Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Pany naprawiał ktos takie fotele? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235121.0 a moze ma ktos taki fotel z którego można było by wykorzystac materiał na naprawe?
Opublikowano

Zależy w którym miejscu jest uszkodzenie jak na lewym boczku standard to podjedź do tapicera niech wytnie z dolnej części fotela kawałek materiału i podmieni a z dołu da nowy kawałek wtedy będziesz miał identyczny odcień fotela. W przypadku mocnego uszkodzenia tapicerki lepiej kupić sam materiał i wymienić całe obicie. Roboty trochę jest ale trochę kasy zaoszczędzisz.

Opublikowano

Po co kombinować z wycinaniem materiału. Koszt wymiany boczku to 100 zł i materiał taki jak masz ( grafit ) tylko wiadomo- nie wyblakły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.

Opublikowano

Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.

Bez problemu - ogarniamy takich napraw dosyć dużo. Tylko kwestia materiału. Jeśli byłbyś zdecydowany to podesłał bym Ci zdjęcia grafitowego materiału który posiadamy. Może on się różnić kolorem bo Twoje fotele mają już kilka wiosen i są dosyć wyblakłe :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mozna wziasc przeszczep z tylnego podlokietnika od wewnetrznej strony ja tak zrobilem i pasuje :>

Opublikowano

no ale wtedy łokieć z tyłu ma ała... :gwizdanie:

Opublikowano

ale wkleisz w lokiec tam inny kawalek materialu podobnego i nie bedzie sie rzucał w oczy

Opublikowano

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Opublikowano

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Opublikowano
  • Autor

Ja zrobiłem tak jak kolega Adas25 tylko wykorzystałem do tego siedzisko tylnej kanapy,bo miałem na zbyciu :decayed:

Opublikowano

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Panowie.. wątpliwa kwestia żebyście znaleźli taki materiał. A tym bardziej gotowe obszycie :D

Jak coś to mam takie boczki ze swoich foteli w ładnym stanie to mogę pchnąć :naughty:

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Uzgodnijmy jedną kwestię... Twoje auto ma 16 lat.. nawet żebyś dostał oryginalny materiał i tapicer Ci wstawi boczek nowy to i tak się będzie odróżniał bo przez 16 lat ten fotel wyblakł , wyklepał się i powycierał :decayed:

Ponadto macie wodorosty w fotelach :decayed:

Opublikowano

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Panowie.. wątpliwa kwestia żebyście znaleźli taki materiał. A tym bardziej gotowe obszycie :D

Jak coś to mam takie boczki ze swoich foteli w ładnym stanie to mogę pchnąć :naughty:

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Uzgodnijmy jedną kwestię... Twoje auto ma 16 lat.. nawet żebyś dostał oryginalny materiał i tapicer Ci wstawi boczek nowy to i tak się będzie odróżniał bo przez 16 lat ten fotel wyblakł , wyklepał się i powycierał :decayed:

Ponadto macie wodorosty w fotelach :decayed:

A ja ci powiem Tak bo trochę się mylisz fotele mam młodsze niż ten samochód daty konkretnej nie mam albo nie zauważyłem ale mam papier w całej tej książce serwisowej że widocznie ktoś miał zwykłe lub nie podobały mu się i wymienił na kubełki lub inny kolor no ale niestety jak ktoś nie starannie wsiadał w ten samochód to się miało prawo przetrzeć profil jest dobry też cie zaskoczę a nawet gdyby nie był to tapicerzy też to robią że by wyglądało cacy wodorosta też nie widziałem jak rozbierałem je wyciągałem i prałem :> Mógł byś zapodać foty tego twojego materiału to ocenimy :)

Opublikowano

Wiesz.. raczej nie siedziałem u Ciebie w aucie i nie wiem czy masz fotele z 2000 r. czy 1996. A tego też nie napisałeś.

Te z 1996 r miały maty z wodorostów i materiał inny bo bardziej szary, po I lifcie materiał był już grafitowy.

To nie chodzi o staranne wsiadanie lub nie..tylko o to, że w kubełkach boczki są bardziej wystające i jak osoba jest grubsza to rozwala te boczki masą i przeciera. To, że tapicerzy naprawiają gąbki to akurat wiem bo sam to robię więc nie czuje się wielce zaskoczony. Pokaż mi jakie masz fotele to powiem Ci czy to taki sam materiał.

Opublikowano

Pokaż Raggamańcowi fotele a on powie Ci kim jesteś :kox:

Sorry za OT :decayed:

Opublikowano

Pokaż Raggamańcowi fotele a on powie Ci kim jesteś :kox:

Sorry za OT :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nie no powiem Wam, że sporo naprawiamy przetartych foteli.. i widać z jakiego powodu się one przecierają..albo kierowca grubas, albo gąbki są za miękkie ( auta francuskie ) i się wykruszają, materiał się załamuje i przerywa :good:

Opublikowano

a da rade gdzieś kupić gąbke siedziska, mam takie same kubełki? :(

Opublikowano

Wątpię czy kupisz. Lepiej opłaca się fotel kupić niż go naprawiać..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam tylną kanape 1995 rok kompletne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.