Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś podrzucić numery osłon na przód do zacisków na 320/321 mm z b7 3.0 tdi ? Robiłem format i nie mam ETKI, a przejrzałem 50 stron wątku i były tylko na tył... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio tez szukałem stalowek do swojej audi i nie znalazlem,bo zadna sie niemiesciła na zacisk od A6 3.0TDI ,nie chcialem stosowac zadnych dystansow i kupilem alusy od A4 Allroad 16" ET 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez szukałem stalowek do swojej audi i nie znalazlem,bo zadna sie niemiesciła na zacisk od A6 3.0TDI ,nie chcialem stosowac zadnych dystansow i kupilem alusy od A4 Allroad 16" ET 33

ile za te aluski dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez szukałem stalowek do swojej audi i nie znalazlem,bo zadna sie niemiesciła na zacisk od A6 3.0TDI ,nie chcialem stosowac zadnych dystansow i kupilem alusy od A4 Allroad 16" ET 33

ile za te aluski dałeś?

650zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny588 - hamują wybornie :naughty: - jakie w takim razie musza miec ET staloowki, ktore dystansami trzeba potem dosztukować?

ja mam z tego co dobrze wyczytałem ET 35. Jeśli o to ci chodziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie:czy przy przodzie 320mm z A6 tył 288mm jest dobrze dobrany? ,czy moze jest za słaby lub za mocny?,ktoś moze stosował inne srednice z tyłu i jest z nich zadowolony?,czy ktoś montowal moze 280x22 wentylowane z A8 ,jestem ciekawy jakby sie sprawowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze 321x288 w a6 jest za małe, ma porownanie np z moim 321x244 to mój o wiele szybciej sie zatrzyma.

Ale 321x288 w A4 uważam że naprawde już godny jest :gwizdanie: chodz sa tu tacy co im mało :evil:

co do A8 to myślę iz nie podejdzie, te stare miały mocowanie stalowe a te nowe maja elektryczny hamulce jesli się myle proszę mnie poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od A8 nie podejdzie tył P&P inna wysokosc tarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcza z A8 napewno nie podejdzie p&p ,bo jest wentylowana ,a zacisk tez nie podejdzie bo jest inne mocowanie linki i trzeba byloby cos dopasowac,chce wykorzystac tylne hample w 100% dlatego sie pytam.

czarny558 a ten 244 to od czego? pelne czy wentylowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze 321x288 w a6 jest za małe, ma porownanie np z moim 321x244 to mój o wiele szybciej sie zatrzyma.

szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby tak było...[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 23:25_________________________________________________czarny mowi o 245 czyli standardzie w a4 przy 2.0 tdi 140hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcza z A8 napewno nie podejdzie p&p ,bo jest wentylowana ,a zacisk tez nie podejdzie bo jest inne mocowanie linki i trzeba byloby cos dopasowac,chce wykorzystac tylne hample w 100% dlatego sie pytam.

czarny558 a ten 244 to od czego? pelne czy wentylowane?

nie ma znaczeczenia czy jest wentylowana czy nie

mocowanie recznego tez jest bez znaczenia bo mozna je przekladac

a jak chcesz juz kombinowac to wrzuc na tyl 288mm i z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam pytanie czy z S4 B8 przód 345 oraz org. tył jak przypuszczam 300 nie jestem pewnien, to czy podejdzie taki zestaw do B7 ?

POZDR.

olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mam pytanie czy z S4 B8 przód 345 oraz org. tył jak przypuszczam 300 nie jestem pewnien, to czy podejdzie taki zestaw do B7 ?

(...)

A jak podłączysz hamulec ręczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...