Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - właścicielem był Tomek N aka Tomo - auto u niego przejechało 2500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że seryjne sprzęgło to kupa. Wystarczy kilka startów z launch control i po zawodach. Za kolegą, który użytkuje X od trzech lat i trochę się o niej dowiedział doradzę seryjną tarczę i docisk Ralliarta. Nadaje się do normalnej jazdy a jednocześnie wytrzymuje sporo upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - w temacie EVO siedzę już od dosyćdawna, to moje 3 podejście do zakupu - tym razem się udało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu :good:

Zastanawia mnie jedno... dlaczego w nowych miśkach i subarakach chcą na siłę udomowić środek ??? To auto ma zapier....lać a nie mieć navi, chromowane przyciski, etc.

X fajna ale nic nie jest w stanie dorównać 7 i 8. Takie auto jak się nabywa to z zamiarem wykorzystania jego potencjału.....

Ile waży ? (nie z dowodu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym udomowianiem to bez przesady :polew: :polew:

akurat X w stosunku do wcześniejszych modeli ma lepszy rozkład mas i duuuużo większą sztywność - jedynie waga na minus, ale wiadomo - coś za coś - pojawiły siędodatkowe poduchy, auto jest większe niżpoprzednie i musi być czymś to okupione..

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:11_________________________________________________dodałem jeszcze kilka zdjęć w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, jak będziesz kiedyś na śląsku daj znać, chętnie bym sprawdził jak bardzo dostane od takiej fury :naughty: Najlepiej oczywiście jeszcze serią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk, jak będziesz kiedyś na śląsku daj znać, chętnie bym sprawdził jak bardzo dostane od takiej fury :naughty: Najlepiej oczywiście jeszcze serią :decayed:

od czasu do czasu bywam tam, więc będę się odzywał :good:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:19_________________________________________________

Zazdroszcze :slina: POkaz srodek

w swoim czasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno... dlaczego w nowych miśkach i subarakach chcą na siłę udomowić środek ??? To auto ma zapier....lać a nie mieć navi, chromowane przyciski, etc.

nie wiem czy siedziales a tym bardziej jechales kiedys E9 ? , zesrac sie mozna jak bym tym mial jechac kawalek dalej.

X ma wszystko na miejscu plus fotele sa na prawde :kox:

Daje niezbedne minimum ktorego w u poprzednikow bylo brak , oczywiscie kazdy na pojezdzawce ci powie ze najlepsze to E9 i tak jest tylko ciekawe dla czego kazdy z nich przyjezdza tym autem na lawecie :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:34_________________________________________________

Nie - właścicielem był Tomek N aka Tomo - auto u niego przejechało 2500 km.

no to Tomo go na pewno dobrze dotarl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno... dlaczego w nowych miśkach i subarakach chcą na siłę udomowić środek ??? To auto ma zapier....lać a nie mieć navi, chromowane przyciski, etc.

nie wiem czy siedziales a tym bardziej jechales kiedys E9 ? , zesrac sie mozna jak bym tym mial jechac kawalek dalej.

X ma wszystko na miejscu plus fotele sa na prawde :kox:

Daje niezbedne minimum ktorego w u poprzednikow bylo brak , oczywiscie kazdy na pojezdzawce ci powie ze najlepsze to E9 i tak jest tylko ciekawe dla czego kazdy z nich przyjezdza tym autem na lawecie :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:34_________________________________________________

Nie - właścicielem był Tomek N aka Tomo - auto u niego przejechało 2500 km.

no to Tomo go na pewno dobrze dotarl :decayed:

Dla mnie najlepsza jest 7... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt te nieparzyste maja jakos zawsze wiecej wdzieku ( 3,5,7,9 :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt te nieparzyste maja jakos zawsze wiecej wdzieku ( 3,5,7,9 :decayed: )

X jest fajne...ale jakoś tak krowiasto / ociężale wygląda względem poprzedniczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takie jest, ale dzięki temu jest stabilniejszy przy większych prędkościach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X na szczescie zlamala regole nieparzystosci :decayed:

Bajk ile za nia dales ( moze byc PW jesli nie tajemnica )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...