Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy ten zestaw jest odpowiedni do swapa na 320, jeśli tak to czy coś potrzebuje jeszcze do tego dokupić (oczywiście poza tarczami i klockami :) ) ?

http://allegro.pl/hamulce-zaciski-320mm-321-audi-a6-c5-a4-b6-320-i5812509216.html

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KOmplet jarzma sa wiec jest oki

Opublikowano

ok, dzięki

Opublikowano

Tomek przyszedł ten zestaw o którym rozmawialiśmy.

Tarcze fakt grube,prawie rant nie wyczuwalny.

Klocki do bani popękane na szrot sie nadają.

Jedno łożysko wyje,drugie ok.

Osłony pogiete od transportu,i jeden przewód sztywny też popękał.

Ogólnie jest trochę roboty przy tym.

Gość ma sprawdzić ten drugi zestaw jak w nim klocki i osłony to mi podeśle.

Powiedz jaki klocek najlepiej tam zapodać??

Nie bede tego chyba malował,aczkolwiek jak na miejscu znajde piaskarkę za dobrą kasę to sam pomaluje.

Na razie i tak nie założe tego na zimowe kółka to po woli sobie bede to ogarniał.

Dzieki za pomoc :decayed:

ori oznaczenie klocków 3B7 698 151

Ferodo FDB1001, takie same jak w RS4 B5

Panowie, czy ten zestaw jest odpowiedni do swapa na 320, jeśli tak to czy coś potrzebuje jeszcze do tego dokupić (oczywiście poza tarczami i klockami :) ) ?

http://allegro.pl/hamulce-zaciski-320mm-321-audi-a6-c5-a4-b6-320-i5812509216.html

to jest zacisk z A6 i Allroad

oznaczenie klocka FDB1407, musisz miec do tego nowe druty TRW PFK480

te zaciski wchodzą pod stalowe felgi 16"

Opublikowano

Dzisiaj zamontowałem cały zestaw 320 na alu zwrotnicach z b6 i jest problem bo moje felgi stalowe 16" ET40 nie pasują jaka felga stalowa pasuje na te zaciski?

Opublikowano

Zadna

Zaciski trzeba frezowac

Opublikowano

Dev czy zaciski z A8 D3 360MM podejdą p&p do a4 b6?

Opublikowano

Nie

Opublikowano

.

Edytowane przez daniels

Opublikowano

Panowie zakladal ktos 320 przy silniku AVB (101KM)? Orientuje sie ktos moze, czy podejdą normalnie p&p 320mm czy roznia sie jakos np zwrotnicami, czy cos? Pytam, bo w golfie tak bylo, ze w slabszych silnikach byly inne zwrotnice/jarzma/zaciski i przy przejsciu hebli z najslabszej wersji na inne trzeba bylo zmieniac zwrotki.

Opublikowano

Wsio jest p&p

mam taki zestaw jak chcesz

Opublikowano

Narazie pytam, wymianka dopiero po zimie jakos.

Opublikowano

Jakie masz koła do tego ?

Opublikowano

19' i 16', wiem wiem, ze min 16' biedronka na to.

Opublikowano

To zalezy od zacisku, pod stalowe felgi wchodza te od allroada na drucie oraz od B8

Opublikowano

U mnie bedzie biedrona, u mojej juz przetestowane i pasi. :D

http://www.fotem.pl/show/full/cee3ba1acb86956d8a27463fcbc7"]male_cee3ba1acb86956d8a27463fcbc7.jpgmale_426a8df275bf62bdbf68a1a3485e.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wsio jest p&p

mam taki zestaw jak chcesz

Dev masz zestaw na przód i tył ?

Opublikowano

Wsio jest p&p

mam taki zestaw jak chcesz

Dev masz zestaw na przód i tył ?

Mam

Opublikowano

Tomku wczoraj przymierzyłem ten zestawik pod 17 i powiem Ci ze jest ciasno wiec pewnie zestaw pod 340 by nie wlazł tam,chodź możliwe ze konstrukcja zacisku by na to pozwoliła.

Te zaciski były seryjnie malowane czy jak,bo co nie patrze to każdy jest czorny????

W tym tyg jestem ustawiony u tokarza na równanie tarcz,zrobić to przed czy po piaskowaniu tarcz???

W ogóle drydne do Ciebie jak będę zmieniał łożyska bo pamiętam ze mówiłeś cos o wyrównaniu piasty.

Opublikowano

Piaskuje sie zawsze przed toczeniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.