Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??


mati73ls

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbdown: poszukaj jakis lepszy wzor cos mi ten nie podchodzi ,no ale to ci ma sie podobac. :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 Nie zalatuję tylko jest to chińska perska włoska replika :) Takie sobie kup będziesz zadowolony miałem kiedyś tyle że 10" na tyle a tu są wszystkie wąskie 8,5 http://allegro.pl/bbs-ch-challenge-motorsport-19-5x112-audi-a4-a6-s4-i2071638307.html

BBS CH są super tylko lubią pękać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ? CH pęka ? nigdy nic o czymś takim nie słyszałem a jestem w temacie CH bardzo długo miałem dwa komplety i mogę z czystym sercem polecić jeden komplet śmigał mi na RFT i nigdy nie było problemu jest to bardzo mocna felga zresztą to felga odlewana niskocisnieniowo ma praktycznie taką trwałość jak kuta ... nie wiem jakie miałeś repliki ch bo to jej się nie przydarza a zawsze tylko 19" miałem.

dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym ze komus "pekl" ku..as :) nie zartuje!!! Podobno sporadyczny przypadek bolesny w h... Ale sie zdarza, tak jak z bbs:) uwazajcie Chlopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co moge podpowiedzieć z mojego skromnego doświadczenia to nie kupujcie felg chińskich z polerowanym i lakierowanym bezbarwnie frontem . na 95% lakier zacznie odchodzić po max 2 sezonach. jeżeli chińskie to lakierowane normalnym metalikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi z linka nie są tragiczne jeżeli chodzi o wzór... Gorzej będzie z jakością, one już od patrzenia się krzywią :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...