Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cenzura internetu SOPA i ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Anonymous przeciw ACTA .

piekne przemówienie

Opublikowano

dawać Korwina Mikke :wink4::decayed:

Owszem, na forach nie forach jest pełne poparcie dla JKM, ale i tak nie przejdzie tak jak w ostatnich wyborach :rolleyes: Sam na niego głosowałem, przedstawiałem znajomym by na niego głosowali, albo chociaż zainteresowali się jego programem, co ma do zaoferowania i co? "Na Tuska, byle by Kaczor do władzy nie doszedł!", "na Palikota, bo maryche chce zalegalizować" itd. itd., zawsze coś by poddać się presji mediów i nawet nie zajrzeć do programu JKM i NP. Pierwsze co powinno się zmienić to mentalność ludzi i podejście do niektórych spraw.

Tak na wesoło:

http://www2.zippyshare.com/v/39103137/file.html

:decayed:

Odnośnie Cejrowskiego i ACTA:

http://narodowcy.net/wojciech-cejrowski-o-acta/2012/01/25/

:wink4:

Opublikowano

:good:. Oby coś to dało :).

oby, choć ciężko w to wierzyc :disgust:

Opublikowano

Jeden z komentarzy:

Mudżahedin Zdradek Sikorski Radek Pele (gość) 25.01.12, 14:02:25

Wymyślone przezwisko Tuska ,,Słońce Peru mistrz bajeru"- pasuje do tego osobnika jak ulał. Te jego fałszywe usmieszki poklepywanie po plecach, to są takie prostackie sztuczki socjotechniczne. Niby że wszystko dobrze że wszystko gra, a później cały schemat się wali i panika Premier na narty znika. I co takiego ,,ciule grabowe" Tusk i Radek Mudżahedin Zdradek załatwili w sprawie kryzysu w UE to że będziemy bulic na oszustów Greckich kaskę, a ich Merkel i Sarkozy nawet to stołu ich nie zaprzoszą.Poklepali frajerów po plecach i kopnęli w d*pę za dobrze wykonane zadanie. Ci panowie dalej się łudzą że coś znaczą ale przykład Kwaśniewskiego nic nie nauczył polskich polityków. Olo Kwas Kwaśniewski miał przecierz robic oszołamiającą karierę w strukturech organizacji międzynarodowych, i co dalej jeździ po świecie z tymi swoimi wykładami i prelekcjami. Nikt nigdy nie doceni i doceniał nie będzie sprzedawczyków, wbijcie sobie to w swoje psedointeligenckie łby TUSKI, SIKORSKIE i i innej maści sprzedajni wazeliniarze, prostytutki nikt nie szanuje.

;)

Opublikowano

Filmiki z manifestacji w całej polsce

Kraków na duży plus ale filmik słaby był kilkanaście tys ludzi wrocław też itp

http://www.reddit.com/r/ACTA/comments/ows6b/revolution_in_poland_you_wont_see_this_on_the_news/

Warszawa dopiero legalnie w piątek manifestacje robi

Opublikowano

Masakra co było na rynku :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

i d*pa podpisali... megauploadu, filesonica, megavideo niema:./

Opublikowano

Filmiki z manifestacji w całej polsce

Kraków na duży plus ale filmik słaby był kilkanaście tys ludzi wrocław też itp

http://www.reddit.com/r/ACTA/comments/ows6b/revolution_in_poland_you_wont_see_this_on_the_news/

Warszawa dopiero legalnie w piątek manifestacje robi

Podobno u nas we Wrocku było najwięcej coś ok 5 tys ludzi....

Tak czy siak jak zwykle zarobią "najwięksi" na tej całej acta :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:12_________________________________________________

i pupa podpisali... megauploadu, filesonica, megavideo niema:./

99% uczelni będą musieli zamknąć za to co studenci wyczyniają na ich łączach :polew:

Opublikowano

w krk było 15 tyś ludzi :gwizdanie:

śmiech na sali http://www.tvn24.pl/0,1732672,0,1,acta-juz-podpisane,wiadomosc.html

i ktoś mi powie że nie jesteśmy manipulowani http://www.wykop.pl/ramka/1013605/totalny-brak-informacji-o-acta-w-mediach/

Opublikowano
  • Autor

Trzeba rozwiązać umowe na neta :thumbdown: Nie dam się c*ujom kontrolować :polew:

Opublikowano

Dziwne, bo ok. godziny 00:30 wyłączyli mi internet, a rano go włączyli... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dziwne, bo ok. godziny 00:30 wyłączyli mi internet, a rano go włączyli... :mysli:

Może się zresetował tz zmieniał IP ? W tp tak np jest ze co 24 godziny się sam resetuje bo zmienia ip :mysli:

Opublikowano

Dziwne, bo ok. godziny 00:30 wyłączyli mi internet, a rano go włączyli... :mysli:

Może się zresetował tz zmieniał IP ? W tp tak np jest ze co 24 godziny się sam resetuje bo zmienia ip :mysli:

Myślałem, że zmieniają na linie ACTA :polew::naughty::kox:, ale już wiem dlaczego go wyłączyli. Aster łączy się z UPS :good:.

Opublikowano

Dziwne, bo ok. godziny 00:30 wyłączyli mi internet, a rano go włączyli... :mysli:

Może się zresetował tz zmieniał IP ? W tp tak np jest ze co 24 godziny się sam resetuje bo zmienia ip :mysli:

nie ma tak, kazde wybieranie to inny ip :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.