Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW]Czarne emblematy AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Co myslicie o czarnych emblematach AUDI na przod i tył auta ??

Zastanawiam sie nad po malowanies swoich emblematów ale jestem ciekaw waszych opinii.

Wklejam kilka poglądowych fotek.

prosze pisac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawilem

23436746058a4992c120bnn9.jpg

2343675151bfde337aacbcd7.jpg

audirearcz4.jpg

audirear1ug3.jpg

14035982728005736af3bjo8.jpg

14035982728005736af3bjo8.07a3c24bd3.jpg

1402707743963fcfde5dbic1.jpg

1402707743963fcfde5dbic1.697772b012.jpg

4ge8cnotb2.jpg

Opublikowano

na białym autku najładniej się prezentują, i ogólnie na jasnych kolorach, na czarnym jednak wolę chrom :th:

Opublikowano

Srednio mi sie podoba... wez pod uwage, ze na autach z fotek nie tylko emblematy są pomalowane ale caly grill... jak emblemat bedzie czarny a grill zostanie chrom to bedzie :thumbdown:

Opublikowano

Bardzo fajne - ale na jasnym aucie raczej.

Sam bede u siebie usuwal wszystkie chromy...

Opublikowano

ja mam cały grill machnięty na czarno wraz z OOOO - a jak wygląda czy lepiej czy gorzej hmm... Na pewno inaczej :)

Jak już sie zdecydujesz to nie zapomnij o zmatowieniu chromu przed malunkiem

Opublikowano

mi sie podoba , z przodu mam czarny grill z czarną obwódką i emblematem , wygląda inaczej niż wszystkie :a4fan: a w związku z tym ze mam z przodu lampy FK Black to z daleka cięzko wyczuć co to za fura , a z bliska przykuwa wzrok :th: chciałbym jeszcze tylne emblematy tak zrobic , ale poczekam na ciebie i twoje foty. W kazdym bądż razie jestem na TAK.

Opublikowano

Tylko na jasnym aucie.. :th:

Chociaz taki caly czarny, tez niczego sobie.. :th:

Opublikowano

Tak bez chromu ?? :tongue4:

Opublikowano

i tak bywa :tongue4:

Opublikowano

jak bedziesz miał ranty felg chromowe czy tez polerowane, to pierścienie zostaw w chromie.

Opublikowano

no czerwony + czarne dośc fajnie wyglada

trzeba bedzie pomysleć :)

Opublikowano
  • Autor

mi sie podoba , z przodu mam czarny grill z czarną obwódką i emblematem , wygląda inaczej niż wszystkie :a4fan: a w związku z tym ze mam z przodu lampy FK Black to z daleka cięzko wyczuć co to za fura , a z bliska przykuwa wzrok :th: chciałbym jeszcze tylne emblematy tak zrobic , ale poczekam na ciebie i twoje foty. W kazdym bądż razie jestem na TAK.

Na mnie chcesz czekać ??

Ja narazie się zastanawiam ale chyba zrezygnuje z malowania.

A ty masz w swoich czarnych lampach FK Ringi jak w BMWu ... :sick3:?

Opublikowano

Na białym spoko na czerwonym ujdzie

Pierwszy raz widze audi w Dubaj style.

Opublikowano

kocham czarny kolor, ale jednak emblematy wolę w chromie :cool:

Opublikowano

A ja mam tak i zastanawiam się nad czarnym emblematem :audi:

d9a5dbbc145e5bdd.jpg

Opublikowano

Widziałem RSa B7 w niemcowni cały czarny zero chromów, felgi ciemne i ceramiczne hamulce - brak pytań - totalny odlot :th:

Opublikowano

musze przyznac ze ostatnio o tym myslałem, bo mi sie calkiem chrom z OOOO zluszczyl i jak wyglada, mozecie zobaczyc w mojej A4 :sick3:, ale zamowilem juz znaczek chrom wiec plan narazie nie wypala... ale orginalny pomysl... tyle ze bardziej do jasnego koloru...przy ciemnym to albo chrom, albo calkiem sciagnac...

Opublikowano

MŁODY-AUDI zakladaj czarny znaczek :audi: :th:

Opublikowano

Ba$ior , u mnie wygląda to tak

imgp2794ti5.jpg

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 08:27 _________________________________________________imgp2795lj2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.