Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest kozak:kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Czyli chyba dobrze zrobiłem że zmieniłem s-line na S4??

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

Mierzyłeś może od 0-100km jak czas kreci Twoja A4

Opublikowano

świetnie sie teraz auto prezentuje..dobry wybór.ja zasugeruje jeszcze spoilerek na klape.dobrze dopełni tył..to była by taka kropka nad i :decayed:

Opublikowano

popieram, lotka obowiązkowa ;)

wpadnij we wtorek, ja już jestem w PL to będe na 100%.

Opublikowano
  • Autor
Mierzyłeś może od 0-100km jak czas kreci Twoja A4

W okolicach 7s

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

świetnie sie teraz auto prezentuje..dobry wybór.ja zasugeruje jeszcze spoilerek na klape.dobrze dopełni tył..to była by taka kropka nad i :decayed:

Z zewnątrz zrobiłbym jeszcze trzy zamiany: gril, dolne listwy drzwi S4 i spoiler na klape.

Opublikowano
a039853ec7ea8e37med.jpg:shock3:
Opublikowano
Mierzyłeś może od 0-100km jak czas kreci Twoja A4

W okolicach 7s

hmm 0-100 jak dla mnie w TDi 0-100 mało wazne... ja krece około 7.7 ale sadze ze do 180 to ladne baty bym dostał

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

felgi mają z tego co pamiętam ET43

Opublikowano

szybko mu odpowiedziales :polew: Jarol ile placiles za zderzak tylni s4?

Opublikowano
  • Autor
szybko mu odpowiedziales :polew: Jarol ile placiles za zderzak tylni s4?

800zł + wysyłka.

Opublikowano

Powiem autko :naughty::thumbup1:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio z moim autem za dużo się nie działo i też nie miałem z nim większych problemów.

Praktycznie przez 2 lata nie byłem u mechanika bo nic się nie psuło.

Aż tu nagle trafiła się poważna awaria. W aucie padła głowice.

Silnik początkowo pracował bardzo głośno a po około 2 tygodniach zaczął chodzić nie równo.

Na koniec przestał palić na jeden cylinde. Auto trafiło do firmy CTR Tuning w Zabrzu na diagnostykę.

Okazało się że ma mocno wytarty wałek i uszkodzone popychacze.

Po wyciągnięciu pompowtryskiwaczy okazało się że gniazda też już są troche wyrobione.

Więc padła decyzja na wymianę kompletnej głowicy na jak najświeższą z małym przebiegiem.

Tu krótka historia z naprawy:

A4 B6 1.9PD wymiana glowicy | Facebook

Zabawa była droga ale teraz silnik jest w idealnym stanie i ma założony nowy zestaw rzorządu :)

Opublikowano

cholera przydałby mi się taki CTR gdzieś w mojej okolicy

Opublikowano
:kox: fura! Pozazdrościć... Bezawaryjności :)
Opublikowano
  • Autor
cholera przydałby mi się taki CTR gdzieś w mojej okolicy

Ja mam do nich z domu może 300 metrów 5 mni na nogach :)

Opublikowano

Dobrze, że szybko zdiagnozowałeś problem i zareagowałeś. Podejrzewam, że mogłoby się to gorzej skończyć :(

Jak chodzi idealnie to super, skrzynia z BRD bardzo fajnie i lekko chodzi u Ciebie :D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jarol pochwałibyś się nowym nabytkiem :kox:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie było ale auto dalej u mnie jeździ. Od ostanie naprawy silnika nie mam z nim zadnych problemów.

Powolej nadchodzi czas zmiany na cos nowszego wiec żadnych modyfikacji w aucie juz nie planuje.

Myślę że wiosną moja A4 bedzie do sprzedania.

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 13:37 ----------

A4 jest do sprzedania. Jak ktoś chętny to pisać lub dzwonić.

A tu mój nowy nabytek:

Audi A3 i Audi S3 - Klub miłośników samochodów

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

A4 jest do sprzedania. Jak ktoś chętny to pisać lub dzwonić.

A tu mój nowy nabytek:

Audi A3 i Audi S3 - Klub miłośników samochodów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.