Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Niecofalem kupiłemz przebiegiem 230tys a sprzedałem z 280tys mam to w umówie

jesli uważasz ze przez poltora roku zrobiłem kilkaset tysięcy to jesteś :facepalm:

I jak to ma sie do tego wątku PAJaCU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drapać się koty bo zaraz mody wpadną i zrobią porządek:decayed:

mogę i kropka zarobić, ale nie będę tolerował tego że robi się ludzi w ... i kopie mniej winnych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecofalem kupiłemz przebiegiem 230tys a sprzedałem z 280tys mam to w umówie

jesli uważasz ze przez poltora roku zrobiłem kilkaset tysięcy to jesteś :facepalm:

I jak to ma sie do tego wątku PAJaCU ?

w twoich żółtych papierach możesz mieć i wpisany zerowy przebieg, sam byłeś świadom tego w momencie sprzedaży jakie miał przebieg, szkoda że chłopaki z CZ nie mają jaj i nie potwierdzą tego co piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma sie do tego wątku pajacu?

tyle że jesteś nie rzetelnym sprzedawcą i powinieneś wylecieć z forum jako 1 z tej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo oszukalem ?

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Pajacu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo oszukalem ?

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Pajacu

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie kogo oszukalem jeśli nie wiesz komu sprzedałem samochód co mu powiedziałem nie widziałeś nawet moje b6 to przestań pajacowac pierdolo z slu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalsza rozmowa z Tobą jest jak sikanie na gorącą blachę:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz krótko kto jest poszkodowany bądź facetem a nie piz*. Napisałeś ze kogoś oszukalem kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz krótko kto jest poszkodowany bądź facetem a nie piz*. Napisałeś ze kogoś oszukalem kogo?

wystarczało spojrzeć na ogłoszenie które miałeś zamieszczone i Twoją świadomość jaki ma realny przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Połowa osób z forum ma auto z cofniętym przebiegiem. Część z tych osób wie o tym a część wierzy w przebieg.

Że Dzo-dzo auto dośc intensywnie uzytkował to kazdy wie, ale nie każdy zaglądał w licznik zeby widzieć przebieg. Możliwe ze auto mial 100-200 tys wiecej ale teraz to już chyba po frytkach.

W sumie to jak sprzedawalem swoje A4 to tez zapomnialem wspomnieć ze sinlik był wymieniany (niby to częśc zamienna tera wiec nie wszystyko trzeba pamietać) .. fakt ze chodził jak burza i wszystko było z nim ok.

Dajcie sobie po razie i skończcie z napinkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w takim razie na listę bo pier**la z slu sucha plotek hop:grin:

gdyby to była plotka nie pisałbym tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz uczciwie kto co jak o ile konkret co wiesz wyjaśnimy ta sprawę sam jestem ciekaw co sie mówi za plecami napisałeś A napisz B nie zachowuj sie jak gowniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz uczciwie kto co jak o ile konkret co wiesz wyjaśnimy ta sprawę sam jestem ciekaw co sie mówi za plecami napisałeś A napisz B nie zachowuj sie jak gowniarz

nie będę się wypowiadał w czyimś imieniu i proszę nie udawaj niewinnego, więcej się nie będę wypowiadał w tym wątku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie wiesz coś ci ktoś coś powiedział teraz chcesz stanąć w obronie koleszki i ci trochę nie wyszło

pier**la jesteś Tomek cieżko ci w życiu co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo oszukalem ?

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Pajacu

musisz tak ublizac innym?nic tylko pajacu,pajacu.zygac sie chce jak to czytam.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...