Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o zaciski z s4 b6, b7 (345mm) o których pisał wcześniej mystic.pl . Napisałem że zaciski różnią się kosmetycznie a Ty napisałeś że klocki też są troszke inne. Zdziwiło mnie to ponieważ wydawało mi się że w s4 b6 b7 od razu były zaciski na blaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi chodziło konkretnie o S3, tam sa troche inne zaciski i klocki

B6 i 7 maja wszystko takie samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________aaaa... to dobrze bo już myślałem że coś popie******em :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: to jest mega dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest

Jak znajdę do siebie większe, to będę miał na sprzedaż taki zestaw czyli jarzma, zaciski + tarcze Zimmerman gładkie 320x30mm i klocki. Tarcze i klocki po przebiegu ok. 9kkm pięknie dotarte jak nówki. A jak nie znajdę całego kpl takiego jak szukam to wtedy będą na sprzedaż tylko jarzma pod 320, tarcze i klocki jak wyżej, wtedy zaciski do kupienia we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do "spowalniacza" :decayed: - devastation on cos mial na sprzedaz

Bez urazy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest

na zacisk Ate czy Lucas ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 99% jestem w stanie zalatwic na przod 320/321mm zacisk z jarzmami, tarcze i klocki.

za ile ? jakie komponenty ? :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego to chyba tylko zacisk ori

nikt nie robi tylko Ate :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn chodzilo mi o to, ze wszystko takie jak dostajesz z nowym samochodem, bo typ to bierze z w miare swiezych rozbitkow.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:25_________________________________________________a do B6 tyl 288mm od B7 2.0TFSI QUATTRO pasuje czy musi byc od FWD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest

na zacisk Ate czy Lucas ????

cześć hmm mi to rybka szczerze powiedziawszy

witam

szukam kpl. hamulcowego na przód 321 mm (jarzma zaciski tarcze klocki) gdzie znajdę takie coś szukam na allegro i ciężka sprawa jest

Jak znajdę do siebie większe, to będę miał na sprzedaż taki zestaw czyli jarzma, zaciski + tarcze Zimmerman gładkie 320x30mm i klocki. Tarcze i klocki po przebiegu ok. 9kkm pięknie dotarte jak nówki. A jak nie znajdę całego kpl takiego jak szukam to wtedy będą na sprzedaż tylko jarzma pod 320, tarcze i klocki jak wyżej, wtedy zaciski do kupienia we własnym zakresie.

super by bylo jak byś napisał na gady 5640586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny wrzuc od S4 B5 albo A8 4,2 , Allroada/A6 2,7T. Wyrwiesz zaciski tanio pewnie kolo 300 zl za pare... Licz tarcze 600 klocki 300 nowe do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli macie kontakt w uk to okazja caly zestaw s4 b5 40 funtow + przesylka w uk 20f, chyba warto, pytanie do fachowcow o zacisk czy jest completny na zdjeciu? moge zorganizowac wysylke do polski 1funt za kilogram, a tarcze po 10kg + reszta-czy warto? http://cgi.ebay.co.uk/Audi-B5-S4-front-brake-calipers-discs-quattro-sport-/260605989999?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cad53d46f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli macie kontakt w uk to okazja caly zestaw s4 b5 40 funtow + przesylka w uk 20f, chyba warto, pytanie do fachowcow o zacisk czy jest completny na zdjeciu? moge zorganizowac wysylke do polski 1funt za kilogram, a tarcze po 10kg + reszta-czy warto? http://cgi.ebay.co.uk/Audi-B5-S4-front-brake-calipers-discs-quattro-sport-/260605989999?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cad53d46f

warto, ale bez klocków i tarcz

po co targac ten zuzyty szmelc do Polski ???

ja sie pisze na ten zestaw gdyby miał wszystkie druty ale ich tam nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...