Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

420 KM widziałem o 430 KM słyszałem, ale silnik oraz kilkanaście innych rzeczy nie ma nic wspólnego z serią.

Opublikowano

ładna furka gratuluje :good: a mówią że kryzys jest :polew:

no bo jest - efektem kryzysu jest właśnie japoniec - Bajk miał kupować B8 ale że kasy brakło to poszedł w lancera tak jak kiedyś Poziu

miron to Ty czy ktoś Ci konto zawinął :mysli: jeszcze tyle szydery w jeden weekend z Twoich ust nie widziałem :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no co - prawdę napisał przecież :kox:

Opublikowano


twój też się tak zakopuje ? :gwizdanie:
Opublikowano

twój też się tak zakopuje ? :gwizdanie:

Podobny efekt jak przy RWD, więc po co przepłacać :polew: bajk - furka malinowa, tylko życzyć bezawaryjności :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie miałem okazji sięzakopać- za mało śniegu :rolleyes:

bajk - furka malinowa, tylko życzyć bezawaryjności :wink4:

dzięki - przyda się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale brzmi jebaniutki :decayed: trzeba chyba powoli myśleć o czymśtakim :polew:

Opublikowano

ale brzmi jebaniutki :decayed: trzeba chyba powoli myśleć o czymś takim :polew:

nawet szybko :slina:

Opublikowano

przyjąłbym takie cacko

Opublikowano

poje...bało ich juz kompletnie :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

takie mocne, małe qure...stwo :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

swojądrogą zdecydowałem sięchyba co do felg - chcę volki ce28n :naughty:

mag4.png[br]

Dopisany: 10 Luty 2012, 21:20_________________________________________________

397104_382977645049911_325464807467862_1768507_1113390862_n.jpg:)

Opublikowano

Fela miażdzy suty ale Volk ma jeszcze lepszą felge od tej :)

Opublikowano

bajk gdzie na pojeżdzawce byłeś? :)

no o tym własnie AMSie ci mówiłem ładny pakiecik za skromne 64.000 EUR :)

Opublikowano
  • Autor

Byłem w Ułężu. Wziąłbyś te swoje 415 koni i cośpolatał, a nie tempomaty montujesz :kox:

Oraz znowu jakieśgłupoty piszesz - jakie 64k EUR?

http://www.amsperformance.com/cart/ams-mitsubishi-lancer-evolution-x-tdx_package.html

26999 USD to nie bardzo wychodzi 64k EUR :no:

Opublikowano

oj tam odrazu "znowu" (bo nie wiem kiedy poprzednio), sorry mi się z pakietem Alpha dla GTRa pomyliło.... 27.000 USD to już lepiej, tylko 85.000 PLN ;)

Co do tempomatu to sprawa zamknięta - fake i tyle, czym nie byłem zaskoczony.

Zaskoczony bym był gdyby to było w EVO po za X.

moje 415 KM nie na upalania przewidzine :P egzemplarz ma byc jak najdłużej w stanie "super" stąd modów i torowego upalania praktycznie brak.

Opublikowano

mtgan Ty bluźnierco, nawet ja byłem na pojeżdzawce :naughty:

Opublikowano

bajk, w taką śnieżną pogodę jak teraz można nieźle się pobawić takim EVO, co? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w każdą można :wink4: aczkolwiek trzeba przyznać droga do pracy dzisiaj była dosyć ciekawa :naughty:

Opublikowano

w każdą można :wink4: aczkolwiek trzeba przyznać droga do pracy dzisiaj była dosyć ciekawa :naughty:

popieram droga do pracy była zacna :)) wszyscy 2km/h a Ty kulturalnie ich omijasz...

mtgan Ty bluźnierco, nawet ja byłem na pojeżdzawce :naughty:

no wiem ale wy macie tempomat to pojechaliście, a mi znac nie daliście bo nie mam tempomatu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.