Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

w przyszłym tygodniu :wink4: wpadnę może na spota [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:17_________________________________________________swoją drogą jak to jest z tym W? - dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyrazniej, zapytaj w urzedzie

...wydaje mi sie, ze ostatnio widzialem na miescie jakiegos Lanosa W0 ABSEC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie dziwią osoby które są skłonne zapłacić 1000 zł za napis na tablcy rejestracyjnej... :naughty::decayed:

Dokładnie. W Anglii to jeszcze ma sens, bo tam taką tablicę można mieć na własność, nawet po sprzedaży auta. Można ją również odsprzedać i to czasami za grubą kasę. Najdroższe tablice w Anglii kosztują nawet £300tys np. takie <a href="https://www.newreg.co.uk/secure/buy/index.html?registration=RM%201&marketingId1=homepage&marketingId2=text">"RM I"</a> lub <a href="https://www.newreg.co.uk/secure/buy/index.html?registration=F%208&marketingId1=homepage&marketingId2=text">"F8"</a>. Na wyspach to dobry biznes. W magazynie "Autocar", który kupuję na końcu jest zawsze kilka stron z ofertami za grube £££. No i w polskich może być tylko 5 znaków i musi być litera regionu z cyfrą. Trochę to bez sensu, bo chcesz mieć prywatny napis, a musi być na początku np. "W1".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

dokładnie :good:

bajk jak to się mówi "Moc Piekielna" :evil: :evil: :evil:

Graty furmanki :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem W1 - czy to świadczy o tym, że ktoś ma W0?

na tym filmiku e30 ma rej W0 :wink4:

To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia :)

a to nie skumalem :bag: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Cię... a ja czekałem aż dasz cynk na fb że autko już jest :tongue4: Po pierwsze gratulacje, biały jest bardzo wporzo, unikatowe. Po drugie od razu ze startu prośba o odpowiedź czy to prawda że GSR ma seryjnie zawieszenie które chcę kupić do B7 czyli Bilstein i Eibach Pro i jeśli tak to jak się tym jeździ w porównaniu do B7 :wink4: dzięki

...rozumiem że to nie jest wersja GSR ATTACK limitowana do 10 sztuk ?

http://www.auto-motor-i-sport.pl/wiadomosci/Mitsubishi-Lancer-Evo-X-GSR-GT360-ATTACK-MR-GT330-9450.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...