Opublikowano 14 Sierpnia 20205 l 1 minutę temu, Dragon7820 napisał: Hej właśnie wymieniam hamulce na 320 i może ktoś powiedzieć jak puści kabel od złożycia hamulców? Włóż między zacisk a jarzmo a kostkę wepnij tam gdzie jej miejsce czyli na tym stalowym elemencie który trzyma też przewód hamulcowy.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 15 godzin temu, Wandej napisał: Włóż między zacisk a jarzmo a kostkę wepnij tam gdzie jej miejsce czyli na tym stalowym elemencie który trzyma też przewód hamulcowy. Tak właśnie zrobiłem , teraz mam problem taki że alu 17 nie wchodzą bo są potrzebne dystanse , jakie założyć?
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 10mm czy jakieś inne? Tak żeby nie uszkodziło nadkola :-/ Edytowane 15 Sierpnia 20205 l przez Dragon7820
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 1 godzinę temu, Dragon7820 napisał: 10mm czy jakieś inne? Tak żeby nie uszkodziło nadkola :-/ Jakie masz parametry tych alu? Tutaj masz 7j et38 i jest może 2mm luzu przy ramionach
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 1 minutę temu, Dragon7820 napisał: Niby pisze na alu 17x75j i et 15 lub 45 Napewno nie et15 bo by wystawało pokaz zdjęcie felgi. Wydaje mi się że dystans 5mm powinien być ok ale niech się ktoś inny wypowie jeszcze.
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 2 minuty temu, Dragon7820 napisał: Takie posiadam No to musisz jakoś mierzyć na aucie jaki dystans będzie potrzebny może wystarczy te 5mm. U mnie jest gorszy klops bo wczoraj montowalem swapa i mam jedną piaste do wymiany bo bije 0.03mm a tarcza już 0.1mm i znowu roboty od groma ?
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 2 godziny temu, Dragon7820 napisał: Tak właśnie zrobiłem , teraz mam problem taki że alu 17 nie wchodzą bo są potrzebne dystanse , jakie założyć? Z dystansem nie cuduj, zacisk trzeba odpowiedni
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 2 minuty temu, Dev napisał: Z dystansem nie cuduj, zacisk trzeba odpowiedni No ale to są od kolegi z forum , twierdzisz że są lipne?
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 7 minut temu, Mr.Joker napisał: No to musisz jakoś mierzyć na aucie jaki dystans będzie potrzebny może wystarczy te 5mm. U mnie jest gorszy klops bo wczoraj montowalem swapa i mam jedną piaste do wymiany bo bije 0.03mm a tarcza już 0.1mm i znowu roboty od groma ? A powiedział byś jak sprawdzałeś bicie ?
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 1 minutę temu, Dragon7820 napisał: No ale to są od kolegi z forum , twierdzisz że są lipne? Nie sa lipne tylko lepiej zmienic zacisk na wlasciwy zamiast zmieniac koła czy dokladsc dystans
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 4 minuty temu, Dev napisał: Nie sa lipne tylko lepiej zmienic zacisk na wlasciwy zamiast zmieniac koła czy dokladsc dystans No ale co te nie pasują? Dopiero je kupiłem więc już powoli głupieje
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 18 minut temu, Dragon7820 napisał: A powiedział byś jak sprawdzałeś bicie ? czujnikiem zegarowym inaczej sie tego nie da zrobic
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 17 minut temu, Dragon7820 napisał: No ale co te nie pasują? Dopiero je kupiłem więc już powoli głupieje Pospieszyles sie
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 25 minut temu, Dev napisał: Pospieszyles sie No wydawało mi się że kupię zestaw i będzie latać a tu takie cyrki
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 28 minut temu, Dragon7820 napisał: To co teraz zrobić? Szukać alu? Dystansow czy hebli ? dystansów, zaciski i alusy zostaw Edytowane 15 Sierpnia 20205 l przez dlugiacm
Opublikowano 15 Sierpnia 20205 l 3 godziny temu, george napisał: Sfrezować zacisk i nie potrzeba dystansów. Nie da rady to po regeneracji i proszkowo malowane .....
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto