Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki akumulator kupić do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego najlepiej dobrać aku po kodach które masz na wlepie albo w książce albo w aucie. U góru masz kody które kiedyś zebrałem dla potomnych.

Dzięki. Z kodów jasno wynika że fabrycznie było (i jest nadal) 70Ah. Wydawało mi się że to trochę mało jak na 2,8 i full elektroniki, no ale skoro tak jest napisane... A czy powinienem kupić trochę pojemniejszy ze wzgl. na webasto? Nie było fabrycznie montowane.

kup 77Ah max

Ja bym jednak szukał 74-75 Ah z dużym prądem rozruchowym ok 750A,77Ah to już naprawdę max.
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 346 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale kręci mi ładnie, tak jak powinno. Tylko muszę trochę pokręcić od rana żeby zapalił... Chodzi mi o to czy 530A to nie za słaby prąd rozruchowy skoro producenci zalecają 700-800A?

Opublikowano

Jezeli dobrze Ci pali i nic się nie dzieje (nie rozładowuje się) to ja bymnic nie robił, ale wydaje mi się, ze jest trochę zasłaby.

Ja mam u siebie Future 640 i żadnych problemów....

Opublikowano

Jezeli dobrze Ci pali i nic się nie dzieje (nie rozładowuje się) to ja bymnic nie robił, ale wydaje mi się, ze jest trochę zasłaby.

Ja mam u siebie Future 640 i żadnych problemów....

No właśnie nie wiem czy dobrze pali bo po dłuższym postoju ciężko zapala - trochę muszę pokręcić... Stąd moje pytanie czy nie powinienem zakupić aku z prądem rozruchowym 700-800 A?

Opublikowano

Jezeli dobrze Ci pali i nic się nie dzieje (nie rozładowuje się) to ja bymnic nie robił, ale wydaje mi się, ze jest trochę zasłaby.

Ja mam u siebie Future 640 i żadnych problemów....

No właśnie nie wiem czy dobrze pali bo po dłuższym postoju ciężko zapala - trochę muszę pokręcić... Stąd moje pytanie czy nie powinienem zakupić aku z prądem rozruchowym 700-800 A?

Moim zdaniem powinieneś przynajmniej wrzucić cos mocniejszego na podmiankę. Wtedy będziesz wiedział.

U mnie akku zalicza zgona i od tego momentu auto zaczęło ciężko palić z rana (mimo, że dobrze kręci)

Opublikowano

Odnalazłem wlepkę z kodami wyposażenia.

Kod aku: J0L

battery 340 A (70 Ah)

Jak to się ma do baterii produkowanych obecnie.

Co polecacie?

Opublikowano

wielkie dzięki za info,

a jak to się ma do mojego alternatora?

o ile się nie mylę to mam 120A

Opublikowano

wielkie dzięki za info,

a jak to się ma do mojego alternatora?

o ile się nie mylę to mam 120A

jak to ja sie ma? masz mieć akku 70 Ah wg kodow - wiec jesli kupisz akku w okolicach 70Ah to bedzie ideal. Kody nie klamią...

Opublikowano

Witam. Mam pytanie, jaki aku polecacie do 2.0 TDI BLB, mam jeszcze ori 72Ah i 380A, ale na allegro takich nie ma, co kupić?

Czy po podłączeniu nowego aku trzeba coś VAG-ować? Na razie ładuję stary, zobaczymy czy coś to da, ale zastanawia mnie co mi zaczęło pikać po odłączeni aku(dźwięk dobiegał z tyłu auta) tak przez ok. 30s.

P.S. na allegro są 72Ah, ale mają po 500-700A, czy to nie przeszkadza?

Opublikowano

Jak podmieniasz aku to załóz żabki od prostownika na klemy i wtedy podmien aku i nawet radio sie nie rozkoduje.

Możesz kupić deko większy nie zaszkodzi. Poszukaj na allegro molla w okolicach 80 i będzie ok

Opublikowano

P.S. na allegro są 72Ah, ale mają po 500-700A, czy to nie przeszkadza?

Bo na allegro podaja wg EN (zeby lepiej wygladalo) a na ori pisze wg DIN

Jak kolega endriuu napisal pare postow wyzej (przyklad)

340 A wg DIN to jakies 620 A wg EN

Opublikowano

Witaski ja szukałem i pytałem każdego znajomego grzebałem w necie itd więc ja kupiłem Akumulator 74Ah 750A Varta Silver E38 2 lata gwarancji jestem zadowolony ostatnio na topie są akumulatory MOL mechanik mi polecał ( mam wersje full ) radzi sobie wyśmienicie polecam

Opublikowano
:hi: centyry niepolecam, najlepiej akumulator kupić najcięższy i oby nie chiński jak bosch,baner, jedymny niemiecki to moll ale i cena wysoka
Opublikowano

:hi: centyry niepolecam, najlepiej akumulator kupić najcięższy i oby nie chiński jak bosch,baner, jedymny niemiecki to moll ale i cena wysoka

Centra to bardzo dobre akku

Opublikowano

Potwierdzam, Jeżdże od roku i jest :good:

Opublikowano

podzielam zdanie kolegow, centra futura a u mnie siedzi i jet git,, polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.