Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Za co lubię/nie lubię forum A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie w tym temacie krótko i na temat za co lubię forum A4 lub dlaczego nie lubię :bicz3: :decayed:

- Dla mnie dużym plusem jest to że na odpowiedź nie muszę czekać kilka godz., dni,

- dostaje jasne i konkretne odpowiedzi,

- mogę pytać o wszystko,

- wszyscy klubowicze i nawet mody są super (no mody to tak +/- zawsze muszą mieć swoje 5gr. ale od tego są )

Jedyny minus to mało kobiet na forum :decayed:

Teraz proszę o Wasze za i przeciw :hi:

Moje plusy i minusy powstały przy zmianie samochodu i dostarczaniu informacji z innego forum gdzie tylko dostaje się nagany i straszy regulaminem, praktycznie zero konkretnych odpowiedzi a każdy protest jest uciszany oraz kasowany . Proszę nie pisać bzdur tylko konkretne +/- .

Duża prośba do zarządu tak będzie najszybciej, proszę o nie kasowanie posta :hi:

Opublikowano

+ Wiem 10x wiecej na temat mojego auta :good:

+ poznałem rezaczy którzy pomagają przy autkach :good:

+ można kupić unikatowe częśći(np listwy s4, dokladki s-line)

- wywalam wszystkie luźnie pięniądze na auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

+ poznałem rezaczy którzy pomagają przy autkach :good:

Fakt Bart-s, WRC , Malik, Flyer i reszta całej ekipy [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 22:56_________________________________________________i

oczywiście Ci którzy nakręcają B6 adamooo i Nosb

Opublikowano

+ poznałem rezaczy którzy pomagają przy autkach :good:

Fakt Bart-s, WRC , Malik, Flyer i reszta całej ekipy [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 22:56_________________________________________________i

oczywiście Ci którzy nakręcają B6 adamooo i Nosb

domin79 :good: Nie tylko sobie reza ale i chyba auta klubowe z całego kraju :hi:

Opublikowano

+wiedza wiedza wiedza i jeszcze raz wiedza :good:

- co to jest oszczędzanie?? :decayed:

- prawie rozwód

- godziny przed kompem

- przytyłem od siedzenia przed kompem

- samotne noce spędzone sam na sam z kompem

- sam sobie gotowałem :polew:

- czasem ludzie uważają, że ich audi to bożyszcz itd. :decayed: :gwizdanie:

ale to było jak miałem swojego AJM ;( :decayed:

Opublikowano

+ wymiana zdań w niektórych tematach prawie jak na czacie na interii :D

+ fajni ludzie tworzący specyficzny klimat

+ Prezes jest tak za***isty, że lepszego mieć nie można ( Hugo pamiętaj tam o fioletowej randze dla mnie :naughty::D )

+ Dużo rezaczy i spory dział pomocy technicznej

- Forum zabiera dużo czasu jak się jest od niego uzależnionym

- Niektórzy to piszą jakby wszystkie rozumy pozjadali, ale nie czytam ich odkąd wrzuciłem ignora :decayed:

- Mało kobiet :decayed:

- Ciągła obecność Moskala :polew:

Flyer [/color][/b]

No fakt..Michał jest mega rezaczem :polew: :polew:

Opublikowano

+ mega skarbnica wiedzy od podstaw po manuale

+ części

+ kupiłem tu DOBRE auto

- czasu pożera co nie miara forum(współczuję moderatorom :P)

- pełno tu pedagogów, którzy postępują zawsze wspaniale,nigdy się nie denerwują, NIC ich nie wkurza w życiu i naprawiają świat z przed monitora

- jak o mój region chodzi to spoty to temat prawie nie istniejacy

Opublikowano

+ kontakt z ludźmi mającymi te same zajawki

+ poteżna baza wiedzy

+ szybkie i rzetelne odpowiedzi

+ wysoka kultura na forum

- niska tolerancja na coś co nie jest ORI tylko dlatego ze nie jest ORI :chytry:

- potężny zjadacz czasu

Opublikowano

+ masa wiedzy, doświadczeń innych użytkowników

+ dostęp do używanych części

+ opinie innych na temat własnego auta

+ i - masa pieniędzy władowana w samochód :decayed:

oby forum się rozwijało i oby przybywało nowych uzytkowników :kox:

