Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie.ma co porownywac 255 do 288 Proporcjonalnie powinno byc 320/300

 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Nie.ma co porownywac 255 do 288 Proporcjonalnie powinno byc 320/300

 

Tył od S4 ?

Opublikowano

No ale graty leza od 288 i czekaja i jest okazja zmienic ?a na 300 juz nie będę lożył ? tylko byłem ciekaw czy jest odczuwalna roznica, bo z 312 na 320 z przodu czulem duzy przeskok to fakt

Edytowane przez neoeinz

Opublikowano
28 minut temu, neoeinz napisał:

No ale graty leza od 288 i czekaja i jest okazja zmienic ?a na 300 juz nie będę lożył ? tylko byłem ciekaw czy jest odczuwalna roznica, bo z 312 na 320 z przodu czulem duzy przeskok to fakt

Jak wrzucisz 288 to bedzie jeszcze lepiej

Opublikowano
49 minut temu, george napisał:

Tył od S4 ?

Jo

Opublikowano

Witam

Wrzuciłem zaciski i tarcze na przód 320 mm,  klocki zostawilem "stare", prawe kolo mocno sie nagrzewa, alu i wewnwetrzna czesc tarczy, rozebralem zacisk, przesmarowałem na prowadnicach, klocki poruszają sie luźno, nie mają oporów na zacisku, pytanie czy klocki sie docierają do nowych tarcz, jeździc i obserwować czy nie czekać i zalozyc nowe klocki ? szkoda zarzynać łożysko :(

Edytowane przez dlugiacm

Opublikowano
5 godzin temu, dlugiacm napisał:

Witam

Wrzuciłem zaciski i tarcze na przód 320 mm,  klocki zostawilem "stare", prawe kolo mocno sie nagrzewa, alu i wewnwetrzna czesc tarczy, rozebralem zacisk, przesmarowałem na prowadnicach, klocki poruszają sie luźno, nie mają oporów na zacisku, pytanie czy klocki sie docierają do nowych tarcz, jeździc i obserwować czy nie czekać i zalozyc nowe klocki ? szkoda zarzynać łożysko :(

WYczyść prowadnice i gumy w których chodzą ze smaru i powinno być dobrze. Tam powinno być sucho. Ewentualnie wymiana prowadznic jak nie pomoże.

Opublikowano

Pany wiecie może w jakich wersjach silnikowych występowały hamulce 345mm w audi a6 c6 ??

Opublikowano

W C6 nie bylo 345mm

Opublikowano
3 godziny temu, Misieqq7 napisał:

Pany wiecie może w jakich wersjach silnikowych występowały hamulce 345mm w audi a6 c6 ??

Jak dobrze pamiętam to passat w8 ma akurat takie, zgodnie z instrukcją z 1 strony podejda od w8 też jak wymienić co trzeba 

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

W C6 nie bylo 345mm

347 mm? 320 mm a potem co było?

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

W C6 nie bylo 345mm

Czyli tylko standardowo tylko  s4  b6 b7. 

 

Opublikowano
11 godzin temu, virtzu napisał:

Jak dobrze pamiętam to passat w8 ma akurat takie, zgodnie z instrukcją z 1 strony podejda od w8 też jak wymienić co trzeba 

Passat ma 334 i inna wysokosc tarczy

Opublikowano
8 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Czyli tylko standardowo tylko  s4  b6 b7. 

 

Tomkowi chodziło o to ze nie 345mm a 347mm było. Silniki to minimum 3.0TDI i 3.2FSI ale 347mm było tylko z pakietem S-line. Bez tego są 320mm. Także z rozbiórki to loteria jak nie widzisz całego auta.

Opublikowano
10 godzin temu, george napisał:

347 mm? 320 mm a potem co było?

byłó 312/320/347/360 i chyba 380mm albo 385mm. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Passat ma 334 i inna wysokosc tarczy

Fakt. Sprawdziłem też dla pewności dopiero. 

Opublikowano
W dniu 3.08.2020 o 22:31, Wandej napisał:

Tomkowi chodziło o to ze nie 345mm a 347mm było. Silniki to minimum 3.0TDI i 3.2FSI ale 347mm było tylko z pakietem S-line. Bez tego są 320mm. Także z rozbiórki to loteria jak nie widzisz całego auta.

A czy z wersji silnikowej 4.2 będzie 347mm? I do b7 podejdzie ??

I czy jarzma z 320mm i 347mm się różnią ??

Opublikowano

Mozesz konkret napisać co cudujesz ?

Bo na razie jestes jak Andzia w parku i sam nie wiesz czego chcesz.

Napisz co chcesz  zrobic w aucie to Ci napisze co muszisz miec i od czego

 

Opublikowano

Szanowny Panie Dev,

Planuję wymianę przodu na 320 mm i trafiłem na takie ogłoszenie: https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-zacisk-przod-ate-tarcza-320-mm-9084951611, niby numery się zgadzają, samochód, z którego pochodzą też, ale:

  1. Czy każdy z tych zacisków produkował ATE?
  2. Dlaczego od góry otwór nie jest dzielony?
  3. Czy na ten moment również polecasz do tego zestawu klocki Ferodo FDB1717 oraz jakie tarcze?

Pozdro!

Opublikowano
3 godziny temu, Misieqq7 napisał:

A czy z wersji silnikowej 4.2 będzie 347mm? I do b7 podejdzie ??

I czy jarzma z 320mm i 347mm się różnią ??

Tego niestety nie wiem. Jarzma się różnią oczywiście wysokością.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.