Opublikowano 4 Kwietnia 201412 l OK Dev, nie pili mnie tak mocno więc poczekam. Chciałbym jednak aby zestaw był pewny no i dobrze zamontowany dlatego pytanie o dobry warsztat. Mam złe doświadczenia z grzebania ,,fachowców" w układ hamulcowy. Wożę często dzieci więc zależy mi na niezawodności. Dzięki Siemian za zainteresowanie napisz co tam masz, może jakieś foty, popytam kolegów z forum czy ten zestaw jest pewny i podejdzie jeżeli Dev nic nie znajdzie. Odezwę się wieczorem. Pzdr na pewno bedzie przód, z tyłem gorzej przyjedziesz do mnie to Ci wszystko poskładam jak trzeba
Opublikowano 4 Kwietnia 201412 l Dev jakiej firmy 320`ki polecasz?? tak w rosadnej cenie Chodzi Ci o klocki ? Zadne zamienniki nie porównawczej do ori klockow
Opublikowano 4 Kwietnia 201412 l Jak to nie ???? A Ferodo, Pagid, Textar, Galfer ???? ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Dev jakiej firmy 320`ki polecasz?? tak w rosadnej cenie Juz zjezdziles swoje ???
Opublikowano 4 Kwietnia 201412 l Jak to nie ???? A Ferodo, Pagid, Textar, Galfer ???? ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Dev jakiej firmy 320`ki polecasz?? tak w rosadnej cenie Juz zjezdziles swoje ??? nie sa prawie całe ale bija przy hamowaniu z wiekszej predkosci no chyba ze to nie tarcze
Opublikowano 5 Kwietnia 201412 l Witam.Piszę skokami taki zapiernicz. Dev może cały tylny komplet podejdzie od Siemana jeśli będzie chciał go rozdzielić, wolał bym abyś zrobił wszystko za jednym zamachem, więc poczekał bym też na tył zweryfikowany przez Ciebie. Jak będziesz miał zestawik daj znać na priva. Jak daleko do Ciebie z okolic Trójmiasta? Muszę to rozwalić logistycznie, i chyba tylko sobota wchodzi w grę jeśli wtedy rybek nie łapiesz. Czy ten tel.+48 693 45 66 99 to twój aktual?
Opublikowano 5 Kwietnia 201412 l Dev, dobrze to poskładałem ? Trochę ciasno te klocki weszły może podszlifować farbę lekko tam gdzie te blaszki wchodzą ?
Opublikowano 5 Kwietnia 201412 l Sorry Sieman przeoczyłem Twój post, nie chciałem Cię urazić moim wpisem.Dev odezwij się na priva jak będziesz miał komplecik. Myślę abyś zerknął na cały układ hamulcowy bo może dorzucę parę koników mocy motor jest OK.
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l Tak, musisz zakodowanć sobie w głowie że teraz możesz naciskać heblel później
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l panowie po zmianie 288/245 na 320/288 trzeba coś kodować Jak Ci się chce to można przekodować ABS: 321x30mm HP2 16" 1LX FNR 16" 1LG
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_5.7)
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l Tak, musisz zakodowanć sobie w głowie że teraz możesz naciskać heblel później I trzeba brać poprawkę ,że reszta dalej na serii śmiga
Opublikowano 6 Kwietnia 201412 l na wyebanej serii wczoraj miałem paska B6 na przegląd hamulców, myslałem że goscia pierd.... kijem golfowym w łeb
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto