Opublikowano 16 Stycznia 201610 l ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?
Opublikowano 16 Stycznia 201610 l No więc już rozumiem czemu od s4b6 300mm nie podchodzą pod zwrotnice z a4 b6Bo mam osłony z numerami 8E0 615 611N 8E0 615 612N i nie pasują :/ - inny rozstaw i ilość śrub...Mam rozumieć że tylko od wersji 288mm 8E0 615 611Q i 8E0 615 612Q będą pasować? i ilość śrub i rozstaw będzie ok bez zbędnych przeróbek, bo te co mam nie idzie spasować sensownie.Ma ktoś takie może na zbyciu?Te: 4F0615611 4F0615612też pewnie wymagają przeróbki?Dev paczka dotarła Przód już na aucie z tyłem problem z osłonami. Edytowane 16 Stycznia 201610 l przez Majster2201
Opublikowano 16 Stycznia 201610 l Autor Porób otwory żeby pasowało i przykręć. Ja i inni tak mają i na nic to nie wpływa. ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?Nie. W innych miejscach są otwory.
Opublikowano 16 Stycznia 201610 l Przy każdym modzie człowiek się czegoś uczy Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 17 Stycznia 201610 l Potwierdzam, że osłony tarcz na tylną oś z zestawu 320/288 pasują idealnie bez jakichkolwiek przeróbek do tarcz 300mm od S4 Jak ktoś by chciał koniecznie większe osłony (tj. te oryginalne z zestawu S4 i RS4) i bawić się w dopasowanie ich do zwrotnic ze zwykłych A4, to mam takowe na sprzedaż. Nówki-funkiel, nierozpakowane Edytowane 17 Stycznia 201610 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego.
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l ok dzięki nie myślę że od razu będzie 345 miałem robić to sztywne koło ale heble się rozsypały. Ile mniej więcej liczysz za zaciski po regeneracji pomalowane proszkowo z jarzmami?
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego. Mikoda?
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l Heh nie ;-) następny hejter ;-) Ori spotkałeś się z czymś takim? Może ogarniesz 345?
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego. Lakier przeżarł żeliwo Weź to spakuj i wyslij do Inglostadt
Opublikowano 21 Stycznia 201610 l Z tym Inglostadt nie zartuje, spakuj i wyslij z pozdrowieniami z Polski
Opublikowano 24 Stycznia 201610 l Heh nie ;-) następny hejter ;-) Ori spotkałeś się z czymś takim? Może ogarniesz 345? Osz kur... Myślałem że mikoda bo oni malują piasty na czerwono
Opublikowano 25 Stycznia 201610 l Panowie czy warto zmieniać tył z 255 na 288 gdy z przodu zostaje 312 ? Na przodzie mam nowy komplet 312 niedługo do wymiany będzie tył i zastanawiam się czy warto zmieniać ?
Opublikowano 25 Stycznia 201610 l Panowie czy warto zmieniać tył z 255 na 288 gdy z przodu zostaje 312 ? Na przodzie mam nowy komplet 312 niedługo do wymiany będzie tył i zastanawiam się czy warto zmieniać ? Jasne że warto. Jak Ci się skończy przód założysz sobie 320mm. A jak masz okazję kupić 288mm to bierz
Opublikowano 26 Stycznia 201610 l Ciekawe czy będą pasowały do B6/B7 jak te z B8 W końcu postarali się o jakiś konkretny wygląd i nie tylko.S4 B9:
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto