Opublikowano 16 Września 201510 l Siema panowie dziś chciałem zrobić swap w swojej b6 z 312 na 320 i złośliwy los chciał że utleniła się rureczka łącząca zacisk z przewodem elastycznym i się ukręciła , czy wie ktoś może jaki numer może ona mieć żeby zamówić ją z serwisu a może ma któryś z kolegów takową na zbyciu. Bardzo mi zależy. Dodam że to lewa strona pod zacisk 320 z a6 c5. Mam gotowe jak chcesz A nie masz przypadkiem jeszcze jednego kompletu?
Opublikowano 17 Września 201510 l Siema mam pytanie...jaki rozmiar tarcz jest z przodu w a4. 1.8t Bex 2003 rok może być 312?
Opublikowano 17 Września 201510 l Pany, zerknijcie na tą rurkę czy może to być założone. Miałem to wymienić, ale w sumie jakby wszystko gra, twarde jest, szczelne, jak dmucham to nie wygląda na przytkane, woda przelatuje bez problemu, jedynie troszkę się zwichrowało - skręciło, a potem odkręciło (samo ). Zdjęcie jest kiepskie, w pracy robione... Coś tam widać... http://www.directupload.net/file/d/4113/nhnv7ew3_jpg.htm
Opublikowano 17 Września 201510 l złom I o to chodziło Zadzwonię za chwilę jak pójdę na szluga, bo czas nagli, a mi gitarę w robocie zawracają co chwilę, kiedy ja tu mam ważniejsze problemy
Opublikowano 18 Września 201510 l dev mam sprawe na temat hamulcy odezwij sie prosze do mnie na pw bo do cb nie moge
Opublikowano 18 Września 201510 l A wchodzi jakas 17 na 345 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tak np Avus IIIWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 18 Września 201510 l Od groma 17'tek wchodzi na taki spowalniacz. Edytowane 18 Września 201510 l przez Arturoo
Opublikowano 18 Września 201510 l Kolego DEV pytanie skierowane do ciebie. Mam pytanie można coś większego niż 347mm zamontować na przód do AUDI A6 C6 3.0 TDI. Mam teraz 347mm i 330mm tył i niestety po 3 hamowaniach z 200-100km/h mają dość te hamulce. Widziałem że ktoś montował z A8 D3 4.2 TDI 4E0 615 123/124; 360x34mm Będzie to lepiej hamować?
Opublikowano 18 Września 201510 l Kolego DEV pytanie skierowane do ciebie. Mam pytanie można coś większego niż 347mm zamontować na przód do AUDI A6 C6 3.0 TDI. Mam teraz 347mm i 330mm tył i niestety po 3 hamowaniach z 200-100km/h mają dość te hamulce. Widziałem że ktoś montował z A8 D3 4.2 TDI 4E0 615 123/124; 360x34mm Będzie to lepiej hamować? jakie tarcze i klocki tam siedza ? dev mam sprawe na temat hamulcy odezwij sie prosze do mnie na pw bo do cb nie moge 693 45 66 99
Opublikowano 18 Września 201510 l Średnica tarczy 360mm i z tego co widziałem są 2 tłoczki http://pixs.ru/showimage/IMG1064JPG_7903644_5540275.jpg Tak wygląda zacisk. Niestety nie mam pojęcia co tam są za klocki.
Opublikowano 18 Września 201510 l Mam takie. Pomalowane proszkowo kolor czerwony blaszki czarne. Zacisk Ate dwutloczkowy.
Opublikowano 18 Września 201510 l tomciu jak kiedys upoluje fure to sie zglosze po takie zaciski do ciebie!
Opublikowano 18 Września 201510 l Jak cos to leżą w gablocie. Pawel na razie nic nie znalazl ale codziennie wieczorem przeglada neta.
Opublikowano 25 Września 201510 l Potrzebuję kpl. zacisków z jarzmem do b7. przód 320mm (nie wiem czy 345 wejdzie) tył 280 (albo 288 nie pamietam jakie tam sa ) ma ktos do pchnięcia cos takiego?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto