Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was! zakupilem wlasnie o to cos takiego :

2012_01_20_12_53_44.jpg

Teraz chcialbym zapytac sie was o porade:) czy wlewac cos takiego do silnika? slyszalem wiele negatywnych opini ze to tylko psuje silnik,ale rowniez od innych ludzi ze poprawia sprawnosc silnika...czy moze ktos z was wlewal takie cudo juz do swojej audiczki ?? szukalem na forum ale nic dokladnego nie znalazlem na ten temat...

Opublikowano

ja kiedyś wlałem to do baku jeep cherokee...

nic mu nie zrobiło, ale jak do dałem raz gazu to kichną duża chmurą dymu :naughty:

ale cherokee to traktor w porównaniu z audi...

Opublikowano

Przyjacielu, ale to się wlewa do baku a nie do silnika :) ja to kiedyś zalałem to mi sie troszke poprawiło. tzn bardziej równo pracował silnik. możesz zalewac bez problemu na pewno Ci się nic nie pogorszy :good:

Opublikowano

Napewno nie zaszkodzi.Zalecane co 10 000km

Opublikowano

A na forum jest już temat o tym polepszaczu, i podobno lepiej stosować to co 10kkm niż jak podaje producent co 5kkm

Opublikowano
  • Autor

sora myslalem o silniku mial byc bak ;p no dobrze chyba wlasnie wleje,tylko jeden znajomy mnie postraszyl ze silnik mu sie przez to skaczyl jak to wlal do baku...

Opublikowano

jak będziesz to lał w dobrych proporcjach będzie dobrze :naughty:

Sie2gTCiG2k

Opublikowano

osobiscie wlewałem to (i raz ten drugi innym kolur butli) rok temu w zimę do tego zimowy ON do -35* na stacji Lotosa - przelatałem cały biornik - wrażenia - układ sie tak przeczyscił ze aż musiałem robic korekte ustawień parametrów silnika -wszystko sie popiepszyło. kat wtrysku przede wszystkim.(silnik zaczął głosniej pracowac) ale zrobiułem korekte- korekcja wtryskow równiez sie poprawiła kolosalnie...osobiscie polecam. od tamtej pory nic nie ruszałem przy ukladzie paliwa oprócz filtra paliwa.

Opublikowano

STP raczej jest witaminą do paliw, lecz nie mowie ze nie zawiera substancji czyszczacych. Zrobilem test na 3 furmankach i Xeramic dla diesla zredukowal korekcje najlepiej. Kupuje go na shellu koszt ok 16zl 250ml.

A, sa to preparaty zapobieganiu nagarom, nie naprawiające wtryski.

Opublikowano

sora myslalem o silniku mial byc bak ;p no dobrze chyba wlasnie wleje,tylko jeden znajomy mnie postraszyl ze silnik mu sie przez to skaczyl jak to wlal do baku...

Pozdrów kolegę

napewno nie od stp

Opublikowano
  • Autor

dobra to jeszcze jedno pytanie :) bo dzisaj z rana zalalem pol baku a po poludniu znalazlem ten preparat u mnie w szafce bo kiedys go kupilem ale balem sie uzyc... :angry: wiem ze powino sie go pierw wlac a potem zalac ropka,ale ze szybko nie bede znowu tankowal to jakbym dolal teraz do ropki tak na suchara sam ten preparat to myslicie chlopaczki ze cos sie stanie ?? :mysli:

Opublikowano

tak wymiesza sie w baku podczas jazdy, jak wlejesz a póżniej tankujesz odrazu sie miesza i spłukuje stp z wlewu rury i jest go ciut więcej w paliwie, taka teoria

Opublikowano
  • Autor

czyli moge spokojnie nalac tak 1/3 butelki teraz do pol baku i nie powinno sie nic stac nie ?? :kox:

Opublikowano

Możesz wlać. Nic się nie stanie :wink4:

Opublikowano

nic się nie stanie, ale powinieneś to zrobić na całym baku, żeby efekt był skuteczny, a nie "po troszku"

Opublikowano

wlej sobie mixola do 2 suwa i miod

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.