Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obstawiam Sudety!!

czyli przegłosowane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

tak jak bylo juz powiedziane jedziemy :twisted:

a miejsce to najlepiej zeby ktos tam mieszkal i wszystko zarezerwowal tak jak ostatnio piurko2.Wiem ze kolega grzesioo juz rozmawial z onem na ten temat :wink:

Opublikowano

Piotrek dobrze gada , polać mu :lol: Mi to się Wisła marzy :)

Opublikowano

Co do terminu to trzeba brac pod uwage studentow i ich sesje zimowe czyli termin to mysle kolo 10 lutego czyli data powstania forum :wink:

Opublikowano

a ja bedę inny i postawię na Szklarską Porębę

Opublikowano

ale to będzie w weekend prawda?? Bo wiecie praca.... Mogę wziść dzień-dwa urlopu to z weekendem byłoby z 5 dni....

Jeżeli tak to się piszę, niewiastę można zabrać ??

Opublikowano

ilosc dni to mysle czwartek w nocy zajechac piatek sobota i niedziela powrot

Opublikowano

to fajno - pasi mnie :) Zabiorę moje obie niusie :)

Opublikowano

Jak niewiasta będzie na tyle twarda żeby z nami wytrzymać to zabieraj :) Będzie komu kanapki robić :)

Opublikowano

Myślę że da radę, zaś co do tych kanapek..... hmmm... znając ją to może być afera

PS: Zabiorę też szafę Lesiaka

Opublikowano

I dlatego zostawiam sobie zaległy urlop z tego roku na luty :lol:

Opublikowano

Poziek niech bierze panne bede mial z kim pogadac jak wy juz pod stołem bedziecie lezeć :lol:

Opublikowano
Poziek niech bierze panne bede mial z kim pogadac jak wy juz pod stołem bedziecie lezeć :lol:

Twardziel :lol:

Opublikowano

No ladnie ladnie, Wisla - bardzo dobry pomysl ;)

Opublikowano

No ja jade na 100 % :) Oj sie będzie działo :)

Opublikowano
Twardziel

:cool: Hugo ty nie miales jeszcze okazji pic w moim towarzystwie a ja jeszcze pozniej A4 prowadzilem :mrgreen:

Opublikowano

A ja się postaram tylko trzeba się zastanowić nad miejscem i czasem bo jak to będą ferie to możemy ze dwa dni jechać na miejsce (mowa o korkach pamiętacie pierwszy zlot)

Ja bym wyrwał po feriach ale się dostosuje do większości.

Są jeszcze takie góry pod Kielcami świetokrzyskie na nie wołają i są w centralnej polsce a to jest duży PLUS

[ Dodano: 27-10-2006, 12:00 ]

A jeszcze coś nie umiem jeździć na nartach :sad: ....mogę wziąć sanki???

Opublikowano

Wisła jak najbardziej jestem za i stawiam się :mrgreen:

Opublikowano

taki duży zlot to coś bardzo fajnego :) i nawet mi pozwolili kobietę zabrać ... jak miło :)

Tylko ma być ciepło w domkach :) :) 8)

[ Dodano: 27-10-2006, 16:40 ]

bo nie mam webasto :(

Opublikowano
wow, nie myslalem ze bedzie taki odzew w krotkim czasie :) szczerze mowiac tez jestem za beskidami (wisla bardzo ok)troche mam blizej, ale jak przeglosujecie sudety to tez nie bede marudzil

na mazury tez troche ludzi chcialo jechac i co ... BYŁO ZAJEB..... :mrgreen:

Dopoki nie zobacze pelnych wplat na impreze to nie uwierze :wink:

a jak juz po tym ktos nie pojedzie to wypijemy jego zdrowie za jego kase :mrgreen:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.