Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312


Pulpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zobaczyłem profil z moją Audiczką i doszedłem do wniosku, że potrzebny jest jakiś update'cik mały w profilu .

Tak więc Audiczke posiadam od 16 marca 2008 więc jak by nie patrzeć strzelił jej niedawno rok w moich rekach z tej okazji dostała nowe płuca

w postaci suszareczki od AWX'a . Na razie nie był robiony program bo to w sumie dopiero początek modzenia, ale z pewnością mogę stwierdzić jedno dopiero teraz

wiem co to 110 KM wcześniej wiedziałem, że turbo jest "trafione", ale nie wiedziałem, że aż tak :decayed: :decayed: .

Z wyposażenia auto posiada:

-4 jaśki

-Abs

-Klime

-4 szyby w prądzie + lusterka

-lusterko wsteczne fotochrom

-dodatkowe oświetlenie kabiny

-skórzaną kierownicę

-pełny FIS

-i pewnie parę innych rzeczy, o których się nie pisze bo są zawsze lub poprostu coś mi wyleciało z głowy :polew:

W planach jest wiele, ale ile uda się zrobić to się okaże na razie jest tak:

-Turbo AWX (Done)

27addd6312f243d6med.jpg

-wtryski 216

-FMIC

-usunięcie wszystkich oznaczeń z tylnej klapy (Done)

-zawieszenie w dół (Done) KW gwint

-no i jakieś 18" też by się przydało (Done) org S-line 18" tylko jeszcze sie nad kolorkiem zastanawiam

w sumie z tych s-line'ow to nawet zdjęć nie mam jakieś pojedyncze gdy mnie zima w styczniu zaskoczyła :decayed:

P030109_2329_zpsa0318108.jpg

tu jakieś śrubki do kół

P020414_1527_zpsb904e8c1.jpg

trochę większe zakupy dla silnika żeby się nie zapłakał

P150214_1043_zpsa4e01b10.jpg

-polerowanie wydechu (Done)

-wycięcie kata (done)

-hamulce przód 312 (Done)

P081113_2252_zpsf5691e64.jpg

P010414_1555_zpsff3a4a5e.jpg

Z audio:

-Alpie cda-9855r to już 3 Alpinka w tej furce ale ta już ostatecznie zostaje :decayed:

cf2cfafaabddbfe3med.jpg

-w bagażniku skrzynia blałupkt :decayed: 10 lat ma i dalej tłucze

- piec blaupunkt, j.w nie chce się popsuć :whistling:

- w planach 16 w drzwi + nowy piec

to tak głośniki Ground Zero gzrc 16x

P020414_1548_01_zpsec2734eb.jpgP020414_1547_zps7cf0d9d3.jpg

z tym że nadal się nie doczekały montażu :decayed:

już ponad 4 lata w kartonie leżą :polew:

P020414_1548_zps71f41044.jpg

foto z dnia 4-4-14 :naughty: zresztą widać na paragonie że nic nie widać...

wzmacniacz

udimension jr.4.300 historia podobna do tej głośników z tym, że wzmacniacz z grudnia 2013 :decayed:

P020414_1528_zps816aeea8.jpg

Tak auto wyglądało od 2008 do 2011/12

72cdac16ad7f69a7med.jpg a43123fec009dee8med.jpg

d36a18541e4220dfmed.jpg a8f76956a11906bdmed.jpg

25e96e2747b97ffcmed.jpg 3863e9602584ebdcmed.jpg

975487a3f6374a7emed.jpg 0e9c35c9b0600525med.jpg

5010a7bc64a6b9c9med.jpg bbb8044fa94f859cmed.jpg

72c595cb29d1c360med.jpg 846734de8b4266b0med.jpg

15cc688d8b667e9amed.jpg b3d9073e41d8b425med.jpg

4e01d9e33f505b42med.jpg 517cc539f4b59573med.jpg

7371c9502a16cb04med.jpg 87922feec86cbdf2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka, ale pomyśl też o większych alu :evil: Tam gdzie kupiłeś autko takie rzeczy są tańsze niż u nas w Polsce :decayed: Ja bym myślał o 17'' :gwizdanie: Gratki! Świetny silnik! Najlepszy - wiem co mówię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jak najbardziej fajne :th:Powiedz mi jedna rzecz ile kosztuje ta ramka na nromalne radio 1din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jak najbardziej fajne :th:Powiedz mi jedna rzecz ile kosztuje ta ramka na nromalne radio 1din?

na allegro znajdziesz takie adaptery :wink4: niewiele one kosztuja :cool1: jesli Co i to chodzi to masz tu linka http://www.allegro.pl/item444317994_zamien_na_zwykle_radio_audi_a3_a4_a2_tt_red_ante.html :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Świetny silnik! Najlepszy - wiem co mówię :kox:

Czy najlepszy? Jak ktoś lubi słuchać klekotu. Wiem, że są oszczędne i robią duże przebiegi, ale który ze sprowadzonych 96-98 ma mniej niż 300000 km przebiegu? Silnik to zniesie, ale co z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie dobrze nie martw sie... audi nie rdzewieje w katalogu tak jak dacia 1100 :kox:

powiedz mi - w podpisie samochod ma polskie blachy i kiere po lewej stronie a czemu zdjecia sa angola? :mysli: przerabiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak była po przekładce w listopadzie czy w październiku był zabieg, wcześniej śmigałem nią na wyspach i jakoś nie mogłem się z nią rozstać więc wróciła ze mną :polew:a co do profilu to jakoś nie moge ładnej pogody trafic żeby profil uaktualnić, ale pogoda zaczyna sprzyjać powoli więc update w profilu się szykuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ladnie sie prezentuje i powiem szczerze ze to chyba od koloru zalezy ktora A4 bedzie dobrze wygladac bez tylnich znaczkow, w Twoim kolorku wyglada jak najbardziej :good:, tez mam w planie usunac swoje ale tylko boczne, znaczek audi zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie miałem znaczka Audi on momentu kiedy ją kupiłem podejrzewam,że za kadencji poprzedniego właściciela komuś się ten znaczek spodobał :polew: W sumie miałem dokładać ten znaczek, ale doszedłem do wniosku, że tył na "goło" w tym kolorku wygląda całkiem spoko i jest dość oryginalnie bo Ci którzy pozbywają się znaczków nie usuwają OOOO z regóoły oczywiscie :decayed:

Poszedł update fotek i profilu i jest troszkę lepiej niż było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam pamiętam, ale przednią mam w jednym miejscu lekko przytartą( na tyle, że widać przez nią słońce :polew:) więc jak będę pewien, że nie wchodzi nic od eSy czy coś w tym stylu to wtedy pójdzie po prostu nowy element i bankowe malowanie, ale jak na tą chwile powiedzmy, hm, że jest ok .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękować :decayed: w sumie to od początku miała być czarna, ale ostatecznie chciałem mieć tą która będzie troszkę bardziej oryginalna i wydaje mi się, że jest, ale dokładnie o to mi chodziło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widziałem cie w Łowiczu dzisiaj :naughty: fajny kolorek masz, ogólnie ladnie sie prezentuje na feldze, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Pulpit jakieś różnice po zmnianie turbiny zauważyłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spore bo tamta była trachnięta :decayed:

ale szczerze do puki nie zrobi się programu to ona i tak dmucha na 110 km więc różnic nie ma

ale wycięty jest jeszcze kat i fajny świst się zrobił to największa różnica jaką zauważyłem

no i na starej turbinie zanim się posypała mogłem pojechać tak 196 km/h, a teraz przekracza 200 tak o 5 około

:decayed:

Perezip no to jest możliwe chociaż jest jeszcze jedna w takim kolorze ale różni się tym że jest przed liftem, nie ma polerowanego wydechu oraz brak jej ramek klubowych :decayed: aaa i jeszcze ma chromy wokół szyb i jest na 15 " :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...