Opublikowano 30 Stycznia 201610 l A ma znaczenie czy przednie stronami dobrze założyłem? Bo mam wątpliwości
Opublikowano 31 Stycznia 201610 l Inaczej nie zalozysz założę wystarczy same zaciski między stronami zamienić. Może inaczej przy zaciskach przednich po ich założeniu odpowietrznik powinien być wyżej czy niżej niż przewód zasilający? Edytowane 31 Stycznia 201610 l przez Piotr Mnich
Opublikowano 31 Stycznia 201610 l Odpowietrznik zawsze wyżej, bo jak byś odpowietrzył? Czyli jednak da się odwrotnie zamienię i ewentualnie dalej będę pytał
Opublikowano 31 Stycznia 201610 l Może doprecyzuję (żeby nie było,że masz dobrze,a będziesz chciał zrobic źle;), sztywna rurka wchodząca w zacisk jest/powinna byc poniżej odpowietrznika. Poza tym chyba nie nie dałoby się założyc odwrotnie, tak jak pisał Dev wyżej bo przewodów by zbrakło. Edytowane 31 Stycznia 201610 l przez staniek
Opublikowano 31 Stycznia 201610 l Powiem tak jak by się nie dało to pewnie bym to od początku dobrze zrobił
Opublikowano 1 Lutego 201610 l Wystarczy odpiąć z jednego mocowania ktore jest na wahaczu. Tak właśnie zrobiłem, tylko teraz ręczny chwyta bardzo wysoko, To wina linki czy da się to wyregulować ? Wie ktoś gdzie można dostać linki z s4 ? Więc te z b7 pod 288 też będą ok?
Opublikowano 1 Lutego 201610 l Autor Ogólnie z b7 pasuje, nawet z 245. Wystarczy zdjąć linkę z jednego mocowania na wahaczu.
Opublikowano 3 Lutego 201610 l Witam Może mi ktoś podać nr katalogowe osłon tarcz hamulcowych na tylną oś? Tarcze 288. Szukałem w etce ale występują z tego co widziałem do 245;255 i 300. Ogólnie potrzebuje takie osłony do oski bo od quattro mam i nie jestem w stanie ich przerobić żeby pasowały
Opublikowano 3 Lutego 201610 l Jaka jest różnica pomiędzy osłonami na tył 8E0615611N/612N a 4F0615611/612 ?? Podchodzą w ogóle p&p którekolwiek osłony na tył pod 300mm do B7 q?? WitamMoże mi ktoś podać nr katalogowe osłon tarcz hamulcowych na tylną oś? Tarcze 288.Szukałem w etce ale występują z tego co widziałem do 245;255 i 300. Ogólnie potrzebuje takie osłony do oski bo od quattro mam i nie jestem w stanie ich przerobić żeby pasowały Do ośki masz 8E0615611P i 8E0615612P (quattro z końcówką Q).
Opublikowano 3 Lutego 201610 l Jaka jest różnica pomiędzy osłonami na tył 8E0615611N/612N a 4F0615611/612 ?? Podchodzą w ogóle p&p którekolwiek osłony na tył pod 300mm do B7 q?? Witam Może mi ktoś podać nr katalogowe osłon tarcz hamulcowych na tylną oś? Tarcze 288. Szukałem w etce ale występują z tego co widziałem do 245;255 i 300. Ogólnie potrzebuje takie osłony do oski bo od quattro mam i nie jestem w stanie ich przerobić żeby pasowały Do ośki masz 8E0615611P i 8E0615612P (quattro z końcówką Q). Mordo przecież Twoje z 288mm mogą zostać pod 30mm
Opublikowano 3 Lutego 201610 l Mogą, ale do 330 już będą nieco małe, a że lubię czepiać się szczegółów to będzie mnie to drażnić.
Opublikowano 3 Lutego 201610 l Jaka jest różnica pomiędzy osłonami na tył 8E0615611N/612N a 4F0615611/612 ?? Podchodzą w ogóle p&p którekolwiek osłony na tył pod 300mm do B7 q?? Żadne osłony pod 300mm nie spasują P&P do żeliwnej zwrotnicy bo są mocowane na 4śrubki. Ogólnie potrzebuje takie osłony do oski bo od quattro mam i nie jestem w stanie ich przerobić żeby pasowały Osłony od quattro powinny pasowac do fwd, odwrotnie już nie bardzo. Chyba,że się mylę?
Opublikowano 4 Lutego 201610 l Czym konkretnym najlepiej przesmarować prowadnice w zaciskach przy 320mm z A6 ? :myśli:
Opublikowano 4 Lutego 201610 l Czy te rurki będą dobre przy swapie z 312 na 345 czy trzeba coś dokupić. Te prowadniczki mają lekkie bicie jak się je założy na wiertarke. Może tak być czy lepiej kupić nowe? wydukane na T3
Opublikowano 4 Lutego 201610 l Nie. Nie smaruje sie i nie powinno sie smarowac. Gumki maja w srodku specjalne lamele ktore powoduja powrot zacisku po hamowaniu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto