Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

haha no bez temperamentu zupełnie :tongue4: Wiec wydaje mi sie że jednak xenon odpada, bo żadnej chińszczyzny nie chcę wkładać, juz wole ori bez xenonu

ogólnie jestem PRZECIW xenonowi w zwykłych lampach... aleeee kilku kolegów w toledo i leonach mają hidy od 4300 do 6000 i musze powiedziec ze w ogole o dziwo nie oślepiają ... :)

ogolnie leonek bajka.... w gazie to będzie w miare tani zapierdalacz :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no bez temperamentu zupełnie :tongue4: Wiec wydaje mi sie że jednak xenon odpada, bo żadnej chińszczyzny nie chcę wkładać, juz wole ori bez xenonu

ogólnie jestem PRZECIW xenonowi w zwykłych lampach... aleeee kilku kolegów w toledo i leonach mają hidy od 4300 do 6000 i musze powiedziec ze w ogole o dziwo nie oślepiają ... :)

ogolnie leonek bajka.... w gazie to będzie w miare tani zapierdalacz :decayed: :decayed:

Dopóki nie mijasz się z nimi po dłuższej trasie albo w deszczu :gwizdanie:

Chcesz mieć ksenon, kupuj lampy z soczewkami i nie rób wiochy. Lans kosztem użytkowników dróg :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez mi sie tak wydaje. Ewentualnie kupie jakieś żarówki BOSHA lepsze czy coś, w ibizie (pierwsze autko) takie miałem to nawet fajnie świeciły no ale wiadomo to nie xenon, trudno będę 150zł do przodu i tyle hehee :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga xenon nie zawsze w autach byl montowany z soczewka

wystarczy spojrzec na lagune II ;) ori xenon w zwyklej halogenowej lampie

co nie zmienia faktu ze jesli xenon w leonie to wg mnie tylko w customowiej lampie z wlozona soczewka z czegos innego.... a taka przerobka troche kosztuje

;)

strzez sie ringow i lamp zamiennikowych z allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wiem Paweł wiem, juz więcej tego błędu nie popełnię :decayed:

także już wole żeby zostało bez xenonu, no trudno jakoś przeżyje :confused4:

Dzisiaj doszły graty do gazy, w poniedziałek oddaje do zrobienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto. Sam byłem blisko zakupu top sporta tdi albo czegoś tego typu ale los sprawił że zakupiłem na krótki okres toledo. Jak dla mnie wykończenie wnętrza słabe jak na te pieniądze.

Tyle że tutaj to inna sprawa, vr6 i 4x4 - super sprawa.

Co do xenonu, to bym odpuścił. Może i będzie lepiej wyglądał itp, ale auta z takim xenonami oślepiają innych kierowców na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wnętrze rzeczywiście nie powala ale plastiki w okół radia będę robił w Carbon, już postanowione. Kolega który będzie mi ściemniał szyby też sie tym zajmuje i ma naprawde fajny carbon, ten czarny, zobaczymy jak to będzie ale musze spróbować bo te plastiki mnie odstraszają :P no ale w końcu nie wybrałem tego auta dla wyglądu zewnętrznego (nie mówie tutaj o fotelach :kox: ).

Wiem xenon odpuszczam bo jednak w trasie będę robił troche tych km, a jeszcze jakiś deszcz czy coś to naprawde może oślepić kierowców, wiec zostaje zwykła żarówka H4, chociaż kupiłem ostatnio jakieś inne, świecące mocniej na jasny kolor (tak mi powiedziano :gwizdanie: ), podobno jest różnica, zobaczymy co to za bubel :decayed:

A więc spalanie gazu: 350km w trasie jadąc 100-140kmh/h + 40km po mieście spalanie wyszło 11,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne na niezlym wypasie widac ale jak bedziesz mial troche czasu i wolnej gotowki jedz na hamownie sprawdz ile zostalo konikow z deklarowanych 204 :cool1: Calkiem niedawno gosc z czestochowy hamowal golfa IV z tym silnikiem i wyszlo mu 188ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysiek, wykres sie nie wyświetla :no:

Co do hamowni to narazie i tak do szczęścia nie jest mi to potrzebne, no i mimo wszystko szkoda mi stówki na dana chwile :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz poprawilem, a stowka na hamownie moze byc za malo za oske 150, 4x4 200zl tak mniej wiecej sobie licza no chyba ze zalapiesz sie na jakies grupowe hamowanko, ale zawsze mozesz rozpiac Haldexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dużo jest aut co nie trzymają serii ale ogólnie przesiadka z a4 (140KM) na leona czuje duża różnice i naprawde zadowolony jestem, może kiedyś dam na hamownie ale puki co nie potrzebne mi to ;)

Dorzucam fotke silnika po gazie (wolnego miejsca od ch***) :decayed:

20120127236.jpg

Dzisiaj doszedł kolejny mod, znaczy sie ściema wszystkich szybek :D Przód 30% tył 20%.

20120129243.jpg

20120129242.jpg

20120129245.jpg

20120128239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wszystko wskazuje na to że będę sie narazie odpychał na tych ori 17" w lato, fundusze nie powalają więc odpuszczam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tych ori auto traci uroku troche, może chociaż na czarno je pierdyknąć, w Twojej A4 taki zabieg był strzałem w 10 i auto sie super prezentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym ale stwierdziłem, że wole odkładać na jakąś konkretną felge niż wkładać pieniądz w chwilówke (mam nadzieje:P), a napewno lepiej na tej 17" będzie niż na 16" stalówce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz te 17" walnąć na czarno i zostawić na zimówki jak coś.

Edit: no niby nazywa sie to V6 ale to chyba dalej jest VR6 na jednej głowicy i z mnałum kontem rozwarcia cylindrów, mam racje?

Edytowane przez bezimienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Vario, już zmieniam.

Chce zostawić je na zime i kusi mnie ten czarny ale znając mnie to nie bedzie mi sie chciało tego zrobić i zostaną tak jak są, skupie sie nad nowymi felgami na lato, a w zimie to wiadomo szału nie musi byc,z resztą w a4 źle wspominam czarna felge w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...