Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznadziejne

Opublikowano

yyyyyyyyyyyyyyyy :sick3:

Opublikowano

mi tam sie podobaja. ale nie bardzo je widze w b7... zreszta tylko rok gwarancji?

Opublikowano
:thumbdown: poszukaj jakis lepszy wzor cos mi ten nie podchodzi ,no ale to ci ma sie podobac. :tongue4:
Opublikowano

mi to zalatuje chińską tandetą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co byście doradzili może ma ktoś jakiś pomysł i dzięki za doradzenie w tamtych :>

Opublikowano
  • Autor

no te są dosyć ciekawe :naughty:

Opublikowano

Ja szukałbym któregoś z poniższych wzorów. W 18' do B7 idealnie pasują.

8_18.jpg

10_18.jpg

11_18.jpg

Opublikowano

Kowi87 Nie zalatuję tylko jest to chińska perska włoska replika :) Takie sobie kup będziesz zadowolony miałem kiedyś tyle że 10" na tyle a tu są wszystkie wąskie 8,5 http://allegro.pl/bbs-ch-challenge-motorsport-19-5x112-audi-a4-a6-s4-i2071638307.html

BBS CH są super tylko lubią pękać :wink4:

Opublikowano

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

Opublikowano

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym ze komus "pekl" ku..as :) nie zartuje!!! Podobno sporadyczny przypadek bolesny w h... Ale sie zdarza, tak jak z bbs:) uwazajcie Chlopy :)

Opublikowano

to co moge podpowiedzieć z mojego skromnego doświadczenia to nie kupujcie felg chińskich z polerowanym i lakierowanym bezbarwnie frontem . na 95% lakier zacznie odchodzić po max 2 sezonach. jeżeli chińskie to lakierowane normalnym metalikiem.

Opublikowano
  • Autor

ku...as pękł hahahahaha :polew:

Opublikowano

Te felgi z linka nie są tragiczne jeżeli chodzi o wzór... Gorzej będzie z jakością, one już od patrzenia się krzywią :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.