Opublikowano

niska tolerancja na coś co nie jest ORI tylko dlatego ze nie jest ORI :chytry

Ty chyba nie byłeś na A6 klubie .. tam jest zero tolerancji...wszystko musi być ori ! :decayed::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

niska tolerancja na coś co nie jest ORI tylko dlatego ze nie jest ORI :chytry

Ty chyba nie byłeś na A6 klubie .. tam jest zero tolerancji...wszystko musi być ori ! :decayed::wallbash:

Tam jest zero, zero, zero, zero, zero i jeszcze raz zero :angry:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 11:38_________________________________________________A6 nie sięga pięt A4 :naughty: chodzi tylko o froum :naughty:

Opublikowano

+ ludzie

+ informacje

- uzaleznia

- niektórzy pisza o czymś o czym nie maja pojecia jak kolega poniżej

+ poznałem rezaczy którzy pomagają przy autkach

Flyer

:decayed:

Opublikowano

+ przejrzystość, rozbicie tematów na sekcje (tego naprawde brakuje na innych forach)

+ dyskretne reklamy

+ wiedza, wiedza, wiedza

+ ludzie!

- wyszukiwarka, która mogłaby działać lepiej

Opublikowano

Forum jest za***iste, a cała reszta to c**j :decayed:

Opublikowano

+ ja bym chciał podziękować Stanleyowi i Hamerowi za ich wkład :good: :good: - chłopaki robią dobrą robotę

+ wiedza skumulowana w jednym miejscu i ekipa która zawsz odpowie na każde pytanie

+ paru kolesi mocno zawyżających poziom

+ klimat :good: :good:

- zero dostępu do kompa w domu- żona zakazała :polew:

- zero wolnej gotówi :decayed:

- paru kolesi mocno zawyżających poziom

- cwaniactwo :thumbdown:

Opublikowano

na + poznałem sam siebie

na - poznałem sam siebie

poznałem sporo ludzi

zasługą poprawnego działania forum cieszącego się świetną opinią jest pracowity wkład wielu ludzi, założycieli i ich padawanów oraz zwykłych użytkowników A4 :)

wszystkich połączyła marka oraz ceny i wiedza ASO :)

wyszukiwarka leży

Opublikowano

+ duzo znajomych i duzo klientów :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

+ duzo zarobionej kasy (jak dalej tak pojdzie to za pół roku stawiam dom) :polew: :polew: :polew:

+ zaje....biscie dużo ciekawych tematów :good: :good: :good: :good:

minus, jeden:

permanentny brak czasu na siedzenie przed kompem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a jak juz usiądę to słysze: ".... że psa trzeba wyprowadzic, koty wyczesac, dziecko przewinąć, tesciową (mało co) odwiedzic, meble poskładac, zrobic obiad, gacie Loli wyprac,

smieci wyrzucic..." a gdzie tu jest qurwa miejsce na jedzenie i sen ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

+ poznałem wielu zajebis*ych ludzi

+ zaoszczędziłem kupe kasy jeśli chodzi o jakieś drobne naprawy samochody

+ pewne źródło części jeśli chodzi o chłopaków :)

+ super spoty/zloty i różnego rodzaju spotkania z klubowiczami

- kasa idzie non stop tylko w samochód

- całe wieczory spędzone na forum .. a jak nie wejde to idzie jobla dostać :decayed:

Opublikowano

-odkad sie tutaj zarejestrowalem nabawilem sie zylakow na tylku od siedzenia przed kompem, 3 lata od rejestracji i ponad 31 dni zalogowany jestem :kox:

-wieczne narzekania i utyskiwania przyszlej narzeczonej

- cala, doslowanie cala moja wolna i nie-wolna kasa idzie w samochod

+na plus ze nie ma wiecej minusow :kox:

+poznalem super ekipe wartosciowych ludzi, z ktorymi kontakt nie ogranicza sie tylko do gadki o a4

+zaoszczedzilem sporo kasy dzieki ofertom TOMA77 i dzika

+wiedza, ktora caly czas sie powieksza

+ strefa smiechu

+ forum zastepuje mi wszelkie fejsy, nk itp

+ mam tu okazje podejrzec prawdziwych prze-rezaczy i moge sie tym inspirowac

Opublikowano

+super atmosfera

+duża skarbnica wiedzy

+poznałem bardzo fajnych ludzi

+szybka odpowiedź na zadane pytanie

+ładny kalendarz klubowy :kox:

-uzależnia :kox:

-uzależnia :kox:

-uzależnia :kox:

-wydaję przez to dużo pieniędzy na mody :decayed:

-szukajka czasem się nie sprawdza :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.