Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skąd kolego te halogeny?

Opublikowano

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

Opublikowano
kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

na allegro ciężko będzie, ale na ebay-u jest tego trochę;) furka zacna :naughty:

Opublikowano

mógłbym mieć takiego afanta :decayed:

jest ładnie :good:

Opublikowano
  • Autor
skąd kolego te halogeny?

halogeny oklejone sa zolta folia :naughty:

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

na allegro ciężko będzie, ale na ebay-u jest tego trochę;) furka zacna :naughty:

tak jak kolega bula87 pisze na ebay-u sa bez problemu do dostania :naughty:

pozdro

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

kolego jak szukac tej dokładki od cupry ???

naprzykład na allegro jest to osiagalne ??

na allegro ciężko będzie, ale na ebay-u jest tego trochę;) furka zacna :naughty:

tak jak kolega bula87 pisze na ebay-u sa bez problemu do dostania :naughty:

pozdro

Opublikowano

Na alegro sa co jakieś 2-3tyg po pare sztuk gosc sprzedaje w cenie 160zł, trzeba śledzić

Opublikowano

tak myślałem właśnie że folia, dzięki..

u mnie też zawitają, mega to wygląda.. :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
tak myślałem właśnie że folia, dzięki..

u mnie też zawitają, mega to wygląda.. :naughty:

Tak zolte halo sa za***iste:slina:, w poprzedniej mialem xenon, ale zolte robio lepsza robote :dancing::dancing::dancing:

---------- Post dopisany 17-06-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 20:01 ----------

Kilka nowy fotek :decayed:

dsc0275ab.jpg

dsc0280wz.jpg

dsc0281p.jpgdsc0288z.jpg

POZDRO

Opublikowano

Świetny avant:naughty::kox:

Opublikowano

za***isty :jerk: i lampki z tyłu fajnie wyglądają :wink:

Opublikowano

Świetny jest ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek po odmalowaniu i przyciemnieniu szyb :)

DSC_0906.jpg

DSC_0907.jpg

DSC_0908.jpg

Opublikowano

Bardzo fajny avancik... styl jak najbardziej na duży plus

Opublikowano

no szyby konkretnie ściemnione, jeszcze heble jakieś większe by sie zdały:wink:

Opublikowano
Bede zakladal ale tylko 312 :facepalm:

ale zawsze cos :naughty:

ja mam u siebie i naprawdę widać różnicę:wink:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzije ze tez ja odczuje, tylko jeszcze musze kupic tarcze i klocki :facepalm:

A najpierw mam wydatek na opony bo zakladam inne fele przod 8,5 i 10 tyl, zobaczymy co z tego wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Mialem pisac ze obecne kolo nie robi szalu :P

Paprametry obiecujace, a co do modelu to masz cos konkretnego na mysli? ;)

Opublikowano
  • Autor

Te kola sa fajne ale na zdjeciu nie oddaja tego, fajne bo 19", a mam jeszcze 18" RH ale niestety bez rantu zobaczymy co z tego bedzie, napewno poluje na BBS LM :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.