie ale rozmiar nie ten :decayed:

przyznam Ci racje, nie jest to niestety 19-stka, ale avus jest jakims tam rarytasem, co druga audika ma kola (wzor) rs6... i dlatego popedzilem je.;p a co do gleby, w nast poniedzialek juz powinna byc na aucie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys tak wlasnie ogladalem takie i sie wkurzalem ze nie ma ich w 19" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jedyna ich wada niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jedyna ich wada niestety

Niestety nie jedyna ;( dekielki to też ich duża wada, bo potrafią sobie zniknąć jak zostawisz auto gdzieś, gdzie ludziom się nudzi :wallbash: A no i dalej się czepiam trochę tego et :decayed: 35 by mogło być :rolleyes: A poza tym wg mnie ta felga pasuje świetnie do wszystkich modeli A4, tzn. nie widziałem jak się prezentuje na B8, ale B5/B6/B7 super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo Karolku na zimówki to piękne są :good:

:polew:

ssijcie :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga jak dla mnie znacznie lepsza niż poprzedniczka tylko rozmiar trochę mały i gleby brakuje :mysli:

czekam na osąd do momentu aż gwinta założysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza lepsza... Rozmiar dobry. Na dobrej glebie bedzie kosa :) Szkoda ze nie ma quattro zawsze by mozna dorezac jakies 2,7 a takto doopa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, nastepne auto bedzie mialo wszczepione 2,7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori, seria. fabryka nic nie ruszane z szybami;) [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________pany... fast pytanie. Najprawdopodobniej w ty6m tygodniu odbieram turbinke od Awx'a. Rozumiem ze bez programu moge na niej spokojnie smigac jakis miesiac-dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori, seria. fabryka nic nie ruszane z szybami;) [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________pany... fast pytanie. Najprawdopodobniej w ty6m tygodniu odbieram turbinke od Awx'a. Rozumiem ze bez programu moge na niej spokojnie smigac jakis miesiac-dwa?

tak będzie sie zachowywała podobnie do obecnej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...