Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

taki set-up to nawet facetowi w kapeluszu jeżdząceniu w niedziele do kościoła nie wystarczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co, myslisz że kapelusz ma za ciężki ???? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów!

Jutro będę robił przekładkę hamulców na 320 z 288. Wszystko mam oprócz jednej rzeczy. Powiedzie mi jaki długi mam kupić ten drut miedziany do hamulców? i jakiej średnicy kupić i na jaką śrubę ma być zakuty??

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Hamulce Audi A4 S4 b6/b7 345/300mm komplet (2299216218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no to koleś ma wystawione własnie ta rurke miedziana jaką chce tylko powiedziecie mi jaka jest ta rurka długa i zakończenie jakie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów!

Jutro będę robił przekładkę hamulców na 320 z 288. Wszystko mam oprócz jednej rzeczy. Powiedzie mi jaki długi mam kupić ten drut miedziany do hamulców? i jakiej średnicy kupić i na jaką śrubę ma być zakuty??

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Hamulce Audi A4 S4 b6/b7 345/300mm komplet (2299216218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no to koleś ma wystawione własnie ta rurke miedziana jaką chce tylko powiedziecie mi jaka jest ta rurka długa i zakończenie jakie jest

daj dane na PW to Ci jutro wysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zmienialem już przód chwilę temu i kupiłem zaciski z klockami. Aktualnie klocki się kończą a nie wiem jakie mam kupić.

Zacisk jest z drutem. Czy występowało kilka typów klocków pod zacisk z drutem czy jeden.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocek ma oznaczenie Ferodo: FDB1407

do tego musisz kupic nowe druty ozn. TRW: PFK480

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

tutaj reszta danych:FDB1407 • klocki hamulcowe ATE, TRW, Bosch, Ferodo, Textar, A.B.S, Brembo, Kager, Kamoka • FERODO • 254 zł • e-autoparts.pl

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dev o to chodziło. Te sprężyny trzeba za każdym razem z klockami zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zmieniac bo szybko koroduja

jak chcesz to mam na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się pochwalę swoim zestawem :) Na razie sam przód niestety, ale z czasem musi być i tył. Nie wiem jak u innych ale u siebie po zmianie zestawu tylko z przodu mam wrażenie, że auto bardziej "nurkuje" przodem podczas hamowania, opony potrafią "jęczeć" przy wdepnięciu pedału nawet przy 100 km/h ( mowa o 17 , 235 szerokie ) Ogólnie przejechałem już trochę kilometrów i muszę przyznać, że poprawa hamowania jest na duży plus. Polecam...

Poniżej kilka fotek

img4400ks.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img4402s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img4392jf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img4408m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem klocki Textara. Nie było FDB a nie chciałem czekać do poniedziałku. Aktualnie klocki jeszcze nie dotarte więc hamowanie kiepsko ale mam nadzieję że się szybko ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos moze taka felge na hamulcach 320/288??

Zdj_cie0576.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się mylisz. :wink: jest jedna felga z a6 17' która nie wchodzi na zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...