Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13 - 15

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

90zł szt

dzięki Siemian

Opublikowano

poko. jesli masz etke to tam sobie sprawdzaj numery częsci a ceny najlepiej sprawdzać na tej stonie: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Opublikowano

ja pierdziele, wlasnie skonczylismy zakladac od 18 288mm na tyl ;] ale wiksa byla ostra, najpierw stare jarzmo nie chcialo sie odkrecic mimo wd40, leb sruby sie skrzywil ale dalismy rade, okazalo sie, ze w jednym z nowych zaciskow byla ulamana sruba :slina: :slina: :slina: 2h ja rozwiercalismy, bo sruba stalowa a zacisk alu wiec nie chcielismy rozwiercic zacisku, oczywiscie godzina 20, wiertla polamane, sklepy zamkniete a jutro boze cialo, ale ogolnie dalismy rade to zrobic, bez zadnego drutowania, sruba ori siedzi, zaciski zalozone, plyn wlany, jutro z przodu spuszczamy plyn i bede powoli docieral i testowal ;)

Opublikowano

w tylnych zaciskach bedziecię mieli jeszcze powietrze

Opublikowano

devastation mnie za jakis tydzien czeka wymiana tyłu... co podpowiesz.. jakie rady? podczas wymiany ? jak skutecznie odpowietrzyc ? mowie tu o tyle 288mm

Opublikowano

devastation mnie za jakis tydzien czeka wymiana tyłu... co podpowiesz.. jakie rady? podczas wymiany ? jak skutecznie odpowietrzyc ? mowie tu o tyle 288mm

jezeli swieżo zamontowałeś nowy tylny zacisk

to powinienes odpowietrzac go w ''reku", nie przykręcasz zacisku do jarzma

po montazu wysuwasz tłoczek przy pomocy hamulca nożnego do połowy

potem odkręcasz odpowietrznik i odpowietrzasz, za kazdym razem energicznie potrząsając zaciskiem

gwarantuje Ci ze powietrza bedzie tam az nadto[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 00:17_________________________________________________

przodu nie mamy zapowietrzonego :)

mówie o tyle

Opublikowano

hamulce nie zapowietrzone wiec wszystko luz ale prawy tyl mi piszczy podczas jazdy, czym szybciej jade tym wieksza czestotliwosc pisku :shocked: slychac tylko przy otwartym oknie, jak hamuje to pisk cichnie, zauwazylem, ze brakuje jednej blaszanej prowadnicy w jarzmie (nie bylo jej jak kupilem), mozna to kupic w ASO? jaki numerek i ile kosztuje? klocek troszke lata na nierownosciach niestety, od tego moze piszczec? bo wk***ia ostro[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 15:17_________________________________________________znalazlem "blache laczaca" o numerze 1K0 615 231, to jest ta blaszka co sie w prowadnice jarzma wsadza? bo ten pisk mnie wk***ia, nawet po przejechanej trasie 150km nadal piszczy :/

Opublikowano

osłony tarczy tylnej 288mm to:

- 8E0 615 611 P oraz 8E0 615 611 P (napęd przód)

- 8E0 615 611 Q oraz 8E0 615 611 Q (napęd quattro)

Czy fizycznie są to takie same blachy??

Opublikowano

słyszałem że są troszke inaczej zagięte, ale nie miałem okazji ich porównywać

Opublikowano

co z tego że zacisk będzie pasował jak najprawdopodobniej jarzmo będzie całkiem inne... I czy to dobra cena...??

Na allegro stał przez bardzo długo kpl. nowych zacisków za 1000zł.

Opublikowano

słyszałem że są troszke inaczej zagięte, ale nie miałem okazji ich porównywać

ale skoro ja nie mam quattro to wezmę raczej te zwykle z literka P ;]

Opublikowano

Panowie a czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa hebli z B8? jakie są rozmiary i czy pasują p&p do B7?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:17_________________________________________________wiem, że przód ma inna wysokość jeśli chodzi o tarcze, tył w sumie ma praktycznie identyczne parametry :mysli: a w takiej A5 2,7TDI są hamulce 345/300

Opublikowano

a czy nowsze audi nie mają już elektrycznych ręcznych?? Chyba teraz wszystkie mają więc tył odpada... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ano :doh1:

Opublikowano

No i dorwałem komplet przednich hebli 345mm z S4. Najpierw zostały wypiaskowane hydroziarnem:

NFqk0.jpgAQ3LS.jpgpoGd0.jpg

A następnie pomalowane specjalną farbą do żeliwnych elementów pieców odporną do 700 stopni:

NFWKS.jpggZfer.jpggZkdJ.jpg

Tłoczki są bez zastrzeżeń więc zostaną stare, zamówiłem tylko nowe uszczelki ATE do tłoczków oraz czopy prowadzące i śruby odpowietrzające. Jak dobiorę tarcze i klocki to mój stary zestaw 320mm również przejdzie taką rehabilitację co by nowy właściciel był zadowolony.

Opublikowano

Po pierwsze primo aluminiowych częsci się NIE lakieruje...

po drugie primo dlaczego polakierowałeś je na srebrno jak ORI są czarne...?

Opublikowano

alu sie maluje ale do tego potrzeba odpowiedniej farby, która po tygodniu nie zejdzie

zaciski sa czarne, ale prawdopodobnie były poobijane i stąd pomysł na inny kolor,

chyba ze wzgledu na brak mozliwosci pomalowania na kolor czarny

Kolego jak chcesz pomaluje Ci je czarnym lakierem proszkowym z dłuższa wizyta w piecu :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.