Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przetarte kubełki,naprawa


blejk83

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Pany naprawiał ktos takie fotele? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235121.0 a moze ma ktos taki fotel z którego można było by wykorzystac materiał na naprawe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w którym miejscu jest uszkodzenie jak na lewym boczku standard to podjedź do tapicera niech wytnie z dolnej części fotela kawałek materiału i podmieni a z dołu da nowy kawałek wtedy będziesz miał identyczny odcień fotela. W przypadku mocnego uszkodzenia tapicerki lepiej kupić sam materiał i wymienić całe obicie. Roboty trochę jest ale trochę kasy zaoszczędzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować z wycinaniem materiału. Koszt wymiany boczku to 100 zł i materiał taki jak masz ( grafit ) tylko wiadomo- nie wyblakły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnałbyś mi to panie Ragga? chodzi mi dokładnie o te fotele z linka.

Bez problemu - ogarniamy takich napraw dosyć dużo. Tylko kwestia materiału. Jeśli byłbyś zdecydowany to podesłał bym Ci zdjęcia grafitowego materiału który posiadamy. Może on się różnić kolorem bo Twoje fotele mają już kilka wiosen i są dosyć wyblakłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak jak kolega Adas25 tylko wykorzystałem do tego siedzisko tylnej kanapy,bo miałem na zbyciu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Panowie.. wątpliwa kwestia żebyście znaleźli taki materiał. A tym bardziej gotowe obszycie :D

Jak coś to mam takie boczki ze swoich foteli w ładnym stanie to mogę pchnąć :naughty:

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Uzgodnijmy jedną kwestię... Twoje auto ma 16 lat.. nawet żebyś dostał oryginalny materiał i tapicer Ci wstawi boczek nowy to i tak się będzie odróżniał bo przez 16 lat ten fotel wyblakł , wyklepał się i powycierał :decayed:

Ponadto macie wodorosty w fotelach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a mam pytanie gdzie moge dostac takie obicia boczki kierowcy grafit nowe, mozna gdzies to kupic ??

Też mam taki problem z fotelem,gdzie można nabyć materiał? :cool1:

Panowie.. wątpliwa kwestia żebyście znaleźli taki materiał. A tym bardziej gotowe obszycie :D

Jak coś to mam takie boczki ze swoich foteli w ładnym stanie to mogę pchnąć :naughty:

Też mam ten problem i taki niefart że moje kubełki ciężko spotkać :disgust: i zastanawiam się nad tą tapicerą właśnie tylko ten materiał lepiej jak by się nie odróżniał

Uzgodnijmy jedną kwestię... Twoje auto ma 16 lat.. nawet żebyś dostał oryginalny materiał i tapicer Ci wstawi boczek nowy to i tak się będzie odróżniał bo przez 16 lat ten fotel wyblakł , wyklepał się i powycierał :decayed:

Ponadto macie wodorosty w fotelach :decayed:

A ja ci powiem Tak bo trochę się mylisz fotele mam młodsze niż ten samochód daty konkretnej nie mam albo nie zauważyłem ale mam papier w całej tej książce serwisowej że widocznie ktoś miał zwykłe lub nie podobały mu się i wymienił na kubełki lub inny kolor no ale niestety jak ktoś nie starannie wsiadał w ten samochód to się miało prawo przetrzeć profil jest dobry też cie zaskoczę a nawet gdyby nie był to tapicerzy też to robią że by wyglądało cacy wodorosta też nie widziałem jak rozbierałem je wyciągałem i prałem :> Mógł byś zapodać foty tego twojego materiału to ocenimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. raczej nie siedziałem u Ciebie w aucie i nie wiem czy masz fotele z 2000 r. czy 1996. A tego też nie napisałeś.

Te z 1996 r miały maty z wodorostów i materiał inny bo bardziej szary, po I lifcie materiał był już grafitowy.

To nie chodzi o staranne wsiadanie lub nie..tylko o to, że w kubełkach boczki są bardziej wystające i jak osoba jest grubsza to rozwala te boczki masą i przeciera. To, że tapicerzy naprawiają gąbki to akurat wiem bo sam to robię więc nie czuje się wielce zaskoczony. Pokaż mi jakie masz fotele to powiem Ci czy to taki sam materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż Raggamańcowi fotele a on powie Ci kim jesteś :kox:

Sorry za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż Raggamańcowi fotele a on powie Ci kim jesteś :kox:

Sorry za OT :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nie no powiem Wam, że sporo naprawiamy przetartych foteli.. i widać z jakiego powodu się one przecierają..albo kierowca grubas, albo gąbki są za miękkie ( auta francuskie ) i się wykruszają, materiał się załamuje i przerywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...