Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierunki boczne białe


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Cena śmieszna więc niech działają Ci jak najdłużej ale mi nie chce się wymieniać tego co chwilę więc polecam ori a cena to 30zł za 1szt. więc też nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co czas pokaze :) jak bedzie szajs to nie bede nikomu polecal i sam zainwestuje w ori no chyba ze sie zdziwie i wytrzymaja dlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wyjęcie kierunków to jest jakiś problem? Jakieś zatrzaski są czy jak to mam zrobić? Wieczorem idę się tym zająć i wolę być przygotowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kierunki ze Skody Fabia / Octavia po lifcie kształt i zaczepy identyko do tego żarówki W5Y i jest ładniej :>

Co do wymmiany to ja podważałem śrubokrętem odwiniętym taśmą izolacyjną żeby lakieru nie uszkodzić bo odkręcanie plastiku w nadkolu to za dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkladasz do boku kierunkowskazu, tego od strony drzwi owniety czyms plaski srbokret lekko podwazasz. wychodzi latwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, kierunki zmienione :kox: Włożyłem żaróweczki diodowe, zobaczymy ile to wytrzyma :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem takie na alletudrogo i spore zaskoczenie.

Z dwoch powodow : 1. dostalem ori z logo skoda

2. zadzwonil sprzedawca i zaproponowal za 5 zeta drugi kpl przydymiony.

Tak wiec sa zalozone biale jak sie znudzi to dymki zaloze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, brać całe białe, czy lekko dymione?

Opłaca się oszczędzać - SKODA- AUDI A3,A4 KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (2409231032) - motoAllegro ?

Czy ORI KIERUNKOWSKAZY BOCZNE AUDI A3 A4 A8 FABIA OCTAVIA (2380076132) - motoAllegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie możesz kupować,mi tylko przy wkładaniu 2 kierunku zaczep pekł ale to z mojej winy ale klej na goraco załatwił sprawe mialem 2 lata i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup sobie w intercasie. zaplacisz 20 zl a bedziesz mial ori depo i gwarantuje ci nic nie odpadnie. ja mam i szfagir juz pol roku ani nie paruja ani nie odpadly. pamietaj ze musisz kupic zarowki dwie pomaranczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup sobie w intercasie. zaplacisz 20 zl a bedziesz mial ori depo i gwarantuje ci nic nie odpadnie. ja mam i szfagir juz pol roku ani nie paruja ani nie odpadly. pamietaj ze musisz kupic zarowki dwie pomaranczowe

Hmm, o tym nie pomyślałem i to jest dobry pomysł.

Patrzyłem na B5 to są tylko pomarańczowe, te od Skody Fabii pasują do A4?

A żarówka pomarańczowa to WY5W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pasują od skody przykład i jak się prezetuja ;)

odziwo na aukcji napisane było do skody ale żadnych znaczków z przodu nie ma na odwrocie jest znak audi i skody oraz napis made in Germany ;)

p1304111827.jpg

p220411151401.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...