Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Po kilku dniach czytania tego wątku, mogę z czystym sumieniem zapytać: Czy przewody hamulcowe z B6 pasują do B5? Zmieniłem tarcze na 288 i stary przewód (295mm) jest dość napięty przy maxymalnym skręcie. Do b5 max przewody to 320mm a do b6 mozna dostac 330mm i dłuższe. Gwint jest ten sam M 10x1 mm ale nie wiem jak z "wnętrzem"
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l ja zakładałem przewody z b6 ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- z tyłu była jakaś kombinacja....jest jeden długi przewód 71cm chyba....zamiast kilku krótkich......
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Artur, mnie tylko przód interesuje.Bilsteiny bym chciał założyć na 330mm długości.
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l No zaciski juz do mnie leca. Dzwonilem do Ciebie w poludnie ale nieodbierales...
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Telefon zostawilem w warsztacie, nie chcialo mi sie jechac....od wczoraj:facepalm:
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Tu fajne zaciski, może komuś wpadną w oko: VW Phaeton Audi A8 Zaciski hamulcowe Lucas 323x30 (4293255230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Chłopaki, podejdą zaciski tył z Phaetona 5.0TDI do B6? Jakaś rzeźba z jarzmami, ręczny starczy? Jaka tarcza tam jest?
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Tarcza ma 36 mm---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- nowe auta mają takie konfiguracje ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił Za 600 Ci to ogarne Możesz doprecyzować co w tej cenie się zawiera?
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Tarcza ma 36 mm---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- nowe auta mają takie konfiguracje ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- gdyby nie koszt i dostępność 330 sam bym swój tył podmienił Za 600 Ci to ogarne Możesz doprecyzować co w tej cenie się zawiera? To byla propozycja dla Arturoo
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l Dev jedno pytanko odnośnie konwersji z 300 na 330MM cała zmiana w zwrotnicy polega tylko na powiększeniu otworów z fi-10 na fi-12mm?
Opublikowano 1 Czerwca 201412 l szlifowac jarzmo tez chyba trza bylo? a caly sek w tym ze musisz wyjmowac piaste zeby rozwiercic bo podejscia nie ma
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto