Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tam to się można pochwalić grubymi modami, a nie przewodami w stalowym oplocie, czy pasami :kox:

Opublikowano

hehe... no w sumie... a jak ci ida podchody do GT400? :) cena zabija?

modów robi się raptem 2-3...

wydech + program + w ostateczności dolot i masz 385-400 KM :)

Opublikowano
  • Autor

nie idą póki co - auto już totalnie przestało jechać, więc pewnie niedługo to już*potrwa :kox:

Opublikowano
nie idą póki co - auto już totalnie przestało jechać, więc pewnie niedługo to już*potrwa :kox:

robisz wyskok z 15K i masz spokoj na dwa tygodnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

robisz wyskok z 15K i masz spokoj na dwa tygodnie :decayed:

nie starczy na pakiet :(

Opublikowano

to jeszcze lepiej ........ zrob program zwydechem i wiecej nie ma co kombinowac bo co bys nie zrobil to i tak zawsze bedzie malo a kazdy KM powyzej 400 kosztuje juz bardzo duzo :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem, nie dość, że powyżej 400 dużo kosztuje zrobienie to i utrzymanie jeszcze więcej jak zaczną padać elementy przeniesienia napędu typu dyfry, czy skrzynia :chytry:

Opublikowano

Bo w tuningu trzeba znać umiar...:naughty:

Opublikowano
Bo w tuningu trzeba znać umiar...:naughty:

To się tak nie da... trzeba zacząć grać w totka :whistling:

Opublikowano
Bo w tuningu trzeba znać umiar...:naughty:

To się tak nie da... trzeba zacząć grać w totka :whistling:

i zacząć płacić podatek od marzeń :no:

Opublikowano

robisz wyskok z 15K i masz spokoj na dwa tygodnie :decayed:

nie starczy na pakiet :(

O napędy się tak nie martw... jak nie przekroczysz 550Nm a raczej nie przekroczy to napędy ci pożyją spokojnie :) Kozioł ci i tak nei zrobi czegoś co zarżnie ci silnik.

to ile sobie AGT liczy za pakiet GT400 do EX? to tylko soft i wydech czy coś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

zadzwoń i się zapytaj :wink:

Opublikowano

Podobno w tym pakiecie GT400 dodawali jeszcze specjalne fotele z masażem...:kox::polew:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bajk 100 lat, super fura :wink: dasz mnie do znajomych na forum :decayed: proszę :facepalm: a tak serio to naprawdę 100 lat i zadowolenia z autka :kox:

Opublikowano

Bajkowi podobno nie dyga...dlatego kupił EX :whistling:

Opublikowano
Bajkowi podobno nie dyga...dlatego kupił EX :whistling:

Uuu to u Cibie już z 3 lata po dyganiu :facepalm: za dużo cytryny i spolicy wisniowej przy Jarko .

Opublikowano

Mylisz prawdziwe Evo z EX...

:doh:

EX to jest takie coś jakby Ci pała stała ale nigdy nie doszedłbyś do wytrysku...

Evo 1.2.3.4.5.6.7.8.9 to jest tak, że faja stoi a jak chcesz wystrzelić to zwołujesz wszystkie koleżanki z okolicy...bo dla każdej starczy tego soku...

w skrócie...

:wink:

Opublikowano
  • Autor
Bajk 100 lat, super fura :wink: dasz mnie do znajomych na forum :decayed: proszę :facepalm: a tak serio to naprawdę 100 lat i zadowolenia z autka :kox:

dzięki :decayed:

Poziek chłopaku daj sobie już spokój ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.