Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Mokra wykładzina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

Opublikowano

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

1 tona piasku i bedzie piknie :wink4:
Opublikowano

Załatw sobie odkurzacz piorący,powinien wyciągnąć większość wilgoci.

Na to co zostanie możesz użyć farelki - o ile masz się gdzie podłączyć do prądu.

Opublikowano

Może zabrzmi to mało wiarygodnie,ale dobrym sposobem na wchłonięcie wilgoci jest rozłożenie zwykłych gazet,ale nie pojedyńczo tylko w całości na drugi dzień jak gazetka jest już mokra wymieniasz na inną. Jak możesz to wysusz farelką będzie szybciej.

Opublikowano

ja w poprzednim b5 miałem wode po stronie kierowcy, wodę usunąłem ale podłoga i dywaniki były mokrzutkie więc pożyczyłem od szwagra maszyne do wyciagania wilgoci z pomieszczeń i pomogło. to było dośc duże urządzenie ale z tego co wiem to sa również znacznie mniejsze.

Opublikowano

Może zabrzmi to śmiesznie ale mój pomysł wygląda tak: wziąć jakis worek (np jak dzieci mają do szkoły na buty) i wsypać do niego taki żwir dla kotów (taki który pochłania wilgoć) i położyć na wykładzinie i powinno wsiąknąć :decayed:

Opublikowano

żwirek daje radę, tylko właśnie nie możesz go rozsypać na wykładzinie bo zrobi się breja

Opublikowano

Żwirek dobry pomsył, ale farelka :gwizdanie: różnie bywa... :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

Opublikowano

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

Opublikowano

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

wybuduj AkU i czyść :decayed:
Opublikowano

Dokladnie, wyjmij aku i masz jeden otwor pod aku a drugi pod servem

Opublikowano

proboj z gazetami i zwirkiem <lol>

Opublikowano

Ja polecam granulat absorbujący wilgoć (Możesz wrzucić do samochodu pochłaniacz wilgoci z Henkla) i wygrzanie samochodu, możesz to zrobić np. jadąc na spota :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

woda mi sie znalazla dlatego ze jezdzilem an welurowych dywanikach dosc dlugo a jak wiadomo snieg juz spadl, wiec to zrobilo swoje :disgust:

poki co niemam dostepu do garazu dlatego zalozylem watek zeby poznac jakies innowacyjne metody :decayed:

zamontuje gazety zobaczymy co one dadza :wink4:

Opublikowano

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

Opublikowano
  • Autor

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

zgadzam sie z tym, tez mialem juz kilka ciekawych akcji z farelka takze napewno siedzial bym caly czas przy tym :wink4:
Opublikowano

Odpuść farelka, gazety u mnie wysuszyły

Opublikowano
  • Autor

Odpuść farelka, gazety u mnie wysuszyły

tak jak pisalem wczesniej zaczne od gazet :wink4:
Opublikowano

a ja ostatnio jak dostała mi się woda (chyba przez filtr przeciwpyłkowy ?) to wybrałem ją odkurzaczem wodnym a resztę zostawiłem aż samo wyparuje (lato)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.