Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Może nie potwór, bo to 1.6, ale ma coś w sobie


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto jest z 1995 roku, w kraju rok, sprowadzone z niemiec. Ma malutki silnik 1.6 z przebiegiem 206tyś ale ładnie pracujący, felgi 16 cali, opony michelin energy 205/55, radio mam również oryginalne ale brakowało mi zmieniarki więc podłączyłem kenwooda. głośników z tyłu nie było więc zainstalowałem oryginalne nokia z poprzedniej a4 mojego brata która uległa wypadkowi. brakuje mi troche elektrycznie otwieranych szyb ale za to mam szyber dach. Lampy bosh. To auto jest bardzo zadbane i czyściutkie, znałem dobrze stan samochodu bo kupiłem je od brata i wcześniej jeździłem nim. Przesiadłem się z mercedesa 190E bo to model już klasyczny jak dla mnie. Czeka mnie wymiana poduszki skrzyni, pompy wody i termostatu, a z wizualnych- obwódki zegarów chrom ale to za jakiś czas, prosze o opinie ba temat mojej :audi:

dsc00476vr4.jpg dsc00477yv4.jpg dsc00478hc9.jpg dsc00479qn0.jpg dsc00475qg2.jpg dsc00481iq3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria, :th: silnik taki jak mój - faktycznie potwory to nie są ale z górki i przy dobrym wietrze niejednego łykniemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, w końcu to A4 :> i silniczek też jakiś znajomy :wink4: bez szaleństwa można spokojnie tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna taka jak moja.

Tylko moja ma bogatsze wyposarzonko.

A silnik spoko, bo przecież to nie tylko moc ale umiejętności kierowcy czynią z jazdy przyjemność. :a4fan::JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie samochodzik spoko .Ładna felga i zadbany .Ładnie zachowana w oryginale podobnie do mojej.A co do obwódek zegarów to bym ci się radził zastanowić .[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 15:28_________________________________________________A tak na marginesie to znajoma troche ta audiolka kilka razy na wyszkowie cię widziałęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma coś w sobie bo to Audi :> :> może znaczek 1,6 zdejnij tylko a niech myślą co tam masz pod maską :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke golasek ale ma co najważniejsze czyli :audi: Fajna jest u Ciebie ta listwa na kokpicie ja mam drewno blee.. chciałbym mieć takie spalanie jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...