Opublikowano 15 Lipca 201015 l nie wiem co u mnie byly za klocki przed wymiana ale jakis czas temu zalozylem ATE- to byl pierwszy i ostatni raz
Opublikowano 15 Lipca 201015 l Ja tam jezdze na ATE i sobie chwale... ale jak bede zakladal 345 + zacisk brembo to skusze sie pewnie na inny zestaw - i wtedy sie wypowiem.
Opublikowano 15 Lipca 201015 l ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa a temat jazdy Siemiana mocno odbiega od ekspoloatacji pozostalych uzytkownikow forum, wiec nie mozna brac tego za wzor do nasladowania
Opublikowano 16 Lipca 201015 l ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa I tu się z Kolegą zgodzę. Z tej półki cenowej to wolę już zamontować Boscha.
Opublikowano 16 Lipca 201015 l ja juz dawno nie jezdze na Ate, nie chwale, nie polecam, nie montuje, no chyba ze juz sie ktos strasznie uprze, jego sprawa a temat jazdy Siemiana mocno odbiega od ekspoloatacji pozostalych uzytkownikow forum, wiec nie mozna brac tego za wzor do nasladowania A co jest z ATE ze nie polecasz ?
Opublikowano 16 Lipca 201015 l no jakość już chyba nie ta co kiedyś. Dotychczas byłem zadowolony ale jak przegrzałem tarcze i klocki to zdanie zmieniłem. Rozumiem że dostały w dupe ale nie powiny się dziać moim zdaniem takie hocki klocki przy takim rozmiarze hamulca... :gwizdanie: Klocki zaczeły teraz jeszcze piszczeć to doszedłem do wniosku że przechodze na coś innego. Najwyższy czas spróbować.
Opublikowano 16 Lipca 201015 l zdecydowalem sie na klocek Ferodo, tak jak pisalem wyzej 321mm z drucikiem z A6 C5, jaki ma symbol klocek pod te zaciski? bo na allegro mnogosc ale wiekszosc pod 312mm.
Opublikowano 16 Lipca 201015 l ja wszystkie części kupuje u wojtekce, bo Wojtuś też się opiekuje moim autkiem
Opublikowano 16 Lipca 201015 l a gdzie kupujecie? jakis sklep netowy? bo intercars krzyczy 400zl. za co 400zł ???????
Opublikowano 16 Lipca 201015 l no intercars ma FDB1407 w cenie circa 400zl gdzie mozna taniej dorwac?
Opublikowano 16 Lipca 201015 l u mnie :> :> :> :> Ferodo jest drogie zapodaj Bosch-a z fabryki Pagid :> :> :> :good: :good:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 00:28_________________________________________________Bosch 0 986 424 779 TRW GDB1528
Opublikowano 17 Lipca 201015 l ... jak przegrzałem tarcze i klocki to zdanie zmieniłem. Rozumiem że dostały w dupe ale nie powiny się dziać moim zdaniem takie hocki klocki przy takim rozmiarze hamulca... :gwizdanie: Klocki zaczeły teraz jeszcze piszczeć to doszedłem do wniosku że przechodze na coś innego. Marek, wydaje mi się, że przyczyną Twoich problemów była już grubość tarcz, wyglądają na nieźle dojechane. Ile mają mm ? bo widzę, że rant z zewnętrznej strony ma ok 1,5mm, pewnie od wewnętrznej jest jeszcze większy, a min. grubość to 28mm dla tej tarczy. Pewnie przy spokojnej jeździe dawały jeszcze radę ale nie przy Twoim killowaniu.
Opublikowano 17 Lipca 201015 l Grubości nie mierzyłem ale z tego co pamiętam to Wojtek jak zmieniał klocki 3 tygodnie temu to sprawdzał i było jeszcze ok. Po tych klockach miałem wymieniać. Na tych tarczach mam założone czwarte klocki, a same tarcze mają niecały rok.
Opublikowano 17 Lipca 201015 l co zamierzasz wrzucic na przod ? Ori tarcza to chyba przesada cenowa, jaki jest koszt kpj. na przod ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto