Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cenzura internetu SOPA i ACTA


Czaro_22

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed::naughty:

Amerykańscy eksperci: Rosja to jedyny kraj, który mógłby wymazać USA z mapy w 30 minut:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanscy-eksperci-rosja-to-jedyny-kraj-ktory-mo,1,5013580,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry bo ja nie bardzo jestem w temacie wiec moje pytanie brzmi od kiedy sie zaczyna horror z internet?? do kiedy można się jeszcze swobodnie poruszac po inter i ściągać filmy i muzyki czy oglądać filmy??

Możesz się pakować. Tym wpisem załatwiłeś sobie 10 lat odsiadki. W Guantanamo :decayed:

o co kaman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry bo ja nie bardzo jestem w temacie wiec moje pytanie brzmi od kiedy sie zaczyna horror z internet?? do kiedy można się jeszcze swobodnie poruszac po inter i ściągać filmy i muzyki czy oglądać filmy??

Możesz się pakować. Tym wpisem załatwiłeś sobie 10 lat odsiadki. W Guantanamo :decayed:

o co kaman ??

Do 6:00 AM możesz się wyspać. AT ze względu na ciszę nocną nie wchodzą przed 6:00 AM :decayed::kox:

Nie słyszałeś?! USA ściga piratów z paragrafu o terroryźmie. A PL włazi w doopę USA więc już pozamiatane :kox: Ktoś musi być pierwszy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry bo ja nie bardzo jestem w temacie wiec moje pytanie brzmi od kiedy sie zaczyna horror z internet?? do kiedy można się jeszcze swobodnie poruszac po inter i ściągać filmy i muzyki czy oglądać filmy??

Możesz się pakować. Tym wpisem załatwiłeś sobie 10 lat odsiadki. W Guantanamo :decayed:

o co kaman ??

Do 6:00 AM możesz się wyspać. AT ze względu na ciszę nocną nie wchodzą przed 6:00 AM :decayed::kox:

Nie słyszałeś?! USA ściga piratów z paragrafu o terroryźmie. A PL włazi w doopę USA więc już pozamiatane :kox: Ktoś musi być pierwszy ;(

ale o co konkretnie sie rozchodzi??[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 21:39_________________________________________________co do mojego pytania to wiesz ile jest takich w necie masa ludzie sie pytaja o takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry bo ja nie bardzo jestem w temacie wiec moje pytanie brzmi od kiedy sie zaczyna horror z internet?? do kiedy można się jeszcze swobodnie poruszac po inter i ściągać filmy i muzyki czy oglądać filmy??

Możesz się pakować. Tym wpisem załatwiłeś sobie 10 lat odsiadki. W Guantanamo :decayed:

o co kaman ??

Do 6:00 AM możesz się wyspać. AT ze względu na ciszę nocną nie wchodzą przed 6:00 AM :decayed::kox:

Nie słyszałeś?! USA ściga piratów z paragrafu o terroryźmie. A PL włazi w doopę USA więc już pozamiatane :kox: Ktoś musi być pierwszy ;(

ale o co konkretnie sie rozchodzi??

Stary, na jakim świecie żyjesz?!

Wszystko co napiszesz w necie, gdziekolwiek, jest monitorowane: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11066488,Irlandczyk_napisal_na_Twitterze___Jade_zniszczyc_Ameryke__.html

pakuj się, będziesz następny: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11060463,Student_jak_terrorysta__Ekstradycja_do_USA_za_linki.html

New World Order, dude, New World Order. Nikt już nie jest bezpieczny :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież czytałem że jeszcze u nas tego nie ma ,a jeśli bedzie to kara grzywna albo odetna neta... ja tym wpisem nic nie zrobiłem :wallbash:

To jest wersja dla tłumów, prawda jest inna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale za taki wpis ?? przecież u nas jeszcze tego nie ma...sciągnełem dziś muzyke i zdjęcia i co pójde teraz siedziec???

Stary, ale wszystko co napisałeś w necie zostało zapisane na czymś takim: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10190670,IBM_buduje_gigantyczny_dysk.html

plus kopie tego co zassałeś do tej pory .....

You're busted!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coleman najlepiej nie korzystaj juz z tego komputera bo Cie dojdą po adrsei IP i kraty murowane ;(

na drugi raz uważaj co piszesz bo juz nie jestes anonimowy i przestań piracić....... kto wie moze bedziesz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dysydent Moskalito napisał: New World Order

A wiesz dlaczego już zamilkł w tym wątku? Bo się ukrywa, bo go próbują nakryć :confused4:

Też myślał, że nikt nie sprawdza, ciągnął na potęgę filmy w stylu "Deep throat", "Trix" a teraz ucieka pogoni ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coleman najlepiej nie korzystaj juz z tego komputera bo Cie dojdą po adrsei IP i kraty murowane ;(

na drugi raz uważaj co piszesz bo juz nie jestes anonimowy i przestań piracić....... kto wie moze bedziesz pierwszy

wiesz ile jest takich jak ja?? to co teraz pogadac o niczym nie można ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak chcieli wszystkich zamykac to by szybko się wyczerpało miejsce w więzieniach. Na poczatku postraszą a później najwyżej zawiasy, albo grzywna bo bylo by przeludnienie za kratkami :tongue4:

Nie wpadajmy w paranoję. Mysle że ta ACTA to tylko taka nagłosniona żeby zrobic z tego broń psychologiczną i ogłupic lud żeby sie bał wypowiadac w necie pod strachem że może to zostac wykorzystane przeciwko niemu. A dajemy im się w to wciagac jak małe dzieci.

GÓWNO z tego wszystkiego będzie wynikało. Nie bójcie sie będzie jak dotychczas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak chcieli wszystkich zamykac to by szybko się wyczerpało miejsce w więzieniach. Na poczatku postraszą a później najwyżej zawiasy, albo grzywna bo bylo by przeludnienie za kratkami :tongue4:

Nie wpadajmy w paranoję. Mysle że ta ACTA to tylko taka nagłosniona żeby zrobic z tego broń psychologiczną i ogłupic lud żeby sie bał wypowiadac w necie pod strachem że może to zostac wykorzystane przeciwko niemu. A dajemy im się w to wciagac jak małe dzieci.

GÓWNO z tego wszystkiego będzie wynikało. Nie bójcie sie będzie jak dotychczas :wink4:

Właśnie też jestem tego zdania... ubzdurało się (nie powiem komu) coś w główce i jest tym zafascynowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego już zamilkł w tym wątku? Bo się ukrywa, bo go próbują nakryć :confused4:

Też myślał, że nikt nie sprawdza, ciągnął na potęgę filmy w stylu "Deep throat", "Trix" a teraz ucieka pogoni ;(

w dópie mam ich , ciagne aż miło :wink4:

Jakby tak chcieli wszystkich zamykac to by szybko się wyczerpało miejsce w więzieniach.

w USA wiezienia puste , tego Brytyjczyka tez maja deportować i tam bedzie siedział :thumbdown: Jaki rodzina paczki bedzie mu przez ocean wysyłac , drogo wc**j :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...