Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No więc już rozumiem czemu od s4b6 300mm nie podchodzą pod zwrotnice z a4 b6
Bo mam osłony z numerami 8E0 615 611N 8E0 615 612N i nie pasują :/ - inny rozstaw i ilość śrub...
9da2825f17748c66med.jpg
Mam rozumieć że tylko od wersji 288mm 8E0 615 611Q i 8E0 615 612Q będą pasować? i ilość śrub i rozstaw będzie ok bez zbędnych przeróbek, bo te co mam nie idzie spasować sensownie.
Ma ktoś takie może na zbyciu?

Te:

4F0615611

4F0615612
też pewnie wymagają przeróbki?

Dev paczka dotarła :hi: Przód już na aucie z tyłem problem z osłonami.

Edytowane przez Majster2201

Opublikowano
  • Autor

Porób otwory żeby pasowało i przykręć. Ja i inni tak mają i na nic to nie wpływa.

ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?

Nie. W innych miejscach są otwory.
Opublikowano

Przy każdym modzie człowiek się czegoś uczy

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Potwierdzam, że osłony tarcz na tylną oś z zestawu 320/288 pasują idealnie bez jakichkolwiek przeróbek do tarcz 300mm od S4 :hi:

Jak ktoś by chciał koniecznie większe osłony (tj. te oryginalne z zestawu S4 i RS4) i bawić się w dopasowanie ich do zwrotnic ze zwykłych A4, to mam takowe na sprzedaż. Nówki-funkiel, nierozpakowane :wink:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego.

51c86164568befa59678467dd35e67d7.jpg

56a4b0555619dac23bdf42f60ffe187d.jpg

Opublikowano

W tej chwili nie mam nic wolnego w 345.

Chyba ze chcesz 320...

Opublikowano

ok dzięki nie myślę że od razu będzie 345 miałem robić to sztywne koło ale heble się rozsypały. Ile mniej więcej liczysz za zaciski po regeneracji pomalowane proszkowo z jarzmami?

Opublikowano

Nie sprzedaje osobno tylko w zestawach z tarczami i klockami.

Opublikowano

ok dzięki mistrzu za odpowiedź

Opublikowano

Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego.

51c86164568befa59678467dd35e67d7.jpg

56a4b0555619dac23bdf42f60ffe187d.jpg

Mikoda? :decayed:

Opublikowano

0dde14048d381a0522840454ef42f201.jpg

Heh nie ;-) następny hejter ;-)

Ori spotkałeś się z czymś takim? Może ogarniesz 345?

Opublikowano

Dev ile za zaciski 345 z jarzmami do b6 bo mam awarie i nie wiem czy odrazu nie wrzucić czegoś sensownego. 51c86164568befa59678467dd35e67d7.jpg56a4b0555619dac23bdf42f60ffe187d.jpg

Lakier przeżarł żeliwo

Weź to spakuj i wyslij do Inglostadt

Opublikowano

Hehe Lubie twój czarny humor powiesze nad drzwiami ;-)

Opublikowano

Z tym Inglostadt nie zartuje, spakuj i wyslij z pozdrowieniami z Polski

Opublikowano

0dde14048d381a0522840454ef42f201.jpg

Heh nie ;-) następny hejter ;-)

Ori spotkałeś się z czymś takim? Może ogarniesz 345?

Osz kur... Myślałem że mikoda bo oni malują piasty na czerwono :wink:

Opublikowano

Już były pomalowane jak kupiłem auto

Opublikowano

Panowie czy warto zmieniać tył z 255 na 288 gdy z przodu zostaje 312 ? Na przodzie mam nowy komplet 312 niedługo do wymiany będzie tył i zastanawiam się czy warto zmieniać ?:)

Opublikowano

Panowie czy warto zmieniać tył z 255 na 288 gdy z przodu zostaje 312 ? Na przodzie mam nowy komplet 312 niedługo do wymiany będzie tył i zastanawiam się czy warto zmieniać ? :)

Jasne że warto. Jak Ci się skończy przód założysz sobie 320mm. A jak masz okazję kupić 288mm to bierz :wink:

Opublikowano

Ciekawe czy będą pasowały do B6/B7 jak te z B8 :decayed:
W końcu postarali się o jakiś konkretny wygląd i nie tylko.

S4 B9:
e88f726c0d90.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.