Opublikowano 13 Kwietnia 201016 l jak zapoda 255 + FDSP odczucia będa znaczne wiem, bo montowałem jakis czas temu Koledze
Opublikowano 13 Kwietnia 201016 l hehe ale w porównaniu do 245 + FDSP pewnie niewielkie Chodzi mi o porównanie zestawu 245 i 255 na takich samych elementach (klocki i tarcze)
Opublikowano 13 Kwietnia 201016 l Ja zrobiłem na tył 255 i w sumie wielkiej różnicy nie ma żeby nie powiedzieć żadnej. Ale i tak wymieniałem wszystko wiec jarzma za 65 zł/szt to nie majątek, a te tarcze są troszkę grubsze od 245 więc i pewnie minimalnie mniej się grzeją.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l Nie wiem czy już to pisałem kiedyś. Poprzymierzajcie tylne zaciski z Transportera T5. Występują tam tarcze 312x22 i 294x22. Linka do ręcznego idzie od dołu, tak jak powinna iść w A4, zacisk jest mocowany za tarczą jak w A4. Tarcze trzeba będzie zapewne dobrać jakieś pod ten zacisk (jeśli pasuje do zawieszenia), bo T5 ma większą średnicę centrowania (76,04 mm).
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l jestem ciekaw czy da się zamontować większe tarcze na tył w a4b5 bez Q
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l Zaciski to beproblemowo dobierzesz. Gorzej jest z tylną tarczą. A piasty np. od Golfa IV nie pasują na otwory do belki.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l no jarzma pod 255mm to nie 200zl a 140zl za dwie sztuki nowe takze jak bede zmienial tarcze z tylu to se zapodam takie jarzma jak nie dorwe 288/300mm.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l heh, gdzie kupisz za tyle nowe jarzmo?? :shocked:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:27_________________________________________________cena w ASO: 305.37zł/ szt.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l http://www.motoneo.pl/t/z1/LUCBDA559 LUC BDA559 - brutto: 77.80zł ale co to za sklep - to nie mam pojęcia w Intercarsie jest za 102pln brutto sztuka ---------------------------------------- nie wiem czy ten sklep to nie jakaś ściema, nigdy tam nic nie kupowałem, radze najpierw zadzwonić i popytać.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l aaa to spoooko Nie wiedziałem że jest to tak łatwo dostępne poza ASO.. W ASO jak wiadomo mają chore ceny...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________fajny sklep. musze sie po nim porozgladac
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l w tym sklepie są jarzma, zaciski tarcze itp od S4 :gwizdanie: mimo wszystko cena troszkę zaporowa (tył)
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l wnioskujac po specyfikacji zacisku tylnego nie jest tak ze nasz std.tyl to też zacisk pod tarcze 288 tylko jarzmo trzeba wymienic ? dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 10 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 245 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 255 dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 12 średnica tłoka cylindra 38,1 Szerokosć wewnętrzna [mm] 55 dla grubosci tarczy hamulcowej [mm] 25 dla srednicy tarczy hamulcowej [mm] 288 dla numeru PR 1LB
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l no przecież to jest oczywiste. Przy przejciu z 245 na 255 wymieniasz samo jarzmo. Przy przejściu na 288 wymieniasz jarzmo zacisk klocki.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l no przecież to jest oczywiste. Przy przejciu z 245 na 255 wymieniasz samo jarzmo. Przy przejściu na 288 wymieniasz jarzmo zacisk klocki. to wiem ale to co wkleilem znalazme w tym sklepie jako opis zacikow do 2.0TFSI gdzie siedza 288 fabrycznie. I tak jest opisany zacisk wiec cos tu nie tak, albo zacisk pasuej do kazdej tarczy albo cos z tym opisem nie tak.
Opublikowano 14 Kwietnia 201016 l w tych programach najczesciej mimo ze wpiszesz silnik pokazuje i tak wszystkie pasujące częsci do tego modelu. Czyli niezaleznie czy dasz 2.0 tdi czy 3.0 tdi to wyswietli Ci wszystkie pasujące zaciski, a Ty już musisz wiedzieć jakie masz i jakie pasują. W inter-carsie masz to samo
Opublikowano 15 Kwietnia 201016 l hallo chlopaki jako ze ja juz swoj kpl 288mm nabylem, wrzucam wam kontakt do goscia co ma zaciski na 288 [email protected] zaciski cena 270zł za 1szt. zwrot kaucji 50zł za stary. tak mi odpisalem ale juz znalalzme caly kpl za 500zl, wiem moze wam sie przyda
Opublikowano 18 Kwietnia 201016 l Piero, zamontowałeś już ten komplet ode mnie ????? bo zżera mnie ciekawośc :drool: :drool: :drool: :drool:
Opublikowano 19 Kwietnia 201016 l Może ktoś mi pomóc w znalezieniu numeru części z katalogu AutoFren? Potrzebuję zestaw reperaturek zacisków na tył do S4 B5. W IC dwa razy już sprzedali mi "prawie" dobre. Znudziło mi się już to oddawanie...
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto