Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przestań :)

Opublikowano

Środek jak to w japońcach - d*py nie urywa, ale spróbuję poprawić..

Jak ?

Opublikowano
  • Autor

na pewno będę chciał obszyć sufit, słupki i pewnie coś jeszcze w alcantarę.. :wink4:

Opublikowano

pewnie coś jeszcze w alcantarę.. :wink4:

no kiere :good:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się nad kierą - nie chce mi się co pół roku jej obszywać od nowa :>

Opublikowano

ale kupa[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________jeżeli chodzi o bagażnik to masz ciut większy niż smart :kox:

Opublikowano

na pewno będę chciał obszyć sufit, słupki i pewnie coś jeszcze w alcantarę.. :wink4:

Po co ? Jaki masz sufit ? :decayed:

zastanawiam się nad kierą - nie chce mi się co pół roku jej obszywać od nowa :>

Fabrycznie masz skórę przecież :)

Nie wiem czy wiesz, ale wszyscy co mają EVO X to jeżdżą do Java Car Dizajn .. zawsze to + do skali lansu i podniety :naughty:

Opublikowano

Gdyby nie rocznik to dałbym sobie rękę obciąć że upalałem ta sztukę

2009r rejestracja SZ biała i logo 4turbo na lotce - właściciel p.Darek z Zabrza

Opublikowano

Czemu lancer, a nie np taka subaryna? -> http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-C22305123.html

Jest skrzynia 6-ka, boxer - brzmienie, większa pojemność i wg mnie wygląd lepszy. :tongue4::wink4:

bo subaru nie dorasta do pięt EVO :wink4:

Opublikowano

Piękny biały zapierdalacz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale kupa[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________jeżeli chodzi o bagażnik to masz ciut większy niż smart :kox:

akumulator i zbiornik na płyn do spryskiwaczy w końcu musi gdzieś być nie :evil:

Po co ? Jaki masz sufit ? :decayed:

jakieś jasne ścierwo :decayed:

Opublikowano

Czemu lancer, a nie np taka subaryna? -> http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-C22305123.html

Jest skrzynia 6-ka, boxer - brzmienie, większa pojemność i wg mnie wygląd lepszy.

wyglada jak kupa.

No to w koncu auto zaczelo ci skrecach i latac bokiem jak trzeba.

Srodek X jest caliem spoko , to lata swietlne w stosunku do tego co reprezentowalo IX

A sam bialas sliczyny :cool1:

Opublikowano

męskich nie było?

Opublikowano
  • Autor

męskich nie było?

ziefff

Opublikowano

męskich nie było?

ziefff

:lol1:

Opublikowano

męskich nie było?

ziefff

czyli były :mysli:

Opublikowano

Piękne, gratuluje fury :good: :good:

Dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze nie dawno widziałem to auto w Rudzie Śląskiej :shocked:

Opublikowano
  • Autor

całkiem możliwe - jeździł nim wcześniej współwłaściciel 4turbo :wink4:

Opublikowano

Czyżby furka po Adamie T?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.