Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Niewek http://a4-klub.pl/members/niewek-85884/

Kupiłem dekory. Rozpakowałem je dzisiaj. Poniżej korespondencja

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

Czy 600zł z przesyłką? Jak nie to ile przesyłka?

dekor drzwi tylne prawe (na samym dole na fotce) ta plama to jest trwała czy tylko zabrudzenie?

Cytat Zamieszczone przez niewek

Sądzę, że nie jest to trwała plama, zerknę jutro to potwierdzę to.

Jeśli chodzi o przesyłkę to przy przelewie na konto mogę wysłać za 10 złoty

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

To czekam w takim razie na info

Cytat Zamieszczone przez niewek

Ok

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

I jak sytuacja z tymi dekorami wygląda??

Cytat Zamieszczone przez niewek

Nie doszła wiadomość?

Napisałem, że przyglądałem się bardzo dokładnie temu dekorowi i nic nie widzę więc była to jakaś tłusta plamka którą aparat tak wychwycił

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

No to jak nie mają uszkodzeń i wszystko z nimi jest ok to podaj dane do przelewu. A miałbyś może możliwość podmiany ramki automat na manual?

mój adres

....................................

Cytat Zamieszczone przez niewek

Właśnie ramki manuala niestety nie mam

No stan tak jak na zdjęciu, ogólnie myślę, że jedne z ładniejszych, często są spore wgnioty od pasów których tutaj nie ma

Dane do przelewu:

...................................

Cytat Zamieszczone przez mareksz82

Hej

Kiedy mogę się spodziewać dekorów??

Cytat Zamieszczone przez niewek

Jutro będą

Sugeruję nie otwierać przy pomocy noża, nigdy nie pakowałem dekorów, starałem się jak najlepiej to zapakować, aczkolwiek możesz się troszkę denerwować przy otwieraniu bo trochę sie zejdzie Ale to w trosce o produkt

I tak:

plama która niby nie istnieje, istnieje, popielniczka przednia ma głębokie rysy, długa listwa na deskę rozdzielczą jest pogięta (na dekorach deski zależało mi najbardziej), ogólnie wszystkie elementy mają wady dyskwalifikujące dekory jako jedne z ładniejszych. Jutro porobię zdjęcia i zamieszczę.

Dawaj foty, a ja już piszę pw i robię porządek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i za dekory, które można wydłubać z auta na szrocie po ostrym dzwonie, gościu sobie załatwił opinię...:facepalm: ile tam było? 610zł...:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczka

DSC03789.jpg

DSC03790.jpg

listwa deski

DSC03792.jpg

nie udało się uchwycić na zdjęciu ale na tym łuku listwa jest zdeformowana

DSC03793.jpg

Ta "tłusta plamka" wygląda mi na obtarcie lub zadziałanie jakiegoś rozpuszczalnika czy czegoś, dekor jest taki matowy a w tym miejscu świeci się jakby brakowało filmu wykończeniowego

DSC03794.jpg

Pasażer tył

DSC03798.jpg

DSC03799.jpg

Kierowca

DSC03800.jpg

Ramka

DSC03801.jpg

I tak to z grubsza wygląda

Tak 610PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to nie te same dekory

te od Siemiana zalozył do siebie a swoje sprzedał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to nie te same dekory

te od Siemiana zalozył do siebie a swoje sprzedał :facepalm:

Te same bo nawet ta plamą jest. Przynajmniej ta jedna:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać że ktoś te listwy nieudolnie zdejmował, przednie drzwiowe też krzywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan-odbiega od idealnych dekorów, ale jak dla mnie-nierzetelność po całości, każde uszkodzenie, zadrapanie, "wgniotka", et cetera-powinno być na zdjęciu, żeby każdy widział, co bierze, a tu- to po prostu gość chciał to sprzedać, a zdawał na pewno sobie sprawę, że w takim stanie nie pójdą za taką cenę, więc nie ujawnił oczywistych wad, które eliminują towar, jako "stan b.dobry", a kwalifikują, jako "uszkodzony" i jako taki powinien być sprzedany, z odpowiednio niższą cenę- takie warunki obowiązują na portalach aukcyjnych-jeśli chcecie, żeby dział "Sprzedam" funkcjonował- zacznijmy o to dbać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby każdy ma szanse w tym miejscu na jakies wyjasnienie jak zawali sprawe, ale moim zdaniem w tym wypadku gosciu od razu powinien wylądować na liście bo świadomie wysłał badziew :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł sobie kupujący zażyczyć pobranie z sprawdzeniem zawartości (5zł dodatkowo na poczcie), świadomie ładujecie się w kłopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale można jeszcze coś zrobić w tym kierunku-po prostu, każdy musi zaakceptować prawo ZWROTU TOWARU,o ile ten nie będzie odpowiadał stanowi, lub oczekiwaniom kupującego...ostatnio tak sobie obserwuję ten wątek i niektórzy-to po prostu sprzedają chłam, jako stan b. dobry, dostaną pieniądze i wychodzą z założenia "niech się frajer buja i się cieszy, ze w ogóle coś dostał" :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: oczywiście ci, którzy z takiego założenia wychodzili-są zbanowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale można jeszcze coś zrobić w tym kierunku-po prostu, każdy musi zaakceptować prawo ZWROTU TOWARU,o ile ten nie będzie odpowiadał stanowi, lub oczekiwaniom kupującego...ostatnio tak sobie obserwuję ten wątek i niektórzy-to po prostu sprzedają chłam, jako stan b. dobry, dostaną pieniądze i wychodzą z założenia "niech się frajer buja i się cieszy, ze w ogóle coś dostał" :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: oczywiście ci, którzy z takiego założenia wychodzili-są zbanowani

no, tylko ten co to wystawiał dobrze zdawał sobie sprawę co sprzedaje:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł sobie kupujący zażyczyć pobranie z sprawdzeniem zawartości (5zł dodatkowo na poczcie), świadomie ładujecie się w kłopoty

Byłby w plecy kolejne 5 złociszy....

Macie porównanie tego co wystawił i tego co przyszło....:doh:...

Lista czeka bo dawno nie była uaktualniena!

Tyle mojego.

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłby w plecy bo najpierw sprawdzasz, jak się zgadzasz z zawartością to płacisz, jak się nie zgadzasz idzie zwrot do sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na jedno z pytań: tak to są te od Siemiana.

Wysyłałem to co na zdjęciu. A kolego mareksz82 jeśli były jakieś problemy to ciężko było napisać na PW? Odesłałbym kasę, dekory by do mnie wróciły i po problemie. Z tego co widzę skrzynki odbiorczej nie mam zapchanej więc na pewno do mnie nic nie pisałeś. Więc fajnie, że od razu wyskakujesz z tym na forum :facepalm: Co do stanu to taki jaki Ty przedstawiasz trochę odbiega od tego w jakim wysyłałem. Ale nie pomyślałem i nie zrobiłem zdjęć przed wysyłką, więc mój błąd.

Napisałem Ci na PW, czekam na kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłby w plecy bo najpierw sprawdzasz, jak się zgadzasz z zawartością to płacisz, jak się nie zgadzasz idzie zwrot do sprzedającego

Nie rozumiesz....jak ktoś ma zamiar wciskać badziew to na listę go....

Edit...

Albo ban i wynocha.

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...