Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gdzieś opis jak zamontować zbiornik na spryski i jak go podłączyc bo nigdzie nie mogę nic znalezć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/ masz na schematach jak podłączyć pompki pod spryski i do bixa, przejrzyj temat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kodach wyposażenia można sprawdzić czy są grzane spryskiwacze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz sobie maskę jak do spryskiwaczy idą kable to masz podgrzewane:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie orientuje się ktoś czy podejdą do C6? Schemat będzie taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik zrobiony ale na mgiełkowych i na szczęście miałem grzene :D

efekt superr:)

Dzięki Grześ :)

neimaD chyba najprościej będzie zmierzyć spryski a4 do a6 bo zapewne reszta identyczna :)

wyjmij jedną i zmierz porównamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zadam dość głupie pewnie pytanie. Jaki jest numer gniazda które musimy dołożyć pod bezpiecznikiem np,. pod grzanie dysz w złączu sc11. Bo jeśli nie mam grzania to nie ma też tam bezpiecznika i też nie ma jednej wsówki pod bezpiecznik. Nie umiem znaleść numerka fabrycznego aby dokupić takie gniazdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zadam dość głupie pewnie pytanie. Jaki jest numer gniazda które musimy dołożyć pod bezpiecznikiem np,. pod grzanie dysz w złączu sc11. Bo jeśli nie mam grzania to nie ma też tam bezpiecznika i też nie ma jednej wsówki pod bezpiecznik. Nie umiem znaleść numerka fabrycznego aby dokupić takie gniazdo

Pierwszy post :hi:

- 8E0 973 202 2 szt. wtyki 2 PINOWE do dysz

- 000 979 135 E 1 szt. bezpiecznik *****

- 000 979 009 E 2 szt. kabelki PINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.com/a4-b6b7-montaz-spryskiwaczy-mgielkowych/ Panowie czy do b8 także są potrzebne adaptery (podkładki)?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5M0955986C VS 5M0 955986C9B9 SATIN BLACK dysza mgiełkowa od VW- czy jest jakas roznica w kolorze widoczna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy nie potrzeba jeśli chce założyć mgielkowe grzane w a4 b8 adaptera o takim numerze 8E0 955 431 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ;) Zamowilem juz te spryskiwacze VW z Twojego pierwszego posta i chce sie upewnic czy napewno te adaptery nie beda mi potrzebne w B8 i czy napewno trzeba cos piłować i czy bez tego piłowania moze sie obejsc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ;) Zamowilem juz te spryskiwacze VW z Twojego pierwszego posta i chce sie upewnic czy napewno te adaptery nie beda mi potrzebne w B8 i czy napewno trzeba cos piłować i czy bez tego piłowania moze sie obejsc ?

ja we wtorek odebralem swoje 5M0955986C9B9, nie potrzeba zadnego adaptera(same spryski ).

a co do pilowania, to uwazam ze jest zbedne, gdyz po regulcji na maxa do gory pryskaja tak jak powinny

Edytowane przez Bodzio_s40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ;) Zamowilem juz te spryskiwacze VW z Twojego pierwszego posta i chce sie upewnic czy napewno te adaptery nie beda mi potrzebne w B8

Jakie adaptery ???

cos sobie moze pomyliłes z innym modelem auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli adaptery z tematu ktory zamiescil kolega w poscie 31 :) i jeszcze jedno glupie pytanie, jak sie reguluje te migielkowe spryski bo jutro mi przyjda ? :)

Edytowane przez nedwed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem na mysli adaptery z tematu ktory zamiescil kolega w poscie 31 :) i jeszcze jedno glupie pytanie, jak sie reguluje te migielkowe spryski bo jutro mi przyjda ? :)

srubka, w lewo do gory, w prawo na dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...