Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odkopię trochę temat.

Mam silniczek jak w opisie z pompką '11. Zamówiłem wtryski '216 i będę umawiać się na program.

Orientujecie się mniej więcej ile KM/Nm mogę uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki komputer szukać pasujący do A4 B5 90hp 1z ori 8 bit chcem wymienić na 16 bit pasujący bez zmiany turbo wiem a z tego co się orietuje afn ma inaczej sterowane turbo dopasujemy z czegoś innego ??

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc jak byś mógł jeszcze podrzucić nr takiego kompa żeby nie kupić od czegoś innego

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odkopię trochę temat.

Mam silniczek jak w opisie z pompką '11. Zamówiłem wtryski '216 i będę umawiać się na program.

Orientujecie się mniej więcej ile KM/Nm mogę uzyskać?

U mnie brat ma pompę 11 i turbo od AWX ale seryjne wtryski i wypluło mu 169 koni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a czy po zmianie w awx na brd, i fmic wyciśnie się powiedzmy 190 i 390 nm, to półosie to wytrzymają? Macie jakies dobre i tanie firmy regenerujące turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odkopię trochę temat.

Mam silniczek jak w opisie z pompką '11. Zamówiłem wtryski '216 i będę umawiać się na program.

Orientujecie się mniej więcej ile KM/Nm mogę uzyskać?

Moje AHH z dużym IC, turbem z AWX, wywalonym katem i egr, wtryskach 216 osiągnęło 178/375.

Od czasu tuningu przejechane jest ponad 200 tys km i zero awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A IC od czego masz? Słyszałem ze od Alfy 2.0 turbo podchodzi niby w miejsce fabrycznego po małych przeróbkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto podpowie jakie turbo i IC zamontować do AVF?? Mam do kupienia CAHA juz dopasowanego do 1.9 ale mój mechanik ma turbo z b8 2013 które zrobiło jakieś 60kkm, za 1000zł odda i założy. A co do IC to nie wiem czy lepiej wymienic FMIC na większy czy dokładać z boku dodatkowe?? Może ktoś w temacie podpowie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto podpowie jakie turbo i IC zamontować do AVF?? Mam do kupienia CAHA juz dopasowanego do 1.9 ale mój mechanik ma turbo z b8 2013 które zrobiło jakieś 60kkm, za 1000zł odda i założy. A co do IC to nie wiem czy lepiej wymienic FMIC na większy czy dokładać z boku dodatkowe?? Może ktoś w temacie podpowie?

Pozdro

Do mocy rzedu 190-200 ps (do tylu starczy CAHA) mozesz zalozyc drugi SMIC .

Oczywiscie FMIC o wiele lepszy .

Tutaj setup na CAHA i FMIC:

https://www.facebook.com/edctuning/posts/785732901504672:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem z postem w temat. Chce zmienić swój kolektor na tez z AWX'a i znalazłem takie ogłoszenie:

http://olx.pl/oferta/tuning-tdi-kolektor-awx-zaslepka-egr-flansz-zestaw-przejsciowka-1-9-CID5-IDdTF6W.html#030d46fb4f

Czy opłaca się w tej kwocie taki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prawy intercooler od b5 pasuje? Jakiego szukać?


jeśli montuje turbine brd do awx, to sztanga (grucha) będzie zamontowana z standardowej turbiny awx na podciśnienie tak (czy przerabiana ta oryginalna od brd elektronicznie sterowana)? koles od regeneracji twierdzi, że to niemożliwe ponieważ ustawienie odpowiednio sprężyny w sztandze pod daną gruche musi odbyc się na specjalnym przyrządzie, i nie jestem w stanie odpowiednio tego ustawić ręcznie, a co dopiero zmieniając sztangę. Prosze o opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fmic do b6 naj optymalniej włozyc,jakie wymiary?

Gdzieś mi się obiło ze max 450 szeroki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fmic do b6 naj optymalniej włozyc,jakie wymiary?

Gdzieś mi się obiło ze max 450 szeroki?

180x550x65 ewentualnie 140

Zaden nie pasuje p&p

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...